| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Apple |
| Model tabletu | iPad (3rd Gen) |
| Transmisja danych | brak |
| Kolor | szary |
| Materiał | aluminium, szkło |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Nawigacja | GPS |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, żyroskop, barometr, kompas cyfrowy |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio) |
| Funkcje | funkcja telefonu |
| System operacyjny | iOS |
| Funkcje aparatu | zoom, autofocus, nagrywanie wideo, zdjęcia seryjne |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 720p (HD) |
| Akumulator | litowo-polimerowy |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu (px) | 1024 x 768 |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Pamięć RAM | 512 MB |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 1 TB |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Przekątna ekranu | 9.70 " |
| Kod producenta | MGLW2FD/A |
| Szerokość | 18.60 mm |
| Wysokość | 24.10 mm |
| Głębokość | 8.80 mm |
| Waga | 607.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.487 kg |
| Układ graficzny | PowerVR SGX543MP2 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 0.70 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 0.30 Mpx |
| Pojemność akumulatora | 6930 mAh |
| Gęstość pikseli | 264 ppi |
| Model procesora | 2. generacja |
| Częstotliwość procesora | 1.00 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 055b66ea-5080-4a88-9e77-4783bd62fcf9
Podobne wyszukiwania
Urządzenia Kamienna Góra
 
(443)
Urządzenia Warszawa
 
(441)
Urządzenia Kielce
 
(107)
Urządzenia Gdańsk
 
(74)
Urządzenia Gliwice
 
(69)
Urządzenia Szczecin
 
(54)
Urządzenia Góra Kalwaria
 
(54)
Urządzenia Rzeszów
 
(39)
Urządzenia Bydgoszcz
 
(33)
Urządzenia Lublin
 
(27)
Urządzenia Pyrzyce
 
(21)
Urządzenia Radom
 
(19)
Urządzenia Konin
 
(16)
Urządzenia Tarnów
 
(16)
Urządzenia Sosnowiec
 
(15)
Urządzenia Trzebnica
 
(14)
Urządzenia Słupsk
 
(13)
Urządzenia Inowrocław
 
(13)
Urządzenia Biała Podlaska
 
(13)
Urządzenia Wałbrzych
 
(12)
Urządzenia Chorzów
 
(12)
Urządzenia Piotrków Trybunalski
 
(11)
Urządzenia Ostrów Wielkopolski
 
(11)
Urządzenia Siemianowice Śląskie
 
(11)
Urządzenia Legnica
 
(11)
Urządzenia Ełk
 
(11)
Urządzenia Sieradz
 
(10)
Urządzenia Mikołów
 
(9)
Urządzenia Opole
 
(9)
Urządzenia Wągrowiec
 
(9)
Urządzenia Baranowo
 
(9)
Urządzenia Pabianice
 
(9)
Urządzenia Otwock
 
(9)
Urządzenia Grójec
 
(8)
Urządzenia Siedlce
 
(8)
Urządzenia Piaseczno
 
(8)
Urządzenia Jelenia Góra
 
(8)
Urządzenia Elbląg
 
(8)
Urządzenia Kalisz
 
(8)
Urządzenia Pruszków
 
(8)
Urządzenia Dunkowa
 
(8)
Urządzenia Tomaszów Mazowiecki
 
(8)
Urządzenia Leszno
 
(8)
Urządzenia Kobyłka
 
(7)
Urządzenia Jaworzno
 
(7)
Urządzenia Włocławek
 
(7)
Urządzenia Zamość
 
(7)
Urządzenia Bielawa
 
(7)
Urządzenia Stargard
 
(7)
Urządzenia Przemyśl
 
(7)
Urządzenia Zgorzelec
 
(7)
Urządzenia Tarnowskie Góry
 
(6)
Urządzenia Mysłowice
 
(6)
Urządzenia Zawiercie
 
(6)
Urządzenia Tczew
 
(6)
Urządzenia Bielsko-Biała
 
(6)
Urządzenia Chodzież
 
(6)
Urządzenia Dębica
 
(6)
Urządzenia Bolesławiec
 
(6)
Urządzenia Gniezno
 
(5)
Urządzenia Zduńska Wola
 
(5)
Urządzenia Puławy
 
(5)
Urządzenia Jastrzębie-Zdrój
 
(5)
Urządzenia Zgierz
 
(5)
Urządzenia Brwinów
 
(5)
Urządzenia Wodzisław Śląski
 
(5)
Urządzenia Turek
 
(5)
Urządzenia Będzin
 
(5)
Urządzenia Kutno
 
(5)
Urządzenia Dobra
 
(5)
Urządzenia Żywiec
 
(5)
Urządzenia Szczecinek
 
(5)
Urządzenia Drwalew
 
(5)
Urządzenia Świdnica
 
(5)
Urządzenia Suwałki
 
(5)
Urządzenia Łęczna
 
(5)
Urządzenia Żory
 
(5)
Urządzenia Grodzisk Mazowiecki
 
(5)
Urządzenia Krępsko
 
(4)
Urządzenia Reda
 
(4)
Urządzenia Ośno Lubuskie
 
(4)
Urządzenia Trawniki
 
(4)
Urządzenia Piekary Śląskie
 
(4)
Urządzenia Ozorków
 
(4)
Urządzenia Olkusz
 
(4)
Urządzenia Legionowo
 
(4)
Urządzenia Skierniewice
 
(4)
Urządzenia Mińsk Mazowiecki
 
(4)
Urządzenia Lisi Ogon
 
(4)
Urządzenia Wadowice
 
(4)
Urządzenia Pniewy
 
(4)
Urządzenia Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Urządzenia Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Urządzenia Bochnia
 
(4)
Urządzenia Gostyń
 
(4)
Urządzenia Wieleń
 
(4)