| Stan | Nowy |
| Rodzaj | smartwatch |
| Marka | Apple |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Kod producenta | MEHC4MP/A |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rodzaje aktywności | bieganie, chodzenie, fitness, golf, jazda na rowerze, joga, narciarstwo, narty i snowboard, pływanie, siłownia, surfing, triathlon, turystyka, wiosłowanie, wspinaczka |
| Kolor | czarny |
| Kolor koperty | czarny |
| Materiał paska | guma |
| Materiał koperty | aluminium |
| Szerokość koperty | 34.00 mm |
| Wysokość koperty | 40.00 mm |
| Grubość koperty | 10.70 mm |
| Waga | 26.30 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.165 kg |
| Rozmiar paska | M/L |
| Obwód nadgarstka | 150 mm, 200 mm |
| Kształt koperty | prostokątna |
| Wbudowana pamięć | 64 MB |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-jonowy |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Nawigacja | tak |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik światła, czujnik temperatury, kompas cyfrowy, krokomierz, pulsometr, wysokościomierz, żyroskop |
| System operacyjny | watchOS |
| Złącza | brak |
| Kompatybilność systemowa | iOS |
| Lokalizator GPS | brak informacji |
| Wodoszczelność | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| Zawiera baterie | tak |
| Rozmiar koperty | 40 mm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 6d79940c-2138-4879-b504-9a24fafcb8ac
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(969)
Smartwatche Lublin
 
(122)
Smartwatche Kielce
 
(77)
Smartwatche Gliwice
 
(70)
Smartwatche Opole
 
(58)
Smartwatche Sosnowiec
 
(48)
Smartwatche Elbląg
 
(41)
Smartwatche Piaseczno
 
(28)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(28)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(28)
Smartwatche Zgierz
 
(26)
Smartwatche Przemyśl
 
(24)
Smartwatche Legionowo
 
(22)
Smartwatche Stargard
 
(21)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(20)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(20)
Smartwatche Krotoszyn
 
(18)
Smartwatche Wągrowiec
 
(18)
Smartwatche Mysłowice
 
(18)
Smartwatche Mikołów
 
(17)
Smartwatche Będzin
 
(16)
Smartwatche Puławy
 
(16)
Smartwatche Syców
 
(14)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Skierniewice
 
(13)
Smartwatche Szczecinek
 
(13)
Smartwatche Jarosław
 
(12)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Brzozów
 
(12)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Dąbrówka
 
(11)
Smartwatche Limanowa
 
(11)
Smartwatche Komorniki
 
(11)
Smartwatche Zamość
 
(10)
Smartwatche Myszków
 
(10)
Smartwatche Wadowice
 
(9)
Smartwatche Myślenice
 
(9)
Smartwatche Hrubieszów
 
(9)
Smartwatche Pakosław
 
(8)
Smartwatche Kluczbork
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Plewiska
 
(8)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Płońsk
 
(7)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(7)
Smartwatche Nowy Targ
 
(7)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Braniewo
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Śrem
 
(6)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Żywiec
 
(6)
Smartwatche Rabowice
 
(6)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Głubczyce
 
(6)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Szadek
 
(6)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(5)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Grodków
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Krzymów
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Bochnia
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Kłodzko
 
(5)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Paczków
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Siemiatycze
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Chorzelów
 
(4)
Smartwatche Przybysławice
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)