| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Apple |
| Model | Watch series 7 GPS 45mm |
| Kolor | beżowy |
| Rodzaj | smartwatch |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rodzaje aktywności | bieganie, chodzenie |
| Kolor koperty | granatowy |
| Materiał paska | tworzywo sztuczne |
| Materiał koperty | aluminium |
| Kształt koperty | prostokątna |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-polimerowy |
| Komunikacja | NFC, Bluetooth, sieć GSM, Wi-Fi |
| Nawigacja | tak |
| Czujniki | czujnik światła, krokomierz, kompas, pulsometr, akcelerometr, wysokościomierz, żyroskop, barometr |
| System operacyjny | watchOS |
| Złącza | brak |
| Kompatybilność systemowa | iOS |
| Lokalizator GPS | tak |
| Wodoszczelność | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Rozmiar koperty | 45 mm |
| Kod producenta | MKN63LL/A |
| Szerokość koperty | 45.00 mm |
| Wysokość koperty | 45.00 mm |
| Grubość koperty | 10.70 mm |
| Waga | 38.80 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.000 kg |
| Wbudowana pamięć | 32768 MB |
| Obwód nadgarstka | 160 mm, 210 mm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: afad776c-7689-4ab6-bc45-98b9fc57f919
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(981)
Smartwatche Lublin
 
(118)
Smartwatche Kielce
 
(79)
Smartwatche Gliwice
 
(66)
Smartwatche Opole
 
(61)
Smartwatche Sosnowiec
 
(44)
Smartwatche Elbląg
 
(38)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(29)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(28)
Smartwatche Piaseczno
 
(27)
Smartwatche Zgierz
 
(25)
Smartwatche Przemyśl
 
(24)
Smartwatche Stargard
 
(21)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(21)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(21)
Smartwatche Legionowo
 
(20)
Smartwatche Mysłowice
 
(18)
Smartwatche Puławy
 
(16)
Smartwatche Wągrowiec
 
(16)
Smartwatche Mikołów
 
(16)
Smartwatche Lubsko
 
(15)
Smartwatche Krotoszyn
 
(14)
Smartwatche Syców
 
(14)
Smartwatche Będzin
 
(14)
Smartwatche Szczecinek
 
(12)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Jarosław
 
(11)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Komorniki
 
(11)
Smartwatche Zamość
 
(11)
Smartwatche Dąbrówka
 
(10)
Smartwatche Myszków
 
(10)
Smartwatche Hrubieszów
 
(9)
Smartwatche Skierniewice
 
(9)
Smartwatche Wadowice
 
(9)
Smartwatche Limanowa
 
(9)
Smartwatche Nowy Targ
 
(9)
Smartwatche Sarzyna
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Myślenice
 
(8)
Smartwatche Plewiska
 
(8)
Smartwatche Pakosław
 
(8)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Chodzież
 
(7)
Smartwatche Kluczbork
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Rabowice
 
(6)
Smartwatche Pasieka
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Żywiec
 
(6)
Smartwatche Braniewo
 
(6)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(6)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Płońsk
 
(6)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Zambrów
 
(5)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Głubczyce
 
(5)
Smartwatche Kłodzko
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Stary Sącz
 
(4)
Smartwatche Drwalew
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Brzozów
 
(4)
Smartwatche Suchedniów
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Chorzelów
 
(4)
Smartwatche Przybysławice
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Szadek
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Gilowice
 
(4)
Smartwatche Krzymów
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)
Smartwatche Daleszyce
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Bochnia
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)