| Stan | Bardzo dobry |
| Rodzaj | smartwatch |
| Marka | Apple |
| Model | Watch Ultra 2 |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Kod producenta | MRF53WB/A |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rodzaje aktywności | bieganie, chodzenie |
| Kolor | niebieski |
| Kolor koperty | szary |
| Materiał paska | tworzywo sztuczne |
| Materiał koperty | aluminium |
| Szerokość koperty | 49 mm |
| Wysokość koperty | 40.00 mm |
| Grubość koperty | 10.70 mm |
| Długość paska / bransolety | 38.00 mm |
| Szerokość paska | 49.00 mm |
| Waga | 61.40 g |
| Rozmiar paska | S/M |
| Kształt koperty | prostokątna |
| Wbudowana pamięć | 32 MB |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-jonowy |
| Pojemność akumulatora | 542 mAh |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Nawigacja | tak |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik światła, kompas, krokomierz, pulsometr, wysokościomierz, żyroskop |
| System operacyjny | watchOS |
| Złącza | brak |
| Kompatybilność systemowa | iOS |
| Lokalizator GPS | tak |
| Wodoszczelność | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 474325cc-09bf-4fe4-aab3-b4e2f9a64d75
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(973)
Smartwatche Lublin
 
(124)
Smartwatche Kielce
 
(77)
Smartwatche Gliwice
 
(71)
Smartwatche Opole
 
(58)
Smartwatche Sosnowiec
 
(47)
Smartwatche Elbląg
 
(41)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(28)
Smartwatche Piaseczno
 
(28)
Smartwatche Zgierz
 
(26)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(26)
Smartwatche Przemyśl
 
(25)
Smartwatche Stargard
 
(23)
Smartwatche Legionowo
 
(21)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(21)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(20)
Smartwatche Wągrowiec
 
(18)
Smartwatche Mysłowice
 
(17)
Smartwatche Mikołów
 
(17)
Smartwatche Puławy
 
(16)
Smartwatche Będzin
 
(16)
Smartwatche Krotoszyn
 
(14)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Syców
 
(14)
Smartwatche Szczecinek
 
(13)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Jarosław
 
(12)
Smartwatche Komorniki
 
(12)
Smartwatche Dąbrówka
 
(12)
Smartwatche Zamość
 
(11)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Skierniewice
 
(10)
Smartwatche Limanowa
 
(10)
Smartwatche Brzozów
 
(10)
Smartwatche Myszków
 
(10)
Smartwatche Myślenice
 
(9)
Smartwatche Nowy Targ
 
(9)
Smartwatche Hrubieszów
 
(9)
Smartwatche Wadowice
 
(9)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Pakosław
 
(8)
Smartwatche Kluczbork
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(7)
Smartwatche Koło
 
(7)
Smartwatche Płońsk
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Żywiec
 
(6)
Smartwatche Rabowice
 
(6)
Smartwatche Plewiska
 
(6)
Smartwatche Braniewo
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Śrem
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Grodków
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Głubczyce
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Krzymów
 
(5)
Smartwatche Kłodzko
 
(5)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Szadek
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Smartwatche Chorzelów
 
(4)
Smartwatche Przybysławice
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Daleszyce
 
(4)
Smartwatche Bochnia
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Paczków
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)