| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Apple |
| Model | Watch series 7 GPS 45mm |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj | smartwatch |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rodzaje aktywności | bieganie, chodzenie, fitness |
| Kolor koperty | czarny |
| Materiał paska | tworzywo sztuczne |
| Materiał koperty | aluminium |
| Rozmiar paska | S/M |
| Kształt koperty | prostokątna |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-jonowy |
| Komunikacja | NFC, Bluetooth, Wi-Fi |
| Nawigacja | tak |
| Czujniki | czujnik światła, krokomierz, pulsometr, akcelerometr, wysokościomierz, żyroskop, barometr, czujnik zbliżeniowy, kompas cyfrowy |
| System operacyjny | watchOS |
| Złącza | brak |
| Kompatybilność systemowa | iOS |
| Lokalizator GPS | tak |
| Wodoszczelność | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| Transmisja danych | brak |
| Zawiera baterie | tak |
| Rozmiar koperty | 45 mm |
| Kod producenta | 0194252593783 |
| Szerokość koperty | 45.00 mm |
| Wysokość koperty | 39.00 mm |
| Grubość koperty | 11.40 mm |
| Długość paska / bransolety | 42.00 mm |
| Waga | 32.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.000 kg |
| Wbudowana pamięć | 32768 MB |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 2e332f6e-4a93-4848-81a8-f27d96a856b1
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(976)
Smartwatche Lublin
 
(122)
Smartwatche Kielce
 
(79)
Smartwatche Gliwice
 
(63)
Smartwatche Opole
 
(60)
Smartwatche Sosnowiec
 
(46)
Smartwatche Elbląg
 
(39)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(29)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(28)
Smartwatche Piaseczno
 
(28)
Smartwatche Zgierz
 
(25)
Smartwatche Przemyśl
 
(24)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(21)
Smartwatche Legionowo
 
(21)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(21)
Smartwatche Stargard
 
(21)
Smartwatche Mysłowice
 
(17)
Smartwatche Mikołów
 
(16)
Smartwatche Wągrowiec
 
(16)
Smartwatche Puławy
 
(15)
Smartwatche Lubsko
 
(15)
Smartwatche Krotoszyn
 
(14)
Smartwatche Syców
 
(14)
Smartwatche Będzin
 
(14)
Smartwatche Szczecinek
 
(13)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Komorniki
 
(11)
Smartwatche Zamość
 
(11)
Smartwatche Jarosław
 
(11)
Smartwatche Dąbrówka
 
(10)
Smartwatche Myszków
 
(10)
Smartwatche Nowy Targ
 
(9)
Smartwatche Wadowice
 
(9)
Smartwatche Hrubieszów
 
(9)
Smartwatche Limanowa
 
(9)
Smartwatche Sarzyna
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Myślenice
 
(8)
Smartwatche Skierniewice
 
(8)
Smartwatche Plewiska
 
(8)
Smartwatche Pakosław
 
(8)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Braniewo
 
(7)
Smartwatche Chodzież
 
(7)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(6)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Kluczbork
 
(6)
Smartwatche Żywiec
 
(6)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Rabowice
 
(6)
Smartwatche Płońsk
 
(6)
Smartwatche Ropczyce
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Głubczyce
 
(5)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Kłodzko
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Poddębice
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Szadek
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Stary Sącz
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Przybysławice
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Chorzelów
 
(4)
Smartwatche Brzozów
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Praszka
 
(4)
Smartwatche Pasieka
 
(4)
Smartwatche Gilowice
 
(4)
Smartwatche Suchedniów
 
(4)
Smartwatche Krzymów
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Smartwatche Zambrów
 
(4)
Smartwatche Daleszyce
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Bochnia
 
(4)