Działka, Zendek, Ożarowice, Tarnogórski, 17426 m² Powierzchnia: 17426 m² Cena za m²: 17.16 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 299 000 zł Sprzedający: firma Zendek
Działka, Zendek, Ożarowice, Tarnogórski, 31212 m² Powierzchnia: 31212 m² Cena za m²: 12.01 zł Ogrodzenie: brak Typ działki: rolna Ogłoszenie 375 000 zł Sprzedający: firma Zendek
Dom, Zendek, Ożarowice, Tarnogórski, 335 m² Cena za m²: 2074.63 zł Rok budowy: 1984 Powierzchnia działki: 2040 m² Ogrzewanie: węglowe Ogłoszenie 695 000 zł Sprzedający: firma Zendek
Stolik kawowy z plastra dębu -16% 650,00 zł Kup teraz 540 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Zendek
Działka, Zendek, Ożarowice, Tarnogórski, 1400 m² Powierzchnia: 1400 m² Cena za m²: 180 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 252 000 zł Sprzedający: firma Zendek
Działka, Zendek, Ożarowice, Tarnogórski, 1711 m² Powierzchnia: 1711 m² Cena za m²: 116.31 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 199 000 zł Sprzedający: firma Zendek
Adidasy Nike rozmiar 22 Nowe Kod producenta: FB9107119 -18% 169,99 zł Kup teraz 139 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Zendek
Reduktor do butli posiadających zawór klik on, GASPOL, AMERIGAZ, DOMLIGHT Kup teraz 50 zł Sprzedający: osoba prywatna Zendek
Dom, Zendek, Ożarowice, Tarnogórski, 215 m² Cena za m²: 10460.47 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2024 Powierzchnia działki: 1227 m² Ogłoszenie 2 249 000 zł Sprzedający: firma Zendek
WTRYSKIWACZ WTRYSK Alfa FIAT JEEP 500X COMPASS 1,6 M-JET 0445110524 Kup teraz 200 zł Sprzedający: osoba prywatna Zendek
Dom, Zendek, Ożarowice, Tarnogórski, 237 m² Cena za m²: 6746.84 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2018 Powierzchnia działki: 2000 m² Ogłoszenie 1 599 000 zł Sprzedający: firma Zendek
Dom, Zendek, Ożarowice, Tarnogórski, 130 m² Cena za m²: 5223.08 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 850 m² Ogrodzenie: metalowe/kute Ogłoszenie 679 000 zł Sprzedający: firma Zendek
Drewno opałowe bukowe-suche 20kg do kominka,wędzenia +podpałka gratis Kup teraz 50 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Zendek
Kartka ręcznie robiona, 3D, Święta Bożego Narodzenia Rodzaj: kartki okolicznościowe Technika wykonania: scrapbooking Okazje: Boże Narodzenie Kolor: czerwony Kup teraz 22 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Zendek
Kartka ręcznie robiona, 3D, Święta Bożego Narodzenia Rodzaj: kartki okolicznościowe Technika wykonania: scrapbooking Okazje: Boże Narodzenie Kolor: czerwony Kup teraz 20 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Zendek
Klawiatura gamingowa 60% przewodowa biała czerwone swiche proszę pisać pv Producent: bez marki Kup teraz 175 zł Sprzedający: osoba prywatna Zendek
Zestaw 2 książek Kapitan Nauka Gatunek: Popularnonaukowe Kup teraz 15 zł Sprzedający: osoba prywatna Zendek
Szalik dla dziecka Wolfskin Marka: Jack Wolfskin Kolor: pomarańczowy Kup teraz 25 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Zendek
Zestaw zabawek drewnianych układanki Wiek dziecka: 18 m + Marka: Djeco Materiał: drewno Kup teraz 40 zł Sprzedający: osoba prywatna Zendek
