| Stan | Bardzo dobry |
| Materiał paska | guma |
| Transmisja danych | brak |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-jonowy |
| Grubość koperty | 10.70 mm |
| Materiał koperty | aluminium |
| Kolor koperty | złoty |
| Pamięć RAM | 0 MB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Pojemność akumulatora | 245 mAh |
| Szerokość koperty | 34.00 mm |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| Czujniki | akcelerometr, kompas, pulsometr, wysokościomierz, żyroskop |
| Kształt koperty | prostokątna |
| Lokalizator GPS | tak |
| Wysokość koperty | 40.00 mm |
| Rozdzielczość ekranu (px) | 340 x 272 |
| Marka | Apple |
| Kolor | beżowy |
| Nawigacja | tak |
| Rodzaj | smartwatch |
| Długość paska / bransolety | 38.00 mm |
| Waga | 26.40 g |
| Model | Watch SE (2nd Gen) GPS 40mm |
| Kompatybilność systemowa | iOS |
| Złącza | brak |
| Przekątna ekranu | 1.65 " |
| Wbudowana pamięć | 32 MB |
| System operacyjny | watchOS |
| Wodoszczelność | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: ea1807d6-dee5-43fe-935e-77fb262104ab
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(1011)
Smartwatche Lublin
 
(121)
Smartwatche Kielce
 
(77)
Smartwatche Gliwice
 
(70)
Smartwatche Opole
 
(54)
Smartwatche Sosnowiec
 
(47)
Smartwatche Elbląg
 
(41)
Smartwatche Piaseczno
 
(28)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(28)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(27)
Smartwatche Zgierz
 
(26)
Smartwatche Przemyśl
 
(24)
Smartwatche Legionowo
 
(22)
Smartwatche Stargard
 
(21)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(20)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(20)
Smartwatche Wągrowiec
 
(18)
Smartwatche Krotoszyn
 
(17)
Smartwatche Mysłowice
 
(17)
Smartwatche Mikołów
 
(17)
Smartwatche Puławy
 
(16)
Smartwatche Będzin
 
(16)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Syców
 
(14)
Smartwatche Szczecinek
 
(13)
Smartwatche Skierniewice
 
(13)
Smartwatche Brzozów
 
(12)
Smartwatche Jarosław
 
(12)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Dąbrówka
 
(11)
Smartwatche Limanowa
 
(11)
Smartwatche Zamość
 
(11)
Smartwatche Komorniki
 
(11)
Smartwatche Myszków
 
(10)
Smartwatche Myślenice
 
(9)
Smartwatche Wadowice
 
(9)
Smartwatche Nowy Targ
 
(8)
Smartwatche Pakosław
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Kluczbork
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Hrubieszów
 
(8)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Plewiska
 
(7)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(7)
Smartwatche Koło
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Płońsk
 
(7)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Śrem
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Braniewo
 
(6)
Smartwatche Żywiec
 
(6)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(5)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Grodków
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Rabowice
 
(5)
Smartwatche Krzymów
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Głubczyce
 
(5)
Smartwatche Bochnia
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Kłodzko
 
(5)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Szadek
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Paczków
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Chorzelów
 
(4)
Smartwatche Przybysławice
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Daleszyce
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)