| Stan | Bardzo dobry |
| Model | Band 4 Pro |
| Rodzaj | smartband |
| Materiał paska | guma |
| Materiał koperty | tworzywo sztuczne |
| Kształt koperty | prostokątna |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-jonowy |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Nawigacja | tak |
| Czujniki | żyroskop |
| System operacyjny | Android |
| Złącza | brak |
| Kompatybilność systemowa | Android, iOS |
| Lokalizator GPS | tak |
| Wodoszczelność | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Ekran dotykowy | tak |
| EAN (GTIN) | 6901443360192 |
| Szerokość koperty | 45.00 mm |
| Wysokość koperty | 19.00 mm |
| Grubość koperty | 11.00 mm |
| Długość paska / bransolety | 120.00 mm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 92745dfa-a2a5-4f37-a3b8-b28a9e1127f8
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(964)
Smartwatche Lublin
 
(120)
Smartwatche Kielce
 
(74)
Smartwatche Gliwice
 
(64)
Smartwatche Opole
 
(55)
Smartwatche Sosnowiec
 
(43)
Smartwatche Elbląg
 
(42)
Smartwatche Piaseczno
 
(28)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(27)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(25)
Smartwatche Przemyśl
 
(23)
Smartwatche Zgierz
 
(23)
Smartwatche Stargard
 
(22)
Smartwatche Legionowo
 
(21)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(20)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Smartwatche Mysłowice
 
(18)
Smartwatche Puławy
 
(17)
Smartwatche Mikołów
 
(16)
Smartwatche Krotoszyn
 
(16)
Smartwatche Będzin
 
(15)
Smartwatche Wągrowiec
 
(15)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Skierniewice
 
(13)
Smartwatche Syców
 
(13)
Smartwatche Zamość
 
(12)
Smartwatche Komorniki
 
(12)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Szczecinek
 
(11)
Smartwatche Dąbrówka
 
(11)
Smartwatche Myślenice
 
(10)
Smartwatche Wadowice
 
(10)
Smartwatche Jarosław
 
(10)
Smartwatche Limanowa
 
(10)
Smartwatche Pakosław
 
(9)
Smartwatche Myszków
 
(9)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Brzozów
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Parczew
 
(7)
Smartwatche Hrubieszów
 
(7)
Smartwatche Nowy Targ
 
(7)
Smartwatche Żywiec
 
(7)
Smartwatche Kluczbork
 
(7)
Smartwatche Braniewo
 
(7)
Smartwatche Płońsk
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Kłodzko
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Strzelin
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Głubczyce
 
(6)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(6)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Smartwatche Szadek
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Plewiska
 
(6)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Śrem
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Łuków
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Grodków
 
(5)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Krzymów
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Rabowice
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)
Smartwatche Łosice
 
(4)
Smartwatche Bochnia
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Krasnystaw
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)