| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Apple |
| Przekątna ekranu | 9.7 " |
| Model tabletu | iPad (5th Gen) |
| Kolor | czarny |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GPS |
| Złącza | Lightning |
| Funkcje | funkcja telefonu |
| System operacyjny | iOS |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 8 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 1.5 Mpx |
| Rodzaj wyświetlacza | Retina |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu (px) | 1536 x 2048 |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Ładowarka w komplecie | nie |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 07b5f9ce-f3a0-4bcb-b26b-70fdb5cafb33
Podobne wyszukiwania
Urządzenia Warszawa
 
(462)
Urządzenia Kamienna Góra
 
(441)
Urządzenia Kielce
 
(97)
Urządzenia Gdańsk
 
(72)
Urządzenia Gliwice
 
(70)
Urządzenia Góra Kalwaria
 
(65)
Urządzenia Szczecin
 
(56)
Urządzenia Rzeszów
 
(43)
Urządzenia Lublin
 
(30)
Urządzenia Bydgoszcz
 
(30)
Urządzenia Radom
 
(21)
Urządzenia Pyrzyce
 
(21)
Urządzenia Sosnowiec
 
(15)
Urządzenia Inowrocław
 
(15)
Urządzenia Biała Podlaska
 
(14)
Urządzenia Wałbrzych
 
(14)
Urządzenia Trzebnica
 
(14)
Urządzenia Konin
 
(14)
Urządzenia Jaworzno
 
(13)
Urządzenia Piotrków Trybunalski
 
(13)
Urządzenia Słupsk
 
(13)
Urządzenia Chorzów
 
(13)
Urządzenia Zamość
 
(12)
Urządzenia Ełk
 
(11)
Urządzenia Ostrów Wielkopolski
 
(11)
Urządzenia Opole
 
(11)
Urządzenia Pruszków
 
(11)
Urządzenia Stargard
 
(10)
Urządzenia Legnica
 
(10)
Urządzenia Sieradz
 
(10)
Urządzenia Elbląg
 
(9)
Urządzenia Mikołów
 
(9)
Urządzenia Zgorzelec
 
(9)
Urządzenia Tomaszów Mazowiecki
 
(8)
Urządzenia Przemyśl
 
(8)
Urządzenia Grójec
 
(8)
Urządzenia Otwock
 
(8)
Urządzenia Wągrowiec
 
(8)
Urządzenia Piaseczno
 
(8)
Urządzenia Dunkowa
 
(8)
Urządzenia Pabianice
 
(8)
Urządzenia Puławy
 
(8)
Urządzenia Włocławek
 
(7)
Urządzenia Kalisz
 
(7)
Urządzenia Siemianowice Śląskie
 
(7)
Urządzenia Leszno
 
(7)
Urządzenia Baranowo
 
(7)
Urządzenia Tczew
 
(6)
Urządzenia Siedlce
 
(6)
Urządzenia Kobyłka
 
(6)
Urządzenia Tarnowskie Góry
 
(6)
Urządzenia Bolesławiec
 
(6)
Urządzenia Jelenia Góra
 
(6)
Urządzenia Dębica
 
(6)
Urządzenia Bielawa
 
(6)
Urządzenia Wieleń
 
(5)
Urządzenia Szczecinek
 
(5)
Urządzenia Wodzisław Śląski
 
(5)
Urządzenia Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Urządzenia Zduńska Wola
 
(5)
Urządzenia Ostrowiec Świętokrzyski
 
(5)
Urządzenia Brwinów
 
(5)
Urządzenia Lipno
 
(5)
Urządzenia Turek
 
(5)
Urządzenia Kutno
 
(5)
Urządzenia Dobra
 
(5)
Urządzenia Bochnia
 
(5)
Urządzenia Zgierz
 
(5)
Urządzenia Olszyny
 
(4)
Urządzenia Banino
 
(4)
Urządzenia Pniewy
 
(4)
Urządzenia Mysłowice
 
(4)
Urządzenia Zawiercie
 
(4)
Urządzenia Krępsko
 
(4)
Urządzenia Skierniewice
 
(4)
Urządzenia Piastów
 
(4)
Urządzenia Ozorków
 
(4)
Urządzenia Żywiec
 
(4)
Urządzenia Gubin
 
(4)
Urządzenia Gniezno
 
(4)
Urządzenia Bielsko-Biała
 
(4)
Urządzenia Łęczna
 
(4)
Urządzenia Suwałki
 
(4)
Urządzenia Lisi Ogon
 
(4)
Urządzenia Żory
 
(4)
Urządzenia Olkusz
 
(4)
Urządzenia Trawniki
 
(4)
Urządzenia Legionowo
 
(4)
Urządzenia Wołomin
 
(4)
Urządzenia Ośno Lubuskie
 
(4)
Urządzenia Wadowice
 
(4)
Urządzenia Reda
 
(4)
Urządzenia Będzin
 
(4)
Urządzenia Chodzież
 
(4)
Urządzenia Nysa
 
(4)
Urządzenia Gostyń
 
(4)