| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Szerokość | 185.70 mm |
| Marka | Apple |
| Pojemność akumulatora | 8827 mAh |
| Zawiera baterie | tak |
| Wysokość | 241.20 mm |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Funkcje | funkcja telefonu |
| Układ graficzny | PowerVR SGX554MP4 |
| Materiał | aluminium, szkło |
| Złącza | Lightning |
| System operacyjny | iOS |
| Przekątna ekranu | 9.70 " |
| Model procesora | Apple A10 Fusion |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Częstotliwość procesora | 1.40 GHz |
| Transmisja danych | brak |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 1.20 Mpx |
| Rozdzielczość ekranu (px) | 1536 x 2048 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 5.00 Mpx |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| Kolor | szary |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rodzaj wyświetlacza | Retina |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD), 720p (HD) |
| Akumulator | litowo-polimerowy |
| Waga | 662.00 g |
| Głębokość | 9.40 mm |
| Model tabletu | iPad (4th Gen) |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Nawigacja | A-GPS, GLONASS, GPS |
| Funkcje aparatu | autofocus, nagrywanie wideo, zoom |
| Czujniki | akcelerometr, żyroskop |
| Kod producenta | MD512LL/A |
| Slot karty pamięci | nie |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 48c4e821-f08f-4022-9d15-923eb3e25d9c
Podobne wyszukiwania
Urządzenia Kamienna Góra
 
(443)
Urządzenia Warszawa
 
(438)
Urządzenia Kielce
 
(99)
Urządzenia Gdańsk
 
(75)
Urządzenia Gliwice
 
(69)
Urządzenia Góra Kalwaria
 
(57)
Urządzenia Szczecin
 
(54)
Urządzenia Rzeszów
 
(39)
Urządzenia Bydgoszcz
 
(33)
Urządzenia Lublin
 
(27)
Urządzenia Pyrzyce
 
(21)
Urządzenia Radom
 
(19)
Urządzenia Konin
 
(16)
Urządzenia Tarnów
 
(16)
Urządzenia Sosnowiec
 
(15)
Urządzenia Trzebnica
 
(14)
Urządzenia Piotrków Trybunalski
 
(14)
Urządzenia Biała Podlaska
 
(13)
Urządzenia Słupsk
 
(13)
Urządzenia Inowrocław
 
(13)
Urządzenia Wałbrzych
 
(12)
Urządzenia Chorzów
 
(12)
Urządzenia Ostrów Wielkopolski
 
(11)
Urządzenia Siemianowice Śląskie
 
(11)
Urządzenia Legnica
 
(11)
Urządzenia Ełk
 
(11)
Urządzenia Zamość
 
(10)
Urządzenia Sieradz
 
(10)
Urządzenia Otwock
 
(9)
Urządzenia Pabianice
 
(9)
Urządzenia Wągrowiec
 
(9)
Urządzenia Mikołów
 
(9)
Urządzenia Baranowo
 
(9)
Urządzenia Opole
 
(9)
Urządzenia Dunkowa
 
(8)
Urządzenia Jelenia Góra
 
(8)
Urządzenia Kalisz
 
(8)
Urządzenia Grójec
 
(8)
Urządzenia Siedlce
 
(8)
Urządzenia Leszno
 
(8)
Urządzenia Elbląg
 
(8)
Urządzenia Tomaszów Mazowiecki
 
(8)
Urządzenia Piaseczno
 
(8)
Urządzenia Pruszków
 
(8)
Urządzenia Kobyłka
 
(7)
Urządzenia Zgorzelec
 
(7)
Urządzenia Stargard
 
(7)
Urządzenia Włocławek
 
(7)
Urządzenia Bielawa
 
(7)
Urządzenia Przemyśl
 
(7)
Urządzenia Jaworzno
 
(7)
Urządzenia Zawiercie
 
(6)
Urządzenia Dębica
 
(6)
Urządzenia Tarnowskie Góry
 
(6)
Urządzenia Chodzież
 
(6)
Urządzenia Bolesławiec
 
(6)
Urządzenia Tczew
 
(6)
Urządzenia Mysłowice
 
(6)
Urządzenia Łęczna
 
(5)
Urządzenia Szczecinek
 
(5)
Urządzenia Wodzisław Śląski
 
(5)
Urządzenia Jastrzębie-Zdrój
 
(5)
Urządzenia Zduńska Wola
 
(5)
Urządzenia Bielsko-Biała
 
(5)
Urządzenia Gniezno
 
(5)
Urządzenia Będzin
 
(5)
Urządzenia Puławy
 
(5)
Urządzenia Brwinów
 
(5)
Urządzenia Turek
 
(5)
Urządzenia Kutno
 
(5)
Urządzenia Dobra
 
(5)
Urządzenia Żywiec
 
(5)
Urządzenia Drwalew
 
(5)
Urządzenia Świdnica
 
(5)
Urządzenia Suwałki
 
(5)
Urządzenia Żory
 
(5)
Urządzenia Grodzisk Mazowiecki
 
(5)
Urządzenia Zgierz
 
(5)
Urządzenia Wadowice
 
(4)
Urządzenia Skierniewice
 
(4)
Urządzenia Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Urządzenia Piekary Śląskie
 
(4)
Urządzenia Wieleń
 
(4)
Urządzenia Ozorków
 
(4)
Urządzenia Krępsko
 
(4)
Urządzenia Lisi Ogon
 
(4)
Urządzenia Ośno Lubuskie
 
(4)
Urządzenia Olkusz
 
(4)
Urządzenia Mińsk Mazowiecki
 
(4)
Urządzenia Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Urządzenia Trawniki
 
(4)
Urządzenia Pniewy
 
(4)
Urządzenia Reda
 
(4)
Urządzenia Legionowo
 
(4)
Urządzenia Bochnia
 
(4)
Urządzenia Gostyń
 
(4)