Sukienka hm 80 serduszka atłasowa Marka: H&M Rozmiar (new): 80 (75 - 80 cm) Płeć: dziewczynki Kolor: czerwony Kup teraz 25 zł Sprzedający: osoba prywatna Zendek
Kartka ślubna 3D, ręcznie robiona, handmade Rodzaj: kartki okolicznościowe Technika wykonania: scrapbooking Okazje: ślub Kolor: odcienie niebieskiego do negocjacji Kup teraz 25 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Zendek
Kartka ręcznie robiona na urodziny, imieniny Kolor: odcienie brązu i beżu Materiał: papier Technika wykonania: scrapbooking Rodzaj: kartki okolicznościowe Kup teraz 27 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Zendek
katalizator do NISSAN TERRANO II 3.0 ZD30 4WD 2003 94357 1048257 -15% 650,00 zł Kup teraz 550 zł Sprzedający: osoba prywatna Zendek
Kluczyk stacyjka VW passat B5 Jakość części (zgodnie z GVO): O - oryginał z logo producenta pojazdu (OE) Typ samochodu: Samochody osobowe Numer katalogowy części: 4B0905851C do negocjacji Kup teraz 80 zł Sprzedający: osoba prywatna Zendek
Pompa wtryskowa kia ceed CRDI 2007r 0445010124 HYUNDAI Kup teraz 220 zł Sprzedający: osoba prywatna Zendek
Przełącznik zespolony manetki Seat Ateca VW Tiroc Kup teraz 155 zł Sprzedający: osoba prywatna Zendek
Sprzedam Książki Wojownicy Wydawnictwo: Nowa Baśń Tytuł: Szlak słońca Przekleństwo Gęsiego pióra Rok wydania: 2023 Autor: erin hunter Kup teraz 50 zł Sprzedający: osoba prywatna Zendek
Komplet amortyzatorów Sachs BMW e91 -50% 400,00 zł do negocjacji Kup teraz 200 zł Sprzedający: osoba prywatna Zendek
Sprężyna Sachs zawieszenie przód e91 Producent części: Sachs Kup teraz 50 zł Sprzedający: osoba prywatna Zendek
Acer Laptop 8GB RAM 1TB HDD i 256GB SSD Model: Aspire F5 Typ napędu: DVD Marka: Acer Typ dysku twardego: SSD + HDD -71% 3500,00 zł Kup teraz 999 zł Sprzedający: osoba prywatna Zendek
Igrzyska Śmierci Suzanne Collins Wydawnictwo: Media Rodzina Tytuł: Igrzyska Śmierci Autor: Suzanne Collins Gatunek: Literatura młodzieżowa -21% 23,00 zł Kup teraz 18 zł Sprzedający: osoba prywatna Zendek
Dziewczyna z pociągu Paula Hawkings Wydawnictwo: Świat Książki Tytuł: Dziewczyna z pociągu Rok wydania: 2015 Autor: Paula Hawkings -33% 15,00 zł Kup teraz 10 zł Sprzedający: osoba prywatna Zendek
Zniewolenie Carrie Jones Wydawnictwo: Bukowy Las Tytuł: Zniewolenie Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 0.34 kg Rok wydania: 2011 Kup teraz 10 zł Sprzedający: osoba prywatna Zendek
Rebelianci Kristen Simmons Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Tytuł: Rebelianci Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 0.34 kg Rok wydania: 2015 Kup teraz 10 zł Sprzedający: osoba prywatna Zendek
Pokrywa zaworowa wałki alfa 159 1.9 jtdm 16v Typ samochodu: Samochody osobowe Typ silnika: Diesel 150,00 zł Kup teraz 140 zł Sprzedający: osoba prywatna Zendek
Jedyne skuteczne zabiegi na bóle przewlekłe. Marka: bio-farma Ogłoszenie 150 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Zendek
Jedyne skuteczne zabiegi na przewlekłe bóle. Ogłoszenie 150 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Zendek
Przekładki anglików- auta ciężarowe i dostawcze Ogłoszenie 2 500 zł Sprzedający: osoba prywatna Zendek
Pulsometr pulsoksymetr palcowy napalcowy Kup teraz 35 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Zendek