Działka, Wudzyn, Dobrcz, Bydgoski, 973 m² Powierzchnia: 973 m² Cena za m²: 112.02 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 109 000 zł Sprzedający: firma Wudzyn
Działka, Wudzyn, Dobrcz, Bydgoski, 35 m² Powierzchnia: 35 m² Cena za m²: 2542.86 zł Typ działki: inna Ogłoszenie 89 000 zł Sprzedający: firma Wudzyn
Dom, Wudzyn, Dobrcz, Bydgoski, 166 m² Cena za m²: 4978.93 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2015 Powierzchnia działki: 902 m² Ogłoszenie 827 000 zł Sprzedający: firma Wudzyn
Agfamatic 2008 Tele Pocket Sensor | Kultowy aparat szpiegowski | Stan bdb Marka: AGFA Kup teraz 90 zł Sprzedający: osoba prywatna Wudzyn
Polaroid 636 CloseUp – aparat natychmiastowy, klasyk, sprawny Model: 636 Marka: Polaroid do negocjacji Kup teraz 190 zł Sprzedający: osoba prywatna Wudzyn
Aparat analogowy Lubitel 166B średni format– kultowy TLR, stan bardzo dobry Model: Lubitel 166b Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 0.5 kg do negocjacji Kup teraz 150 zł Sprzedający: osoba prywatna Wudzyn
Działka, Wudzyn, Dobrcz, Bydgoski, 360 m² Powierzchnia: 360 m² Cena za m²: 358.33 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Media: prąd Ogłoszenie 129 000 zł Sprzedający: firma Wudzyn
Działka, Wudzyn, Dobrcz, Bydgoski, 360 m² Powierzchnia: 360 m² Cena za m²: 236.11 zł Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 85 000 zł Sprzedający: firma Wudzyn
Działka, Wudzyn, Dobrcz, Bydgoski, 1428 m² Powierzchnia: 1428 m² Cena za m²: 95.03 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 135 700 zł Sprzedający: firma Wudzyn
Działka, Wudzyn, Dobrcz, Bydgoski, 400 m² Powierzchnia: 400 m² Cena za m²: 237.5 zł Typ działki: inna Ogłoszenie 95 000 zł Sprzedający: firma Wudzyn
BMW E90 320d xDrive – zadbany, serwisowany do negocjacji Kup teraz 34 500 zł Sprzedający: osoba prywatna Wudzyn
Działka, Wudzyn, Dobrcz, Bydgoski, 360 m² Powierzchnia: 360 m² Cena za m²: 166.39 zł Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 59 900 zł Sprzedający: firma Wudzyn
Działka, Wudzyn, Dobrcz, Bydgoski, 374 m² Powierzchnia: 374 m² Cena za m²: 173.8 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Media: prąd Ogłoszenie 65 000 zł Sprzedający: firma Wudzyn
Telefon Samsung S 23 Wbudowana pamięć: 256 GB Model telefonu: Galaxy S23 Typ: Smartfon Blokada simlock: brak blokady Kup teraz 1 500 zł Sprzedający: osoba prywatna Wudzyn
Felgi RC + opony i nakrętki gratis Liczba felg w ofercie: 4 szt. Rodzaj felg: Aluminiowe -22% 900,00 zł Kup teraz 700 zł Sprzedający: osoba prywatna Wudzyn
Felgi RIAL 7,5x17 + opony gratis Liczba felg w ofercie: 4 szt. Rodzaj felg: Aluminiowe -33% 1200,00 zł Kup teraz 800 zł Sprzedający: osoba prywatna Wudzyn
Piżamka dziecieca Rodzaj: piżama Wiek dziecka: 10 lat + Rękaw: długi rękaw -40% 65,00 zł do negocjacji Kup teraz 39 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Wudzyn
FARMING SIMULATOR 22 KUBOTA PACK KLUCZ STEAM Tematyka: symulacje Granice wiekowe (PEGI): 3 Platforma klucza: Steam Platforma: PC 49,00 zł Kup teraz 45 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Wudzyn
Koło pasowe wału korbowego -16% 180,00 zł Kup teraz 150 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Wudzyn
Czujnik ciśnienia powietrza Ford BOSCH -15% 100,00 zł Kup teraz 85 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Wudzyn
Przepływomierz masowy powietrza -21% 70,00 zł Kup teraz 55 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Wudzyn
Regał, zabudowa busa. Producent części: Inny Typ samochodu: Samochody dostawcze Numer katalogowy części: 1 -43% 800,00 zł do negocjacji Kup teraz 450 zł Sprzedający: osoba prywatna Wudzyn