| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Amazfit |
| Model | GTS 4 Mini |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj | smartwatch |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rodzaje aktywności | surfing, bieganie, triathlon, tenis, chodzenie, joga, siłownia, pływanie, wiosłowanie, jazda na rowerze, fitness |
| Kolor koperty | szary |
| Materiał paska | guma |
| Materiał koperty | inny metal |
| Rozmiar paska | M/L |
| Kształt koperty | prostokątna |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-polimerowy |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Nawigacja | nie |
| Czujniki | czujnik światła, krokomierz, pulsometr, akcelerometr |
| System operacyjny | Android |
| Złącza | brak |
| Kompatybilność systemowa | Android, iOS |
| Lokalizator GPS | tak |
| Wodoszczelność | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Transmisja danych | brak |
| Zawiera baterie | tak |
| EAN (GTIN) | 6972596105176 |
| Kod producenta | W2176OV5N |
| Szerokość koperty | 36.60 mm |
| Wysokość koperty | 41.80 mm |
| Grubość koperty | 9.10 mm |
| Długość paska / bransolety | 190.00 mm |
| Szerokość paska | 2.00 mm |
| Waga | 31.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.140 kg |
| Wbudowana pamięć | 0 MB |
| Pojemność akumulatora | 270 mAh |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 24f4c0e2-3c8d-4861-8e85-98d87a935211
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(983)
Smartwatche Lublin
 
(116)
Smartwatche Kielce
 
(78)
Smartwatche Gliwice
 
(68)
Smartwatche Opole
 
(61)
Smartwatche Sosnowiec
 
(44)
Smartwatche Elbląg
 
(40)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(30)
Smartwatche Piaseczno
 
(28)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(27)
Smartwatche Zgierz
 
(26)
Smartwatche Przemyśl
 
(25)
Smartwatche Stargard
 
(21)
Smartwatche Legionowo
 
(21)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(20)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Smartwatche Wągrowiec
 
(18)
Smartwatche Mikołów
 
(17)
Smartwatche Mysłowice
 
(17)
Smartwatche Będzin
 
(16)
Smartwatche Puławy
 
(16)
Smartwatche Krotoszyn
 
(14)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Syców
 
(14)
Smartwatche Szczecinek
 
(13)
Smartwatche Jarosław
 
(12)
Smartwatche Dąbrówka
 
(12)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Brzozów
 
(11)
Smartwatche Zamość
 
(10)
Smartwatche Skierniewice
 
(10)
Smartwatche Komorniki
 
(10)
Smartwatche Limanowa
 
(10)
Smartwatche Myszków
 
(10)
Smartwatche Myślenice
 
(9)
Smartwatche Wadowice
 
(9)
Smartwatche Nowy Targ
 
(9)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Hrubieszów
 
(8)
Smartwatche Kluczbork
 
(8)
Smartwatche Pakosław
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Plewiska
 
(7)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(7)
Smartwatche Płońsk
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Koło
 
(7)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Śrem
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Żywiec
 
(6)
Smartwatche Braniewo
 
(6)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Bochnia
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Krzymów
 
(5)
Smartwatche Rabowice
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Grodków
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Kłodzko
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Głubczyce
 
(5)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Chorzelów
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Przybysławice
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Paczków
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Szadek
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Daleszyce
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)