O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Rodzaj | smartwatch |
| Marka | Apple |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Kod producenta | MQFM3BS/A |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rodzaje aktywności | bieganie, chodzenie, fitness, golf, jazda na rowerze, joga, narciarstwo, pływanie, siłownia, surfing, tenis, wiosłowanie, wspinaczka |
| Kolor | pomarańczowy |
| Kolor koperty | srebrny |
| Materiał paska | tworzywo sztuczne |
| Materiał koperty | aluminium |
| Szerokość koperty | 44.00 mm |
| Wysokość koperty | 49.00 mm |
| Grubość koperty | 14.40 mm |
| Długość paska / bransolety | 38.00 mm |
| Szerokość paska | 49.00 mm |
| Waga | 61.30 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.240 kg |
| Rozmiar paska | M/L |
| Kształt koperty | prostokątna |
| Wbudowana pamięć | 32768 MB |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-jonowy |
| Komunikacja | NFC, Wi-Fi |
| Nawigacja | tak |
| Czujniki | akcelerometr, barometr, czujnik światła, kompas, krokomierz, pulsometr, wysokościomierz, żyroskop |
| System operacyjny | watchOS |
| Złącza | brak |
| Kompatybilność systemowa | iOS |
| Lokalizator GPS | tak |
| Wodoszczelność | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Zawiera baterie | tak |
| Rozmiar koperty | 49 mm |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 937e9ff8-28f5-45e8-8bc9-0036346084ae
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(1011)
Smartwatche Lublin
 
(124)
Smartwatche Kielce
 
(77)
Smartwatche Gliwice
 
(71)
Smartwatche Opole
 
(58)
Smartwatche Sosnowiec
 
(47)
Smartwatche Elbląg
 
(41)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(28)
Smartwatche Piaseczno
 
(28)
Smartwatche Zgierz
 
(26)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(26)
Smartwatche Przemyśl
 
(25)
Smartwatche Stargard
 
(23)
Smartwatche Legionowo
 
(21)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(21)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(20)
Smartwatche Wągrowiec
 
(18)
Smartwatche Mikołów
 
(17)
Smartwatche Mysłowice
 
(17)
Smartwatche Puławy
 
(16)
Smartwatche Będzin
 
(16)
Smartwatche Krotoszyn
 
(14)
Smartwatche Syców
 
(14)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Szczecinek
 
(13)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Komorniki
 
(12)
Smartwatche Jarosław
 
(12)
Smartwatche Dąbrówka
 
(12)
Smartwatche Zamość
 
(11)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Limanowa
 
(10)
Smartwatche Myszków
 
(10)
Smartwatche Skierniewice
 
(10)
Smartwatche Brzozów
 
(10)
Smartwatche Myślenice
 
(9)
Smartwatche Nowy Targ
 
(9)
Smartwatche Hrubieszów
 
(9)
Smartwatche Wadowice
 
(9)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Pakosław
 
(8)
Smartwatche Kluczbork
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(7)
Smartwatche Koło
 
(7)
Smartwatche Płońsk
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Żywiec
 
(6)
Smartwatche Rabowice
 
(6)
Smartwatche Plewiska
 
(6)
Smartwatche Braniewo
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Śrem
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Grodków
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Głubczyce
 
(5)
Smartwatche Krzymów
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Kłodzko
 
(5)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Szadek
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Smartwatche Chorzelów
 
(4)
Smartwatche Przybysławice
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Daleszyce
 
(4)
Smartwatche Bochnia
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Paczków
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)