| Stan | Bardzo dobry |
| Rozmiar | M |
| Płeć | mężczyzna |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj | pikowana |
| Długość | do połowy uda |
| Wypełnienie | syntetyczne |
| Zapięcie | zamek |
| Kaptur | z kapturem |
| Materiał dominujący | poliester |
| Cechy dodatkowe | naszywki, ocieplenie, pikowanie, przeciwdeszczowa, z podszewką |
| Liczba kieszeni | 5 |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Długość całkowita | 83 cm |
| Długość rękawa | 71 cm |
| Szerokość pod pachami | 52 cm |
| Szerokość na dole produktu | 58 cm |
| Linia | regular |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 4ae385ad-4537-41f4-a597-ba1e065b6dab
Podobne wyszukiwania
Kurtki Warszawa
 
(1647)
Kurtki Lublin
 
(236)
Kurtki Koło
 
(135)
Kurtki Kielce
 
(116)
Kurtki Gliwice
 
(98)
Kurtki Opole
 
(93)
Kurtki Sosnowiec
 
(78)
Kurtki Stargard
 
(57)
Kurtki Ostrów Wielkopolski
 
(56)
Kurtki Jelenia Góra
 
(52)
Kurtki Elbląg
 
(39)
Kurtki Przemyśl
 
(35)
Kurtki Piaseczno
 
(33)
Kurtki Puławy
 
(33)
Kurtki Zamość
 
(33)
Kurtki Krasnystaw
 
(29)
Kurtki Będzin
 
(28)
Kurtki Legionowo
 
(26)
Kurtki Nowy Targ
 
(24)
Kurtki Zgierz
 
(24)
Kurtki Łuków
 
(23)
Kurtki Mysłowice
 
(23)
Kurtki Wadowice
 
(22)
Kurtki Szczecinek
 
(20)
Kurtki Skierniewice
 
(20)
Kurtki Poraj
 
(19)
Kurtki Bochnia
 
(19)
Kurtki Myszków
 
(14)
Kurtki Myślenice
 
(14)
Kurtki Grodzisk Mazowiecki
 
(14)
Kurtki Słupca
 
(14)
Kurtki Ostrów Mazowiecka
 
(13)
Kurtki Ełk
 
(13)
Kurtki Jarosław
 
(13)
Kurtki Puste Łąki
 
(11)
Kurtki Lubzina
 
(11)
Kurtki Żywiec
 
(11)
Kurtki Wałcz
 
(10)
Kurtki Głubczyce
 
(10)
Kurtki Siemianowice Śląskie
 
(10)
Kurtki Białogard
 
(10)
Kurtki Kluczbork
 
(9)
Kurtki Kłodzko
 
(9)
Kurtki Jabłonna
 
(8)
Kurtki Limanowa
 
(8)
Kurtki Siemiatycze
 
(8)
Kurtki Drwalew
 
(8)
Kurtki Zabierzów
 
(8)
Kurtki Mikołów
 
(8)
Kurtki Koluszki
 
(7)
Kurtki Szubin
 
(7)
Kurtki Ropczyce
 
(7)
Kurtki Skwierzyna
 
(7)
Kurtki Zbąszynek
 
(7)
Kurtki Plewiska
 
(7)
Kurtki Wągrowiec
 
(7)
Kurtki Kamienna Góra
 
(7)
Kurtki Wymiarki
 
(7)
Kurtki Płońsk
 
(7)
Kurtki Chełmno
 
(7)
Kurtki Wołów
 
(6)
Kurtki Józefów
 
(6)
Kurtki Tarnowo Podgórne
 
(6)
Kurtki Czarna Woda
 
(6)
Kurtki Bażanowice
 
(6)
Kurtki Brwinów
 
(6)
Kurtki Krotoszyn
 
(6)
Kurtki Opalenica
 
(6)
Kurtki Suchedniów
 
(5)
Kurtki Krasnobród
 
(5)
Kurtki Brzozów
 
(5)
Kurtki Międzybrodzie Bialskie
 
(5)
Kurtki Sokołów Małopolski
 
(5)
Kurtki Kobyłka
 
(5)
Kurtki Milicz
 
(5)
Kurtki Cegłów
 
(5)
Kurtki Sulęcin
 
(5)
Kurtki Prochowice
 
(5)
Kurtki Polska Cerekiew
 
(5)
Kurtki Ustroń
 
(4)
Kurtki Dobczyce
 
(4)
Kurtki Mogilany
 
(4)
Kurtki Dynów
 
(4)
Kurtki Szczawnica
 
(4)
Kurtki Przędzel
 
(4)
Kurtki Morąg
 
(4)
Kurtki Braniewo
 
(4)
Kurtki Stary Sącz
 
(4)
Kurtki Nowy Lubosz
 
(4)
Kurtki Krapkowice
 
(4)
Kurtki Niemodlin
 
(4)
Kurtki Młodzieszyn
 
(4)
Kurtki Roczyny
 
(4)
Kurtki Stryszawa
 
(4)
Kurtki Kobierzyce
 
(4)
Kurtki Sierpc
 
(4)