O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | AMD |
| Model procesora | Ryzen 9 7950X |
| Seria | AMD Ryzen 9 |
| Kod producenta | 100-100000514WOF |
| Liczba rdzeni procesora | 16 |
| Typ gniazda procesora | AMD Socket AM5 |
| Taktowanie bazowe procesora | 4.50 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 5.70 GHz |
| Liczba wątków | 32 |
| Pamięć podręczna | 64.00 MB |
| Proces technologiczny | 5 nm |
| Współczynnik TDP | 65 W |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | BOX |
| Chłodzenie w zestawie | nie |
| Model zintegrowanej karty graficznej | AMD Radeon |
| Cechy dodatkowe | odblokowany mnożnik |
| Maksymalny pobór mocy | 170 W |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3.200 kg |
| Certyfikaty zgodności | CE |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 9cf71283-c1a1-4d7a-9e8e-c7abcb6e432e
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(387)
Procesory Gdańsk
 
(55)
Procesory Bydgoszcz
 
(45)
Procesory Lublin
 
(35)
Procesory Wałbrzych
 
(29)
Procesory Słupsk
 
(25)
Procesory Włocławek
 
(24)
Procesory Rzeszów
 
(22)
Procesory Kielce
 
(22)
Procesory Jaworzno
 
(21)
Procesory Sosnowiec
 
(17)
Procesory Olszewnica Stara
 
(16)
Procesory Radom
 
(16)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(15)
Procesory Tczew
 
(14)
Procesory Legionowo
 
(14)
Procesory Opole
 
(13)
Procesory Gliwice
 
(12)
Procesory Bielsko-Biała
 
(12)
Procesory Konin
 
(12)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Drogoszewo
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Goleniów
 
(10)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(10)
Procesory Orzech
 
(10)
Procesory Zamość
 
(10)
Procesory Będzin
 
(9)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Dębica
 
(8)
Procesory Jarosław
 
(8)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(8)
Procesory Elbląg
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Procesory Piaseczno
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Łęczyca
 
(7)
Procesory Wieleń
 
(7)
Procesory Nowa Dęba
 
(7)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Rydułtowy
 
(6)
Procesory Legnica
 
(6)
Procesory Świnoujście
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Piła
 
(6)
Procesory Mikołów
 
(6)
Procesory Pabianice
 
(6)
Procesory Przyborów
 
(6)
Procesory Racibórz
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Lubartów
 
(5)
Procesory Śrem
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Jelenia Góra
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Piekary Śląskie
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Olkusz
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Rozwadza
 
(5)
Procesory Pruszków
 
(5)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(5)
Procesory Stargard
 
(5)
Procesory Pajęczno
 
(5)
Procesory Lędziny
 
(4)
Procesory Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Procesory Szczecinek
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Dębe Wielkie
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Mińsk Mazowiecki
 
(4)
Procesory Błonie
 
(4)
Procesory Siedlce
 
(4)
Procesory Krosno
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Przemyśl
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Praszka
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)
Procesory Szpęgawa
 
(4)
Procesory Dobra
 
(4)
Procesory Nowa Ruda
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Tarnowiec
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Płońsk
 
(4)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)