O przedmiocie
| Stan | Uszkodzony |
| Marka | Huawei |
| Model tabletu | MediaPad T3 10 |
| Transmisja danych | brak |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Kolor | szary |
| Materiał | aluminium |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Nawigacja | GLONASS, BeiDou, GPS |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, żyroskop |
| Złącza | microUSB typ B |
| Funkcje | funkcja telefonu |
| System operacyjny | Android |
| Funkcje aparatu | nagrywanie wideo |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Akumulator | litowo-polimerowy |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu (px) | 1280 x 800 |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 128 GB |
| Zawiera baterie | tak |
| Przekątna ekranu | 9.60 " |
| EAN (GTIN) | 6901443334087 |
| Kod producenta | AGS-W09 |
| Szerokość | 22.98 mm |
| Wysokość | 15.98 mm |
| Głębokość | 7.95 mm |
| Waga | 0.46 g |
| Układ graficzny | Adreno 308 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 5.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 2.00 Mpx |
| Pojemność akumulatora | 4800 mAh |
| Model procesora | Qualcomm MSM8917 |
| Częstotliwość procesora | 1400.00 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: cd7c0996-643b-4abf-b5c7-7980ee5a543e
Podobne wyszukiwania
Urządzenia Kamienna Góra
 
(432)
Urządzenia Warszawa
 
(424)
Urządzenia Kielce
 
(90)
Urządzenia Góra Kalwaria
 
(87)
Urządzenia Gdańsk
 
(72)
Urządzenia Gliwice
 
(69)
Urządzenia Szczecin
 
(49)
Urządzenia Rzeszów
 
(41)
Urządzenia Bydgoszcz
 
(32)
Urządzenia Lublin
 
(28)
Urządzenia Pyrzyce
 
(21)
Urządzenia Trzebnica
 
(17)
Urządzenia Inowrocław
 
(16)
Urządzenia Wschowa
 
(16)
Urządzenia Zamość
 
(15)
Urządzenia Wałbrzych
 
(15)
Urządzenia Radom
 
(14)
Urządzenia Pruszków
 
(14)
Urządzenia Jaworzno
 
(14)
Urządzenia Biała Podlaska
 
(13)
Urządzenia Ostrów Wielkopolski
 
(13)
Urządzenia Elbląg
 
(13)
Urządzenia Chorzów
 
(12)
Urządzenia Piotrków Trybunalski
 
(12)
Urządzenia Sosnowiec
 
(12)
Urządzenia Słupsk
 
(11)
Urządzenia Stargard
 
(11)
Urządzenia Konin
 
(11)
Urządzenia Legnica
 
(11)
Urządzenia Opole
 
(11)
Urządzenia Ełk
 
(11)
Urządzenia Kobyłka
 
(10)
Urządzenia Sieradz
 
(10)
Urządzenia Leszno
 
(9)
Urządzenia Zgorzelec
 
(9)
Urządzenia Mikołów
 
(9)
Urządzenia Tomaszów Mazowiecki
 
(9)
Urządzenia Otwock
 
(8)
Urządzenia Puławy
 
(8)
Urządzenia Pabianice
 
(8)
Urządzenia Grójec
 
(7)
Urządzenia Kalisz
 
(7)
Urządzenia Bielawa
 
(7)
Urządzenia Siemianowice Śląskie
 
(7)
Urządzenia Bogdaniec
 
(7)
Urządzenia Tczew
 
(7)
Urządzenia Dębica
 
(6)
Urządzenia Przemyśl
 
(6)
Urządzenia Jelenia Góra
 
(6)
Urządzenia Lipno
 
(6)
Urządzenia Piaseczno
 
(6)
Urządzenia Włocławek
 
(6)
Urządzenia Żory
 
(6)
Urządzenia Zgierz
 
(6)
Urządzenia Wieleń
 
(6)
Urządzenia Tarnowskie Góry
 
(6)
Urządzenia Bolesławiec
 
(6)
Urządzenia Bielsko-Biała
 
(5)
Urządzenia Turek
 
(5)
Urządzenia Mysłowice
 
(5)
Urządzenia Będzin
 
(5)
Urządzenia Chełm
 
(5)
Urządzenia Ozorków
 
(5)
Urządzenia Szczecinek
 
(5)
Urządzenia Dobra
 
(5)
Urządzenia Baranowo
 
(5)
Urządzenia Łęczna
 
(5)
Urządzenia Wągrowiec
 
(5)
Urządzenia Olkusz
 
(5)
Urządzenia Żywiec
 
(5)
Urządzenia Wodzisław Śląski
 
(5)
Urządzenia Zawiercie
 
(5)
Urządzenia Krosno
 
(4)
Urządzenia Trawniki
 
(4)
Urządzenia Piastów
 
(4)
Urządzenia Gubin
 
(4)
Urządzenia Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Urządzenia Skierniewice
 
(4)
Urządzenia Środa Wielkopolska
 
(4)
Urządzenia Brwinów
 
(4)
Urządzenia Gniezno
 
(4)
Urządzenia Gostyń
 
(4)
Urządzenia Lisi Ogon
 
(4)
Urządzenia Chodzież
 
(4)
Urządzenia Banino
 
(4)
Urządzenia Siedlce
 
(4)
Urządzenia Zduńska Wola
 
(4)
Urządzenia Pniewy
 
(4)
Urządzenia Kutno
 
(4)
Urządzenia Jastrzębie-Zdrój
 
(4)
Urządzenia Brzeg
 
(4)
Urządzenia Legionowo
 
(4)
Urządzenia Suwałki
 
(4)
Urządzenia Wadowice
 
(4)
Urządzenia Wołomin
 
(4)
Urządzenia Grodzisk Mazowiecki
 
(4)