Dom, Wolice, Barcin, Żniński, 60 m² Cena za m²: 7483.33 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1999 Powierzchnia działki: 1000 m² Ogłoszenie 449 000 zł Sprzedający: firma Wolice
Działka, Wolice, Barcin, Żniński, 400 m² Powierzchnia: 400 m² Cena za m²: 297.5 zł Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 119 000 zł Sprzedający: firma Wolice
Działka, Wolice, Barcin, Żniński, 370 m² Powierzchnia: 370 m² Cena za m²: 283.78 zł Ogrodzenie: drewniane Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 105 000 zł Sprzedający: firma Wolice
Działka, Wolice, Barcin, Żniński, 900 m² Powierzchnia: 900 m² Cena za m²: 90 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 81 000 zł Sprzedający: firma Wolice
Działka, Wolice, Barcin, Żniński, 390 m² Powierzchnia: 390 m² Cena za m²: 125.64 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 49 000 zł Sprzedający: firma Wolice
Zestaw 17 banknotów Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 1 kg Kraj: Kraje byłej Jugosławii Rok: 1975 Kup teraz 78 zł Sprzedający: osoba prywatna Wolice
Działka, Wolice, Barcin, Żniński, 1000 m² Powierzchnia: 1000 m² Cena za m²: 109 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 109 000 zł Sprzedający: firma Wolice
Działka, Wolice, Barcin, Żniński, 1362 m² Powierzchnia: 1362 m² Cena za m²: 109 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 148 458 zł Sprzedający: firma Wolice
Falownik Solis 3p5k-4G Marka: Solis Rodzaj: inwerter fotowoltaiczny Moc: 5500 W -25% 2000,00 zł do negocjacji Kup teraz 1 500 zł Sprzedający: osoba prywatna Wolice
Płyta gazowa LOFRA Model: HGN9E0/GC00 do negocjacji Ogłoszenie 2 500 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Wolice
Obraz olejny krajobraz malowany ręcznie 40x30cm Kup teraz 90 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Wolice
Obraz olejny krajobraz malowany ręcznie 50x40cm Kup teraz 100 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Wolice