| Stan | Uszkodzony |
| Marka | Apple |
| Przekątna ekranu | 9.70 " |
| Model tabletu | iPad Air |
| Kod producenta | MD788KN/B |
| Kolor | srebrny |
| Materiał | metal, szkło, tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 169.00 mm |
| Wysokość | 240.00 mm |
| Głębokość | 7.50 mm |
| Waga | 469.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.000 kg |
| Układ graficzny | PowerVR Series 6XT GXA6850 |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | brak |
| Nawigacja | A-GPS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik światła, magnetometr, żyroskop |
| Złącza | Lightning, mini jack 3,5 (audio) |
| Funkcje | funkcja telefonu, tethering (hot-spot) |
| System operacyjny | iOS |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 5.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 1.20 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, nagrywanie wideo, wykrywanie twarzy, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 720p (HD) |
| Akumulator | litowo-polimerowy |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 264 ppi |
| Rozdzielczość ekranu (px) | 1536 x 2048 |
| Model procesora | Apple A7 |
| Częstotliwość procesora | 1.40 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| Slot karty pamięci | nie |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: cd1216b0-1c82-49ce-88f5-a665b43a4d1a
Podobne wyszukiwania
Urządzenia Kamienna Góra
 
(443)
Urządzenia Warszawa
 
(442)
Urządzenia Kielce
 
(104)
Urządzenia Gdańsk
 
(77)
Urządzenia Gliwice
 
(69)
Urządzenia Szczecin
 
(55)
Urządzenia Góra Kalwaria
 
(53)
Urządzenia Rzeszów
 
(39)
Urządzenia Bydgoszcz
 
(33)
Urządzenia Lublin
 
(27)
Urządzenia Pyrzyce
 
(21)
Urządzenia Radom
 
(20)
Urządzenia Tarnów
 
(16)
Urządzenia Sosnowiec
 
(16)
Urządzenia Konin
 
(16)
Urządzenia Trzebnica
 
(14)
Urządzenia Biała Podlaska
 
(13)
Urządzenia Inowrocław
 
(13)
Urządzenia Słupsk
 
(13)
Urządzenia Siemianowice Śląskie
 
(12)
Urządzenia Wałbrzych
 
(12)
Urządzenia Chorzów
 
(12)
Urządzenia Legnica
 
(11)
Urządzenia Piotrków Trybunalski
 
(11)
Urządzenia Ełk
 
(11)
Urządzenia Ostrów Wielkopolski
 
(11)
Urządzenia Gorzów Wielkopolski
 
(10)
Urządzenia Sieradz
 
(10)
Urządzenia Otwock
 
(9)
Urządzenia Baranowo
 
(9)
Urządzenia Mikołów
 
(9)
Urządzenia Opole
 
(9)
Urządzenia Wągrowiec
 
(9)
Urządzenia Zamość
 
(9)
Urządzenia Tomaszów Mazowiecki
 
(8)
Urządzenia Pruszków
 
(8)
Urządzenia Dunkowa
 
(8)
Urządzenia Grójec
 
(8)
Urządzenia Siedlce
 
(8)
Urządzenia Kalisz
 
(8)
Urządzenia Pabianice
 
(8)
Urządzenia Elbląg
 
(8)
Urządzenia Jelenia Góra
 
(8)
Urządzenia Leszno
 
(8)
Urządzenia Stargard
 
(7)
Urządzenia Kobyłka
 
(7)
Urządzenia Włocławek
 
(7)
Urządzenia Zgorzelec
 
(7)
Urządzenia Jaworzno
 
(7)
Urządzenia Bielawa
 
(7)
Urządzenia Przemyśl
 
(6)
Urządzenia Tarnowskie Góry
 
(6)
Urządzenia Bielsko-Biała
 
(6)
Urządzenia Dębica
 
(6)
Urządzenia Mysłowice
 
(6)
Urządzenia Bolesławiec
 
(6)
Urządzenia Tczew
 
(6)
Urządzenia Chodzież
 
(6)
Urządzenia Żywiec
 
(6)
Urządzenia Piaseczno
 
(6)
Urządzenia Zawiercie
 
(6)
Urządzenia Wodzisław Śląski
 
(5)
Urządzenia Kutno
 
(5)
Urządzenia Drwalew
 
(5)
Urządzenia Dobra
 
(5)
Urządzenia Świdnica
 
(5)
Urządzenia Suwałki
 
(5)
Urządzenia Żory
 
(5)
Urządzenia Reda
 
(5)
Urządzenia Gniezno
 
(5)
Urządzenia Grodzisk Mazowiecki
 
(5)
Urządzenia Zgierz
 
(5)
Urządzenia Zduńska Wola
 
(5)
Urządzenia Brwinów
 
(5)
Urządzenia Turek
 
(5)
Urządzenia Piekary Śląskie
 
(5)
Urządzenia Będzin
 
(5)
Urządzenia Jastrzębie-Zdrój
 
(5)
Urządzenia Łęczna
 
(5)
Urządzenia Szczecinek
 
(5)
Urządzenia Puławy
 
(5)
Urządzenia Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Urządzenia Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Urządzenia Gostyń
 
(4)
Urządzenia Ozorków
 
(4)
Urządzenia Lisi Ogon
 
(4)
Urządzenia Pniewy
 
(4)
Urządzenia Ośno Lubuskie
 
(4)
Urządzenia Olkusz
 
(4)
Urządzenia Bochnia
 
(4)
Urządzenia Mińsk Mazowiecki
 
(4)
Urządzenia Trawniki
 
(4)
Urządzenia Legionowo
 
(4)
Urządzenia Wadowice
 
(4)
Urządzenia Krępsko
 
(4)
Urządzenia Skierniewice
 
(4)