| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Amazon |
| Model tabletu | inny |
| Transmisja danych | brak |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Czujniki | akcelerometr, żyroskop |
| Złącza | mini HDMI, microUSB typ B |
| System operacyjny | Android |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 720p (HD) |
| Akumulator | litowo-jonowy |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu (px) | 1280 x 800 |
| Slot karty pamięci | nie |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Przekątna ekranu | 7.00 " |
| Kod producenta | X43Z60 |
| Szerokość | 137.00 mm |
| Wysokość | 193.00 mm |
| Głębokość | 10.00 mm |
| Waga | 400.00 g |
| Układ graficzny | PowerVR SGX540 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 1.30 Mpx |
| Pojemność akumulatora | 4400 mAh |
| Model procesora | TI OMAP 4460 |
| Częstotliwość procesora | 1.20 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
O przedmiocie
Oferta: c41c6df7-1027-4cb5-8f24-ca6c05a5886c
Podobne wyszukiwania
Urządzenia Kamienna Góra
 
(443)
Urządzenia Warszawa
 
(433)
Urządzenia Kielce
 
(99)
Urządzenia Gdańsk
 
(75)
Urządzenia Gliwice
 
(69)
Urządzenia Góra Kalwaria
 
(59)
Urządzenia Szczecin
 
(53)
Urządzenia Rzeszów
 
(41)
Urządzenia Bydgoszcz
 
(33)
Urządzenia Lublin
 
(26)
Urządzenia Pyrzyce
 
(21)
Urządzenia Konin
 
(20)
Urządzenia Radom
 
(17)
Urządzenia Tarnów
 
(15)
Urządzenia Piotrków Trybunalski
 
(14)
Urządzenia Trzebnica
 
(14)
Urządzenia Sosnowiec
 
(14)
Urządzenia Biała Podlaska
 
(13)
Urządzenia Wałbrzych
 
(13)
Urządzenia Słupsk
 
(13)
Urządzenia Inowrocław
 
(13)
Urządzenia Chorzów
 
(12)
Urządzenia Ełk
 
(11)
Urządzenia Ostrów Wielkopolski
 
(11)
Urządzenia Legnica
 
(11)
Urządzenia Zamość
 
(10)
Urządzenia Sieradz
 
(10)
Urządzenia Opole
 
(10)
Urządzenia Baranowo
 
(9)
Urządzenia Otwock
 
(9)
Urządzenia Wągrowiec
 
(9)
Urządzenia Pabianice
 
(9)
Urządzenia Mikołów
 
(9)
Urządzenia Jelenia Góra
 
(8)
Urządzenia Leszno
 
(8)
Urządzenia Kalisz
 
(8)
Urządzenia Dunkowa
 
(8)
Urządzenia Tomaszów Mazowiecki
 
(8)
Urządzenia Siemianowice Śląskie
 
(8)
Urządzenia Siedlce
 
(8)
Urządzenia Grójec
 
(8)
Urządzenia Elbląg
 
(8)
Urządzenia Piaseczno
 
(8)
Urządzenia Pruszków
 
(8)
Urządzenia Stargard
 
(7)
Urządzenia Jaworzno
 
(7)
Urządzenia Bielawa
 
(7)
Urządzenia Włocławek
 
(7)
Urządzenia Tarnowskie Góry
 
(7)
Urządzenia Kobyłka
 
(7)
Urządzenia Zgorzelec
 
(7)
Urządzenia Przemyśl
 
(7)
Urządzenia Dębica
 
(6)
Urządzenia Mysłowice
 
(6)
Urządzenia Bolesławiec
 
(6)
Urządzenia Tczew
 
(6)
Urządzenia Chodzież
 
(6)
Urządzenia Zgierz
 
(5)
Urządzenia Drwalew
 
(5)
Urządzenia Kutno
 
(5)
Urządzenia Dobra
 
(5)
Urządzenia Świdnica
 
(5)
Urządzenia Suwałki
 
(5)
Urządzenia Wodzisław Śląski
 
(5)
Urządzenia Żory
 
(5)
Urządzenia Będzin
 
(5)
Urządzenia Puławy
 
(5)
Urządzenia Grodzisk Mazowiecki
 
(5)
Urządzenia Łęczna
 
(5)
Urządzenia Bielsko-Biała
 
(5)
Urządzenia Szczecinek
 
(5)
Urządzenia Żywiec
 
(5)
Urządzenia Turek
 
(5)
Urządzenia Gniezno
 
(5)
Urządzenia Zawiercie
 
(5)
Urządzenia Zduńska Wola
 
(5)
Urządzenia Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Urządzenia Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Urządzenia Krępsko
 
(4)
Urządzenia Reda
 
(4)
Urządzenia Bogdaniec
 
(4)
Urządzenia Brwinów
 
(4)
Urządzenia Gostyń
 
(4)
Urządzenia Skierniewice
 
(4)
Urządzenia Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Urządzenia Ozorków
 
(4)
Urządzenia Pniewy
 
(4)
Urządzenia Bochnia
 
(4)
Urządzenia Lisi Ogon
 
(4)
Urządzenia Olkusz
 
(4)
Urządzenia Jastrzębie-Zdrój
 
(4)
Urządzenia Trawniki
 
(4)
Urządzenia Legionowo
 
(4)
Urządzenia Wadowice
 
(4)
Urządzenia Wieleń
 
(4)
Urządzenia Ośno Lubuskie
 
(4)