| Stan | Uszkodzony |
| Marka | Samsung |
| Wbudowana pamięć | 32 MB |
| Pamięć RAM | 32 MB |
| Model telefonu | GT-S5230 |
| Typ | Telefon komórkowy |
| Kolor | czarny |
| Ekran dotykowy | tak |
| System operacyjny | Android |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 3G |
| Złącza | microUSB typ B |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Zawiera baterie | tak |
| EAN (GTIN) | 8806071358819 |
| Kod producenta | GT-S5260 |
| Waga | 94.00 g |
| Przekątna ekranu | 3.00 " |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 3.20 Mpx |
| Pojemność akumulatora | 1000 mAh |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 48684b9f-4c4b-4437-9699-0c5ccaf84d5f
Podobne wyszukiwania
Samsung Warszawa
 
(3421)
Samsung Ełk
 
(597)
Samsung Kielce
 
(445)
Samsung Lublin
 
(433)
Samsung Gliwice
 
(226)
Samsung Opole
 
(140)
Samsung Sosnowiec
 
(115)
Samsung Elbląg
 
(101)
Samsung Zamość
 
(91)
Samsung Siemianowice Śląskie
 
(84)
Samsung Ostrów Wielkopolski
 
(79)
Samsung Jelenia Góra
 
(62)
Samsung Legionowo
 
(53)
Samsung Przemyśl
 
(49)
Samsung Zgierz
 
(46)
Samsung Wadowice
 
(44)
Samsung Poniatowa
 
(44)
Samsung Mysłowice
 
(43)
Samsung Grodzisk Mazowiecki
 
(41)
Samsung Opoka-Kolonia
 
(41)
Samsung Żywiec
 
(41)
Samsung Jarosław
 
(41)
Samsung Stargard
 
(39)
Samsung Będzin
 
(37)
Samsung Mikołów
 
(36)
Samsung Puławy
 
(35)
Samsung Wągrowiec
 
(31)
Samsung Łuków
 
(29)
Samsung Kamienna Góra
 
(29)
Samsung Sierpc
 
(29)
Samsung Bochnia
 
(27)
Samsung Morąg
 
(27)
Samsung Kłodzko
 
(26)
Samsung Kobyłka
 
(25)
Samsung Brzozów
 
(25)
Samsung Szczecinek
 
(24)
Samsung Nowy Targ
 
(24)
Samsung Skierniewice
 
(23)
Samsung Głubczyce
 
(21)
Samsung Chodzież
 
(21)
Samsung Szczyrk
 
(20)
Samsung Koło
 
(20)
Samsung Myszków
 
(20)
Samsung Rydułtowy
 
(19)
Samsung Brwinów
 
(18)
Samsung Jabłonna
 
(18)
Samsung Łęczyca
 
(18)
Samsung Paczków
 
(18)
Samsung Mszana Dolna
 
(17)
Samsung Płońsk
 
(17)
Samsung Krotoszyn
 
(17)
Samsung Wyrazów
 
(17)
Samsung Janów Lubelski
 
(17)
Samsung Myślenice
 
(17)
Samsung Syców
 
(16)
Samsung Stary Sącz
 
(16)
Samsung Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Samsung Białogard
 
(15)
Samsung Chełmno
 
(15)
Samsung Hrubieszów
 
(15)
Samsung Bogdaniec
 
(15)
Samsung Kostrzyn nad Odrą
 
(14)
Samsung Zarszyn
 
(14)
Samsung Plewiska
 
(13)
Samsung Lubsko
 
(13)
Samsung Libertów
 
(13)
Samsung Ustroń
 
(13)
Samsung Łęczna
 
(12)
Samsung Krasnystaw
 
(12)
Samsung Czaplinek
 
(12)
Samsung Daleszyce
 
(12)
Samsung Pruszcz
 
(12)
Samsung Kluczbork
 
(12)
Samsung Słupca
 
(11)
Samsung Łosice
 
(11)
Samsung Borówiec
 
(11)
Samsung Zambrów
 
(11)
Samsung Wołów
 
(11)
Samsung Ropczyce
 
(11)
Samsung Braniewo
 
(11)
Samsung Ząbkowice Śląskie
 
(11)
Samsung Skwierzyna
 
(11)
Samsung Niwiska
 
(10)
Samsung Józefów
 
(10)
Samsung Gryfice
 
(10)
Samsung Drwalew
 
(10)
Samsung Sosnowica
 
(10)
Samsung Komorniki
 
(10)
Samsung Szynwałd
 
(10)
Samsung Sulęcin
 
(10)
Samsung Bukowno
 
(10)
Samsung Włodawa
 
(9)
Samsung Góra
 
(9)
Samsung Opalenica
 
(9)
Samsung Milicz
 
(9)
Samsung Stęszew
 
(9)