| Stan | Bardzo dobry |
| Pojemność akumulatora | 2540 mAh |
| Kod producenta | M6725373656/G |
| Marka | Apple |
| Kompatybilność systemowa | iOS |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-jonowy |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| Kolor | biały |
| Materiał koperty | inny |
| Wysokość koperty | 41 mm |
| Wbudowana pamięć | 500 MB |
| Kolor koperty | biały |
| EAN (GTIN) | 537253836617 |
| Szerokość koperty | 41 mm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 68 kg |
| Wodoszczelność | tak |
| Rozmiar koperty | 43 mm |
| Złącza | microUSB |
| Certyfikaty zgodności | CE, WEEE |
| Materiał paska | guma |
| Nawigacja | tak |
| Kształt koperty | kwadratowa |
| System operacyjny | watchOS |
| Szerokość paska | 18 mm |
| Transmisja danych | 5G |
| Rozmiar paska | S-L |
| Waga | 67 g |
| Rodzaj | smartwatch |
| Zawiera baterie | tak |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rodzaje aktywności | inne |
| Lokalizator GPS | tak |
| Model | Watch series 8 GPS 41mm |
| Czujniki | akcelerometr |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: be895f25-8eb3-438d-9900-fa3ed841e829
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(983)
Smartwatche Lublin
 
(116)
Smartwatche Kielce
 
(78)
Smartwatche Gliwice
 
(68)
Smartwatche Opole
 
(61)
Smartwatche Sosnowiec
 
(44)
Smartwatche Elbląg
 
(40)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(28)
Smartwatche Piaseczno
 
(28)
Smartwatche Zgierz
 
(26)
Smartwatche Przemyśl
 
(25)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(25)
Smartwatche Legionowo
 
(21)
Smartwatche Stargard
 
(21)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(19)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Smartwatche Wągrowiec
 
(18)
Smartwatche Mysłowice
 
(17)
Smartwatche Mikołów
 
(17)
Smartwatche Będzin
 
(16)
Smartwatche Puławy
 
(16)
Smartwatche Syców
 
(14)
Smartwatche Krotoszyn
 
(14)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Szczecinek
 
(13)
Smartwatche Dąbrówka
 
(12)
Smartwatche Jarosław
 
(12)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Myszków
 
(10)
Smartwatche Limanowa
 
(10)
Smartwatche Komorniki
 
(10)
Smartwatche Skierniewice
 
(10)
Smartwatche Zamość
 
(10)
Smartwatche Myślenice
 
(9)
Smartwatche Hrubieszów
 
(9)
Smartwatche Nowy Targ
 
(9)
Smartwatche Wadowice
 
(9)
Smartwatche Pakosław
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Kluczbork
 
(8)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Plewiska
 
(7)
Smartwatche Koło
 
(7)
Smartwatche Parczew
 
(7)
Smartwatche Płońsk
 
(7)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Śrem
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Żywiec
 
(6)
Smartwatche Braniewo
 
(6)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Bochnia
 
(5)
Smartwatche Krzymów
 
(5)
Smartwatche Rabowice
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Grodków
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Kłodzko
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(5)
Smartwatche Głubczyce
 
(5)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Chorzelów
 
(4)
Smartwatche Przybysławice
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Paczków
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Daleszyce
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Szadek
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)