| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Kształt koperty | prostokątna |
| Złącza | brak |
| Model | Watch SE GPS 40mm |
| Rodzaj | smartwatch |
| Kolor koperty | srebrny |
| Szerokość koperty | 38.00 mm |
| Lokalizator GPS | tak |
| Wysokość koperty | 44.00 mm |
| Kompatybilność systemowa | iOS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik światła, kompas, wysokościomierz, żyroskop |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-jonowy |
| Waga | 30.49 g |
| Kolor | srebrny |
| Nawigacja | tak |
| Ekran dotykowy | tak |
| Grubość koperty | 10.40 mm |
| Transmisja danych | brak |
| Materiał koperty | aluminium |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Kod producenta | MYEK2UL/A |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| System operacyjny | watchOS |
| Wodoszczelność | tak |
| Marka | Apple |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: de82c1a7-936f-46bc-81e8-322a1a95a13d
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(976)
Smartwatche Lublin
 
(122)
Smartwatche Kielce
 
(79)
Smartwatche Gliwice
 
(63)
Smartwatche Opole
 
(60)
Smartwatche Sosnowiec
 
(46)
Smartwatche Elbląg
 
(39)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(29)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(28)
Smartwatche Piaseczno
 
(28)
Smartwatche Zgierz
 
(25)
Smartwatche Przemyśl
 
(24)
Smartwatche Legionowo
 
(21)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(21)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(21)
Smartwatche Stargard
 
(21)
Smartwatche Mysłowice
 
(17)
Smartwatche Mikołów
 
(16)
Smartwatche Wągrowiec
 
(16)
Smartwatche Lubsko
 
(15)
Smartwatche Puławy
 
(15)
Smartwatche Krotoszyn
 
(14)
Smartwatche Syców
 
(14)
Smartwatche Będzin
 
(14)
Smartwatche Szczecinek
 
(13)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Zamość
 
(11)
Smartwatche Komorniki
 
(11)
Smartwatche Jarosław
 
(11)
Smartwatche Dąbrówka
 
(10)
Smartwatche Myszków
 
(10)
Smartwatche Limanowa
 
(9)
Smartwatche Wadowice
 
(9)
Smartwatche Hrubieszów
 
(9)
Smartwatche Nowy Targ
 
(9)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Plewiska
 
(8)
Smartwatche Sarzyna
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Skierniewice
 
(8)
Smartwatche Pakosław
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Myślenice
 
(8)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Zabierzów
 
(7)
Smartwatche Braniewo
 
(7)
Smartwatche Chodzież
 
(7)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Kluczbork
 
(6)
Smartwatche Rabowice
 
(6)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Żywiec
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Płońsk
 
(6)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Głubczyce
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Ropczyce
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Kłodzko
 
(5)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Pasieka
 
(4)
Smartwatche Brzozów
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Szadek
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Zambrów
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Stary Sącz
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Praszka
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Krzymów
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Gilowice
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Suchedniów
 
(4)
Smartwatche Przybysławice
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Chorzelów
 
(4)
Smartwatche Daleszyce
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)
Smartwatche Poddębice
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Bochnia
 
(4)