| Stan | Bardzo dobry |
| Nawigacja | A-GPS, GPS |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Slot karty pamięci | nie |
| Gęstość pikseli | 324 ppi |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| Układ graficzny | PowerVR G6430 |
| Ekran dotykowy | tak |
| Czujniki | akcelerometr, barometr, czujnik światła, kompas cyfrowy, magnetometr, żyroskop |
| Wysokość | 200.00 mm |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 720p (HD) |
| Złącza | Lightning, mini jack 3,5 (audio) |
| Częstotliwość procesora | 1.30 GHz |
| Model tabletu | iPad mini (2nd Gen) |
| System operacyjny | iOS |
| Materiał | aluminium, metal, szkło |
| Szerokość | 134.70 mm |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Przekątna ekranu | 7.90 " |
| Kolor | srebrny |
| Waga | 341.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.000 kg |
| Pojemność akumulatora | 6470 mAh |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Akumulator | litowo-polimerowy |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 1.20 Mpx |
| Rozdzielczość ekranu (px) | 1536 x 2048 |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Model procesora | Apple A7 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 5.00 Mpx |
| Kod producenta | A1489 |
| Marka | Apple |
| Transmisja danych | brak |
| Głębokość | 7.50 mm |
| Funkcje aparatu | autofocus, HDR, nagrywanie wideo, zoom |
| EAN (GTIN) | 9623656599 |
O przedmiocie
Oferta: b7065d03-365b-411c-ab03-e1e49440f805
Podobne wyszukiwania
Urządzenia Kamienna Góra
 
(443)
Urządzenia Warszawa
 
(428)
Urządzenia Kielce
 
(99)
Urządzenia Gdańsk
 
(75)
Urządzenia Gliwice
 
(69)
Urządzenia Góra Kalwaria
 
(59)
Urządzenia Szczecin
 
(53)
Urządzenia Rzeszów
 
(41)
Urządzenia Bydgoszcz
 
(33)
Urządzenia Lublin
 
(26)
Urządzenia Pyrzyce
 
(21)
Urządzenia Konin
 
(20)
Urządzenia Radom
 
(18)
Urządzenia Tarnów
 
(15)
Urządzenia Piotrków Trybunalski
 
(14)
Urządzenia Sosnowiec
 
(14)
Urządzenia Trzebnica
 
(14)
Urządzenia Wałbrzych
 
(13)
Urządzenia Biała Podlaska
 
(13)
Urządzenia Inowrocław
 
(13)
Urządzenia Słupsk
 
(12)
Urządzenia Chorzów
 
(12)
Urządzenia Legnica
 
(11)
Urządzenia Ełk
 
(11)
Urządzenia Ostrów Wielkopolski
 
(11)
Urządzenia Opole
 
(10)
Urządzenia Sieradz
 
(10)
Urządzenia Zamość
 
(10)
Urządzenia Pabianice
 
(9)
Urządzenia Wągrowiec
 
(9)
Urządzenia Otwock
 
(9)
Urządzenia Baranowo
 
(9)
Urządzenia Mikołów
 
(9)
Urządzenia Kalisz
 
(8)
Urządzenia Pruszków
 
(8)
Urządzenia Siedlce
 
(8)
Urządzenia Tomaszów Mazowiecki
 
(8)
Urządzenia Piaseczno
 
(8)
Urządzenia Grójec
 
(8)
Urządzenia Siemianowice Śląskie
 
(8)
Urządzenia Elbląg
 
(8)
Urządzenia Dunkowa
 
(8)
Urządzenia Jelenia Góra
 
(8)
Urządzenia Zgorzelec
 
(7)
Urządzenia Stargard
 
(7)
Urządzenia Tarnowskie Góry
 
(7)
Urządzenia Bielawa
 
(7)
Urządzenia Włocławek
 
(7)
Urządzenia Leszno
 
(7)
Urządzenia Jaworzno
 
(7)
Urządzenia Kobyłka
 
(7)
Urządzenia Przemyśl
 
(7)
Urządzenia Mysłowice
 
(6)
Urządzenia Chodzież
 
(6)
Urządzenia Dębica
 
(6)
Urządzenia Bolesławiec
 
(6)
Urządzenia Tczew
 
(6)
Urządzenia Będzin
 
(5)
Urządzenia Łęczna
 
(5)
Urządzenia Szczecinek
 
(5)
Urządzenia Wodzisław Śląski
 
(5)
Urządzenia Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Urządzenia Zduńska Wola
 
(5)
Urządzenia Bielsko-Biała
 
(5)
Urządzenia Gniezno
 
(5)
Urządzenia Puławy
 
(5)
Urządzenia Turek
 
(5)
Urządzenia Kutno
 
(5)
Urządzenia Dobra
 
(5)
Urządzenia Żywiec
 
(5)
Urządzenia Drwalew
 
(5)
Urządzenia Świdnica
 
(5)
Urządzenia Suwałki
 
(5)
Urządzenia Żory
 
(5)
Urządzenia Grodzisk Mazowiecki
 
(5)
Urządzenia Zawiercie
 
(5)
Urządzenia Zgierz
 
(5)
Urządzenia Bogdaniec
 
(4)
Urządzenia Brwinów
 
(4)
Urządzenia Wadowice
 
(4)
Urządzenia Skierniewice
 
(4)
Urządzenia Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Urządzenia Ozorków
 
(4)
Urządzenia Wieleń
 
(4)
Urządzenia Lisi Ogon
 
(4)
Urządzenia Olkusz
 
(4)
Urządzenia Krępsko
 
(4)
Urządzenia Jastrzębie-Zdrój
 
(4)
Urządzenia Ośno Lubuskie
 
(4)
Urządzenia Trawniki
 
(4)
Urządzenia Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Urządzenia Pniewy
 
(4)
Urządzenia Legionowo
 
(4)
Urządzenia Reda
 
(4)
Urządzenia Gostyń
 
(4)
Urządzenia Bochnia
 
(4)