| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Hamilton |
| Płeć | mężczyzna |
| Typ | naręczny |
| Rodzaj | analogowe |
| Mechanizm | automatyczny |
| Styl | sportowy |
| Rodzaj paska | Bransoleta |
| Materiał paska | tytan |
| Kształt koperty | okrągła |
| Materiał koperty | tytan |
| Funkcje | Wodoszczelny |
| Wodoszczelność | 100m = WR100 |
| Szkiełko | szafirowe |
| Kolor | niebieski |
| Cechy dodatkowe | brak |
| Kolor koperty | srebrny |
| Kolor tarczy | niebieski |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.000 kg |
| Szerokość paska | 20.00 mm |
| Szerokość koperty | 38.00 mm |
| EAN (GTIN) | 7630458804122 |
| Model | Khaki Field |
| Kod producenta | H70215130 |
O przedmiocie
Oferta: 1a27f47b-7f92-439a-ad78-057a4a754061
Podobne wyszukiwania
Męskie Warszawa
 
(1488)
Męskie Lublin
 
(216)
Męskie Jarosław
 
(183)
Męskie Milicz
 
(137)
Męskie Kielce
 
(100)
Męskie Starachowice
 
(93)
Męskie Brzozów
 
(90)
Męskie Opole
 
(61)
Męskie Ełk
 
(59)
Męskie Krotoszyce
 
(59)
Męskie Sosnowiec
 
(54)
Męskie Gliwice
 
(53)
Męskie Będzin
 
(33)
Męskie Nowy Targ
 
(32)
Męskie Suchożebry
 
(30)
Męskie Kuźnica Masłońska
 
(29)
Męskie Piaseczno
 
(28)
Męskie Elbląg
 
(28)
Męskie Tczew
 
(27)
Męskie Bolesławiec
 
(24)
Męskie Siemianowice Śląskie
 
(23)
Męskie Kostrzyn nad Odrą
 
(21)
Męskie Mikołów
 
(20)
Męskie Jelenia Góra
 
(19)
Męskie Puławy
 
(19)
Męskie Przemyśl
 
(19)
Męskie Zgierz
 
(17)
Męskie Ostrów Wielkopolski
 
(17)
Męskie Zamość
 
(16)
Męskie Stara Łubianka
 
(16)
Męskie Stargard
 
(16)
Męskie Mysłowice
 
(15)
Męskie Krotoszyn
 
(14)
Męskie Bochnia
 
(13)
Męskie Legionowo
 
(12)
Męskie Łuków
 
(12)
Męskie Grodzisk Mazowiecki
 
(11)
Męskie Skierniewice
 
(11)
Męskie Osielsko
 
(11)
Męskie Zelów
 
(10)
Męskie Widuchowa
 
(10)
Męskie Poniatowa
 
(10)
Męskie Koronowo
 
(10)
Męskie Dobczyce
 
(9)
Męskie Sierpc
 
(9)
Męskie Myślenice
 
(9)
Męskie Kobyłka
 
(9)
Męskie Parczew
 
(9)
Męskie Brwinów
 
(8)
Męskie Hrubieszów
 
(8)
Męskie Brzeziny
 
(8)
Męskie Szczucin
 
(7)
Męskie Łęczna
 
(7)
Męskie Niwiska
 
(7)
Męskie Rydułtowy
 
(7)
Męskie Rychwałdek
 
(7)
Męskie Myszków
 
(7)
Męskie Rozprza
 
(7)
Męskie Stobrawa
 
(6)
Męskie Zambrów
 
(6)
Męskie Chrzanów Mały
 
(6)
Męskie Kluczbork
 
(6)
Męskie Nowe Aleksandrowo
 
(6)
Męskie Wągrowiec
 
(6)
Męskie Piątek
 
(6)
Męskie Świnoujście
 
(6)
Męskie Strzelin
 
(6)
Męskie Łęczyca
 
(6)
Męskie Kramarzówka
 
(6)
Męskie Skic
 
(5)
Męskie Gryfice
 
(5)
Męskie Klęczany
 
(5)
Męskie Namysłów
 
(5)
Męskie Lubsko
 
(5)
Męskie Koło
 
(5)
Męskie Zbąszynek
 
(5)
Męskie Chodzież
 
(5)
Męskie Parszów
 
(4)
Męskie Tułowice
 
(4)
Męskie Grodziec
 
(4)
Męskie Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Męskie Mosaki-Rukle
 
(4)
Męskie Słupca
 
(4)
Męskie Ropczyce
 
(4)
Męskie Szczerców
 
(4)
Męskie Chudów
 
(4)
Męskie Limanowa
 
(4)
Męskie Prochowice
 
(4)
Męskie Gorzyce
 
(4)
Męskie Nieszawa
 
(4)
Męskie Siemiatycze
 
(4)
Męskie Kłodzko
 
(4)
Męskie Ozimek
 
(4)
Męskie Ładzice
 
(4)
Męskie Płońsk
 
(4)
Męskie Chełmno
 
(4)