| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Liczba felg w ofercie | 2 szt. |
| Rodzaj felg | Aluminiowe |
| Średnica felgi | 19" |
| Szerokość felgi | 7.5" |
| Rozstaw śrub | 5x112 |
| Otwór centralny | 100 |
| Producent felg | Audi OE |
| Rodzaj opon | Letnie |
| Szerokość opony | 255 mm |
| Profil opony | 35 |
| Marka | Michelin |
| Typ samochodu | Samochody osobowe |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 0c74462b-99c1-4713-84c0-079b36952533
Podobne wyszukiwania
Do samochodów Warszawa
 
(1016)
Do samochodów Lublin
 
(202)
Do samochodów Kielce
 
(157)
Do samochodów Sosnowiec
 
(99)
Do samochodów Gliwice
 
(97)
Do samochodów Opole
 
(86)
Do samochodów Ostrów Wielkopolski
 
(65)
Do samochodów Mysłowice
 
(50)
Do samochodów Elbląg
 
(49)
Do samochodów Zgierz
 
(48)
Do samochodów Puławy
 
(47)
Do samochodów Zamość
 
(41)
Do samochodów Jelenia Góra
 
(41)
Do samochodów Kłodzko
 
(39)
Do samochodów Legionowo
 
(38)
Do samochodów Jelcz-Laskowice
 
(34)
Do samochodów Będzin
 
(33)
Do samochodów Grodzisk Mazowiecki
 
(32)
Do samochodów Mikołów
 
(30)
Do samochodów Bochnia
 
(28)
Do samochodów Żywiec
 
(25)
Do samochodów Siemianowice Śląskie
 
(24)
Do samochodów Skierniewice
 
(24)
Do samochodów Ostrów Mazowiecka
 
(24)
Do samochodów Jarosław
 
(23)
Do samochodów Stargard
 
(22)
Do samochodów Przemyśl
 
(21)
Do samochodów Ełk
 
(21)
Do samochodów Słupca
 
(20)
Do samochodów Kobyłka
 
(20)
Do samochodów Szczecinek
 
(19)
Do samochodów Krotoszyn
 
(18)
Do samochodów Łuków
 
(17)
Do samochodów Myślenice
 
(17)
Do samochodów Wadowice
 
(17)
Do samochodów Kluczbork
 
(16)
Do samochodów Ząbkowice Śląskie
 
(16)
Do samochodów Chodzież
 
(16)
Do samochodów Rydułtowy
 
(16)
Do samochodów Białogard
 
(14)
Do samochodów Milicz
 
(14)
Do samochodów Tuliszków
 
(14)
Do samochodów Poniatowa
 
(13)
Do samochodów Płońsk
 
(13)
Do samochodów Koło
 
(13)
Do samochodów Wołów
 
(12)
Do samochodów Wągrowiec
 
(12)
Do samochodów Tarnowo Podgórne
 
(12)
Do samochodów Ropczyce
 
(12)
Do samochodów Józefów
 
(12)
Do samochodów Góra
 
(11)
Do samochodów Łęczna
 
(11)
Do samochodów Komorniki
 
(11)
Do samochodów Poddębice
 
(11)
Do samochodów Nowy Targ
 
(11)
Do samochodów Łosice
 
(11)
Do samochodów Połczyn-Zdrój
 
(10)
Do samochodów Łęczyca
 
(10)
Do samochodów Sierpc
 
(10)
Do samochodów Mszana Dolna
 
(10)
Do samochodów Wałcz
 
(10)
Do samochodów Kamionki
 
(9)
Do samochodów Gryfice
 
(9)
Do samochodów Brwinów
 
(9)
Do samochodów Osielsko
 
(9)
Do samochodów Stary Sącz
 
(9)
Do samochodów Zambrów
 
(9)
Do samochodów Siemiatycze
 
(9)
Do samochodów Myszków
 
(9)
Do samochodów Dobiegniew
 
(8)
Do samochodów Ustroń
 
(8)
Do samochodów Kolbudy
 
(8)
Do samochodów Dobczyce
 
(8)
Do samochodów Koronowo
 
(8)
Do samochodów Braniewo
 
(8)
Do samochodów Włodawa
 
(7)
Do samochodów Opalenica
 
(7)
Do samochodów Gromadka
 
(7)
Do samochodów Wojnicz
 
(7)
Do samochodów Tułowice
 
(7)
Do samochodów Kamienna Góra
 
(7)
Do samochodów Mogilany
 
(7)
Do samochodów Hrubieszów
 
(7)
Do samochodów Olsztynek
 
(7)
Do samochodów Imielin
 
(7)
Do samochodów Głubczyce
 
(7)
Do samochodów Motycz
 
(7)
Do samochodów Plewiska
 
(7)
Do samochodów Daleszyce
 
(7)
Do samochodów Łochowo
 
(7)
Do samochodów Przeginia
 
(6)
Do samochodów Janów Lubelski
 
(6)
Do samochodów Skwierzyna
 
(6)
Do samochodów Lusowo
 
(6)
Do samochodów Suchedniów
 
(6)
Do samochodów Kostrzyn nad Odrą
 
(6)