O przedmiocie

FOREIGNER – Inside Information

wydanie: 1988 Polskie Nagrania SX 2692

stan: 5

Zdjęcia przedstawiają płytę, której dotyczy oferta (tzw. real foto).

Opis używanej przeze mnie skali ocen stanu płyt:

5 - Płyta jak nowa, okładka jak nowa.

4 - Płyta i okładka posiadają drobne oznaki użytkowania, ma płycie tzw. kopertówki, ewentualnie włosowate ryski/smugi, które nie powinny wpływać na jakość odtwarzania (możliwe pojedyncze, ciche pyknięcia), drobiny kurzu. Okładka posiada drobne oznaki użytkowania, widoczny kontur płyty, nieliczne małe zagięcia, delikatne otarcia, odbarwienia od światła (zwłaszcza przy starych, kilkudziesięcioletnich płytach).

3 - Płyta i okładka posiadają wyraźne oznaki użytkowania. Powierzchowne rysy, smugi, płytkie zadrapania powstałe podczas wielokrotnego grania i wyciągania płyty z koperty, możliwy wpływ na jakość odtwarzania (szumy / trzaski). Na kopercie przybrudzenia, odbarwienia, otarcia, odciśnięty kształt płyty.

2 – Płyta i okładka mocno podniszczone. Płyta odtwarzania bardzo dużo razy, posiada widoczne zarysowania, które mają znaczny wpływ na jakość odtwarzania (trzaski, możliwe zacięcia/przeskoki), grubsze rysy, przytarcia. Okładka poważnie uszkodzona - powycierana, przetarcia, rozdarcia, mogą być ubytki, trudny do zmycia brud/plamy.

1 – Płyta porysowana, wyraźne, głębokie otarcia, zadrapania, przeskakuje, zacina się. Okładka podarta, brudna, niekompletna.

0 – Płyta zniszczona, pęknięta, zdarte, niewidoczne ścieżki itd.

Wśród kolekcjonerów płyt panuje opinia, że każdy sam najlepiej potrafi zadbać o swoją kolekcję, zwłaszcza jeśli chodzi o pielęgnację i ostrożność przy czyszczeniu z kurzu, myciu itp. W związku z powyższym nie podejmuję się powyższych czynności pozostawiając tę przyjemność potencjalnym nabywcom. Płyty mogą więc być w mniejszym lub większym stopniu zakurzone, zwłaszcza te starsze.

Stan Bardzo dobry
Nośnik Winyl
Gatunek rock
Wytwórnia Atlantic
Rozmiar płyty (") 12
Obroty (rpm) 33
EAN (GTIN) 5905279053229
Tytuł Inside Information
Wykonawca Foreigner
Rok wydania 1988
Liczba nośników w wydaniu 1
Seria SX2692
Zgłoś naruszenie zasad
Oferta: 4412cba4-f241-4292-af5b-5676e6399e00

Podobne wyszukiwania

Rock Warszawa  
(37687)
Rock Lublin  
(4012)
Rock Gliwice  
(2968)
Rock Mysłowice  
(2713)
Rock Kielce  
(2228)
Rock Sosnowiec  
(1621)
Rock Jelenia Góra  
(1582)
Rock Ostrów Wielkopolski  
(1289)
Rock Opole  
(1260)
Rock Janów Lubelski  
(1112)
Rock Gietrzwałd  
(1100)
Rock Brwinów  
(977)
Rock Śrem  
(930)
Rock Nowy Targ  
(741)
Rock Ełk  
(716)
Rock Grodzisk Mazowiecki  
(698)
Rock Legionowo  
(668)
Rock Elbląg  
(644)
Rock Wadowice  
(629)
Rock Piaseczno  
(610)
Rock Paszowice  
(573)
Rock Józefów  
(553)
Rock Tarnowo Podgórne  
(498)
Rock Bochnia  
(495)
Rock Wołowice  
(449)
Rock Poddębice  
(439)
Rock Stargard  
(368)
Rock Przemyśl  
(353)
Rock Będzin  
(341)
Rock Zamość  
(310)
Rock Chełmno  
(306)
Rock Milicz  
(302)
Rock Żabno  
(300)
Rock Kurów  
(297)
Rock Mikołów  
(246)
Rock Ogrodzieniec  
(217)
Rock Łysiec  
(204)
Rock Dobczyce  
(198)
Rock Siemianowice Śląskie  
(192)
Rock Góra  
(191)
Rock Ząbkowice Śląskie  
(191)
Rock Grzawa  
(170)
Rock Ustroń  
(159)
Rock Kuropatnik  
(154)
Rock Skierniewice  
(153)
Rock Żywiec  
(152)
Rock Ozimek  
(150)
Rock Puławy  
(135)
Rock Siedliszcze  
(134)
Rock Pakosławsko  
(134)
Rock Borówiec  
(133)
Rock Krapkowice  
(132)
Rock Krotoszyn  
(124)
Rock Hrubieszów  
(120)
Rock Kostrzyn nad Odrą  
(115)
Rock Koluszki  
(112)
Rock Szczecinek  
(111)
Rock Zgierz  
(107)
Rock Jarosław  
(96)
Rock Kamienna Góra  
(95)
Rock Łęczyca  
(94)
Rock Myszków  
(90)
Rock Sieraków  
(82)
Rock Koronowo  
(81)
Rock Rydułtowy  
(77)
Rock Wągrowiec  
(75)
Rock Rydzyna  
(73)
Rock Poraj  
(71)
Rock Siemiatycze  
(70)
Rock Braniewo  
(64)
Rock Czaplinek  
(63)
Rock Limanowa  
(63)
Rock Zambrów  
(63)
Rock Opalenica  
(62)
Rock Osielsko  
(61)
Rock Plewiska  
(61)
Rock Dopiewiec  
(58)
Rock Pogódki  
(56)
Rock Ostrów  
(54)
Rock Włodawa  
(54)
Rock Paczków  
(45)
Rock Boguty-Pianki  
(43)
Rock Morąg  
(41)
Rock Tuszyn  
(40)
Rock Konikowo  
(40)
Rock Koło  
(38)
Rock Boża Wola  
(38)
Rock Łuków  
(37)
Rock Sobków  
(37)
Rock Białobrzegi  
(35)
Rock Płaza  
(34)
Rock Kluczbork  
(34)
Rock Wałcz  
(34)
Rock Malec  
(34)
Rock Dmosin  
(33)
Rock Skwierzyna  
(33)