| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Apple |
| Przekątna ekranu | 7.90 " |
| Model tabletu | iPad mini (2nd Gen) |
| Kod producenta | A1490 |
| Kolor | szary |
| Materiał | aluminium, szkło, tworzywo sztuczne |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GPS |
| Czujniki | akcelerometr, barometr, czujnik światła, czytnik linii papilarnych, magnetometr, żyroskop |
| Złącza | Lightning, mini jack 3,5 (audio) |
| System operacyjny | iOS |
| Funkcje aparatu | autofocus, panorama |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 720p (HD), 1080p (FullHD) |
| Akumulator | litowo-polimerowy |
| Pojemność akumulatora | 8000 mAh |
| Rodzaj wyświetlacza | Retina |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu (px) | 1536 x 2048 |
| Częstotliwość procesora | 2.49 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 0 |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| Slot karty pamięci | nie |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: aa63d5de-bab7-41b2-94b0-8d96c995695d
Podobne wyszukiwania
Urządzenia Kamienna Góra
 
(441)
Urządzenia Warszawa
 
(422)
Urządzenia Kielce
 
(96)
Urządzenia Gdańsk
 
(72)
Urządzenia Gliwice
 
(71)
Urządzenia Góra Kalwaria
 
(68)
Urządzenia Szczecin
 
(57)
Urządzenia Rzeszów
 
(45)
Urządzenia Bydgoszcz
 
(33)
Urządzenia Lublin
 
(30)
Urządzenia Pyrzyce
 
(21)
Urządzenia Radom
 
(20)
Urządzenia Sosnowiec
 
(15)
Urządzenia Wałbrzych
 
(15)
Urządzenia Inowrocław
 
(15)
Urządzenia Biała Podlaska
 
(14)
Urządzenia Trzebnica
 
(14)
Urządzenia Chorzów
 
(14)
Urządzenia Słupsk
 
(14)
Urządzenia Piotrków Trybunalski
 
(13)
Urządzenia Jaworzno
 
(13)
Urządzenia Zamość
 
(12)
Urządzenia Ełk
 
(11)
Urządzenia Konin
 
(11)
Urządzenia Pruszków
 
(11)
Urządzenia Zgorzelec
 
(11)
Urządzenia Opole
 
(11)
Urządzenia Ostrów Wielkopolski
 
(11)
Urządzenia Sieradz
 
(10)
Urządzenia Stargard
 
(10)
Urządzenia Legnica
 
(10)
Urządzenia Mikołów
 
(9)
Urządzenia Kalisz
 
(9)
Urządzenia Elbląg
 
(9)
Urządzenia Grójec
 
(8)
Urządzenia Otwock
 
(8)
Urządzenia Piaseczno
 
(8)
Urządzenia Dunkowa
 
(8)
Urządzenia Puławy
 
(8)
Urządzenia Tomaszów Mazowiecki
 
(8)
Urządzenia Przemyśl
 
(8)
Urządzenia Pabianice
 
(8)
Urządzenia Wągrowiec
 
(8)
Urządzenia Baranowo
 
(7)
Urządzenia Siemianowice Śląskie
 
(7)
Urządzenia Włocławek
 
(7)
Urządzenia Leszno
 
(7)
Urządzenia Turek
 
(6)
Urządzenia Bielawa
 
(6)
Urządzenia Jelenia Góra
 
(6)
Urządzenia Tarnowskie Góry
 
(6)
Urządzenia Tczew
 
(6)
Urządzenia Dębica
 
(6)
Urządzenia Kobyłka
 
(6)
Urządzenia Siedlce
 
(6)
Urządzenia Bolesławiec
 
(6)
Urządzenia Świdnica
 
(5)
Urządzenia Szczecinek
 
(5)
Urządzenia Wieleń
 
(5)
Urządzenia Wodzisław Śląski
 
(5)
Urządzenia Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Urządzenia Ostrowiec Świętokrzyski
 
(5)
Urządzenia Brwinów
 
(5)
Urządzenia Lipno
 
(5)
Urządzenia Kutno
 
(5)
Urządzenia Dobra
 
(5)
Urządzenia Bochnia
 
(5)
Urządzenia Zgierz
 
(5)
Urządzenia Banino
 
(4)
Urządzenia Nysa
 
(4)
Urządzenia Gostyń
 
(4)
Urządzenia Olszyny
 
(4)
Urządzenia Pniewy
 
(4)
Urządzenia Łęczna
 
(4)
Urządzenia Ośno Lubuskie
 
(4)
Urządzenia Mysłowice
 
(4)
Urządzenia Skierniewice
 
(4)
Urządzenia Żywiec
 
(4)
Urządzenia Piastów
 
(4)
Urządzenia Ozorków
 
(4)
Urządzenia Gubin
 
(4)
Urządzenia Gniezno
 
(4)
Urządzenia Będzin
 
(4)
Urządzenia Suwałki
 
(4)
Urządzenia Bielsko-Biała
 
(4)
Urządzenia Żory
 
(4)
Urządzenia Lisi Ogon
 
(4)
Urządzenia Wołomin
 
(4)
Urządzenia Olkusz
 
(4)
Urządzenia Zduńska Wola
 
(4)
Urządzenia Trawniki
 
(4)
Urządzenia Reda
 
(4)
Urządzenia Legionowo
 
(4)
Urządzenia Wadowice
 
(4)
Urządzenia Zawiercie
 
(4)
Urządzenia Chodzież
 
(4)