| Stan | Bardzo dobry |
| Rodzaj | smartwatch |
| Marka | Honor |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Kod producenta | 55024855 |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rodzaje aktywności | bieganie, chodzenie, fitness, jazda na rowerze, narciarstwo, narty i snowboard, pływanie, siłownia, surfing, triathlon, turystyka, inne |
| Kolor | czarny |
| Kolor koperty | czarny |
| Materiał paska | tworzywo sztuczne |
| Materiał koperty | stal |
| Szerokość koperty | 45.90 mm |
| Wysokość koperty | 45.90 mm |
| Grubość koperty | 10.70 mm |
| Waga | 41.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.400 kg |
| Obwód nadgarstka | 140 mm, 210 mm |
| Kształt koperty | okrągła |
| Wbudowana pamięć | 4000 MB |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-polimerowy |
| Pojemność akumulatora | 455 mAh |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Nawigacja | tak |
| Czujniki | krokomierz, żyroskop |
| System operacyjny | Android |
| Złącza | microUSB |
| Kompatybilność systemowa | Android, iOS |
| Lokalizator GPS | tak |
| Wodoszczelność | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Transmisja danych | brak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: b313da34-1156-437d-b6b9-68dfe82a7628
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(972)
Smartwatche Lublin
 
(119)
Smartwatche Kielce
 
(79)
Smartwatche Gliwice
 
(66)
Smartwatche Opole
 
(59)
Smartwatche Sosnowiec
 
(46)
Smartwatche Elbląg
 
(39)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(29)
Smartwatche Piaseczno
 
(28)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(28)
Smartwatche Zgierz
 
(25)
Smartwatche Przemyśl
 
(24)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(21)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(21)
Smartwatche Stargard
 
(21)
Smartwatche Legionowo
 
(20)
Smartwatche Mysłowice
 
(17)
Smartwatche Mikołów
 
(16)
Smartwatche Puławy
 
(16)
Smartwatche Wągrowiec
 
(16)
Smartwatche Lubsko
 
(15)
Smartwatche Będzin
 
(14)
Smartwatche Krotoszyn
 
(14)
Smartwatche Syców
 
(14)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Szczecinek
 
(12)
Smartwatche Jarosław
 
(11)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Zamość
 
(11)
Smartwatche Komorniki
 
(11)
Smartwatche Myszków
 
(10)
Smartwatche Dąbrówka
 
(10)
Smartwatche Skierniewice
 
(9)
Smartwatche Hrubieszów
 
(9)
Smartwatche Wadowice
 
(9)
Smartwatche Nowy Targ
 
(9)
Smartwatche Limanowa
 
(9)
Smartwatche Myślenice
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Plewiska
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Sarzyna
 
(8)
Smartwatche Pakosław
 
(8)
Smartwatche Chodzież
 
(7)
Smartwatche Kluczbork
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(6)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Płońsk
 
(6)
Smartwatche Pasieka
 
(6)
Smartwatche Rabowice
 
(6)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Żywiec
 
(6)
Smartwatche Braniewo
 
(6)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Głubczyce
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(5)
Smartwatche Kłodzko
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Szadek
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Stary Sącz
 
(4)
Smartwatche Drwalew
 
(4)
Smartwatche Gilowice
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Krzymów
 
(4)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Suchedniów
 
(4)
Smartwatche Zambrów
 
(4)
Smartwatche Brzozów
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Chorzelów
 
(4)
Smartwatche Przybysławice
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Daleszyce
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Bochnia
 
(4)