| Stan | Bardzo dobry |
| Rodzaj | smartwatch |
| Rodzaje aktywności | bieganie, chodzenie, fitness, jazda na rowerze, joga, narciarstwo, pływanie, siłownia, triathlon, turystyka, wiosłowanie, wspinaczka, żeglarstwo |
| Złącza | nanoSIM |
| Kształt koperty | kwadratowa |
| Grubość koperty | 10.70 mm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.030 kg |
| Kompatybilność systemowa | iOS |
| Kolor | czarny |
| Model | Watch SE (2nd Gen) GPS 44mm |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-jonowy |
| Wysokość koperty | 44.00 mm |
| Nawigacja | tak |
| Wbudowana pamięć | 32000 MB |
| System operacyjny | watchOS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Materiał koperty | aluminium |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Marka | Apple |
| Rozmiar paska | S/M |
| Kod producenta | MXGL3QC/A |
| Waga | 32.90 g |
| Szerokość koperty | 38.00 mm |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik zbliżeniowy, kompas, krokomierz, pulsometr, wysokościomierz, żyroskop |
| Kolor koperty | granatowy |
| Transmisja danych | 5G |
| Materiał paska | tworzywo sztuczne |
| Komunikacja | Bluetooth, LTE, Wi-Fi |
| Wodoszczelność | tak |
| Długość paska / bransolety | 38.00 mm |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| Lokalizator GPS | tak |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Oferta: a65a50d0-fe8f-420e-9073-079968fe0cb2
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(954)
Smartwatche Lublin
 
(118)
Smartwatche Kielce
 
(72)
Smartwatche Gliwice
 
(71)
Smartwatche Opole
 
(55)
Smartwatche Elbląg
 
(43)
Smartwatche Sosnowiec
 
(43)
Smartwatche Piaseczno
 
(30)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(27)
Smartwatche Przemyśl
 
(27)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(27)
Smartwatche Zgierz
 
(24)
Smartwatche Stargard
 
(22)
Smartwatche Legionowo
 
(21)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(19)
Smartwatche Mikołów
 
(18)
Smartwatche Mysłowice
 
(18)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(17)
Smartwatche Krotoszyn
 
(16)
Smartwatche Puławy
 
(16)
Smartwatche Wągrowiec
 
(15)
Smartwatche Będzin
 
(15)
Smartwatche Syców
 
(14)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Ełk
 
(13)
Smartwatche Skierniewice
 
(12)
Smartwatche Myślenice
 
(12)
Smartwatche Szczecinek
 
(11)
Smartwatche Dąbrówka
 
(11)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Zamość
 
(11)
Smartwatche Wadowice
 
(10)
Smartwatche Myszków
 
(10)
Smartwatche Limanowa
 
(10)
Smartwatche Komorniki
 
(10)
Smartwatche Jarosław
 
(10)
Smartwatche Pakosław
 
(9)
Smartwatche Hrubieszów
 
(9)
Smartwatche Kluczbork
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Plewiska
 
(8)
Smartwatche Brzozów
 
(8)
Smartwatche Kobyłka
 
(7)
Smartwatche Nowy Targ
 
(7)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Żywiec
 
(7)
Smartwatche Braniewo
 
(7)
Smartwatche Płońsk
 
(7)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(6)
Smartwatche Kłodzko
 
(6)
Smartwatche Szadek
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Bochnia
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Łuków
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Głubczyce
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Chorzelów
 
(4)
Smartwatche Rabowice
 
(4)
Smartwatche Krzymów
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Siemiatycze
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Łosice
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Krasnystaw
 
(4)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)
Smartwatche Nowa Wola
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Przybysławice
 
(4)