| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Huawei |
| Model tabletu | MediaPad T5 |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne, aluminium, szkło |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi Direct |
| Nawigacja | GLONASS, GPS |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, żyroskop |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), microUSB typ B |
| Funkcje | tethering (hot-spot) |
| System operacyjny | Android |
| Funkcje aparatu | nagrywanie wideo |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Akumulator | litowo-jonowy |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu (px) | 1920 x 1200 |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 256 GB |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Przekątna ekranu | 10.10 " |
| Kod producenta | AGS2-L09 |
| Szerokość | 243.00 mm |
| Wysokość | 164.00 mm |
| Głębokość | 7.80 mm |
| Waga | 460.00 g |
| Układ graficzny | Mali-T830 MP2 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 5.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 2.00 Mpx |
| Pojemność akumulatora | 5100 mAh |
| Model procesora | 659 |
| Częstotliwość procesora | 2.36 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 2deb14cd-cf60-44d3-9e71-2cc776e1da6f
Podobne wyszukiwania
Urządzenia Kamienna Góra
 
(441)
Urządzenia Warszawa
 
(433)
Urządzenia Kielce
 
(98)
Urządzenia Gdańsk
 
(73)
Urządzenia Gliwice
 
(68)
Urządzenia Góra Kalwaria
 
(65)
Urządzenia Szczecin
 
(52)
Urządzenia Rzeszów
 
(43)
Urządzenia Lublin
 
(30)
Urządzenia Bydgoszcz
 
(30)
Urządzenia Radom
 
(21)
Urządzenia Pyrzyce
 
(21)
Urządzenia Sosnowiec
 
(15)
Urządzenia Inowrocław
 
(15)
Urządzenia Konin
 
(14)
Urządzenia Biała Podlaska
 
(14)
Urządzenia Trzebnica
 
(14)
Urządzenia Wałbrzych
 
(14)
Urządzenia Jaworzno
 
(13)
Urządzenia Chorzów
 
(13)
Urządzenia Piotrków Trybunalski
 
(13)
Urządzenia Słupsk
 
(13)
Urządzenia Zamość
 
(12)
Urządzenia Ostrów Wielkopolski
 
(11)
Urządzenia Ełk
 
(11)
Urządzenia Opole
 
(10)
Urządzenia Pruszków
 
(10)
Urządzenia Sieradz
 
(10)
Urządzenia Stargard
 
(10)
Urządzenia Legnica
 
(10)
Urządzenia Zgorzelec
 
(9)
Urządzenia Mikołów
 
(9)
Urządzenia Pabianice
 
(9)
Urządzenia Grójec
 
(8)
Urządzenia Otwock
 
(8)
Urządzenia Tomaszów Mazowiecki
 
(8)
Urządzenia Wągrowiec
 
(8)
Urządzenia Dunkowa
 
(8)
Urządzenia Przemyśl
 
(8)
Urządzenia Elbląg
 
(8)
Urządzenia Piaseczno
 
(7)
Urządzenia Kalisz
 
(7)
Urządzenia Włocławek
 
(7)
Urządzenia Siemianowice Śląskie
 
(7)
Urządzenia Baranowo
 
(7)
Urządzenia Bolesławiec
 
(6)
Urządzenia Jelenia Góra
 
(6)
Urządzenia Bielawa
 
(6)
Urządzenia Kobyłka
 
(6)
Urządzenia Dębica
 
(6)
Urządzenia Leszno
 
(6)
Urządzenia Tarnowskie Góry
 
(6)
Urządzenia Mysłowice
 
(6)
Urządzenia Tczew
 
(6)
Urządzenia Siedlce
 
(6)
Urządzenia Wieleń
 
(5)
Urządzenia Szczecinek
 
(5)
Urządzenia Wodzisław Śląski
 
(5)
Urządzenia Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Urządzenia Zduńska Wola
 
(5)
Urządzenia Brwinów
 
(5)
Urządzenia Lipno
 
(5)
Urządzenia Turek
 
(5)
Urządzenia Kutno
 
(5)
Urządzenia Dobra
 
(5)
Urządzenia Bochnia
 
(5)
Urządzenia Świdnica
 
(5)
Urządzenia Zgierz
 
(5)
Urządzenia Banino
 
(4)
Urządzenia Skierniewice
 
(4)
Urządzenia Pniewy
 
(4)
Urządzenia Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Urządzenia Zawiercie
 
(4)
Urządzenia Krępsko
 
(4)
Urządzenia Piastów
 
(4)
Urządzenia Puławy
 
(4)
Urządzenia Ozorków
 
(4)
Urządzenia Żywiec
 
(4)
Urządzenia Gubin
 
(4)
Urządzenia Gniezno
 
(4)
Urządzenia Bielsko-Biała
 
(4)
Urządzenia Łęczna
 
(4)
Urządzenia Suwałki
 
(4)
Urządzenia Lisi Ogon
 
(4)
Urządzenia Żory
 
(4)
Urządzenia Olkusz
 
(4)
Urządzenia Trawniki
 
(4)
Urządzenia Wołomin
 
(4)
Urządzenia Legionowo
 
(4)
Urządzenia Ośno Lubuskie
 
(4)
Urządzenia Wadowice
 
(4)
Urządzenia Reda
 
(4)
Urządzenia Będzin
 
(4)
Urządzenia Gostyń
 
(4)
Urządzenia Chodzież
 
(4)
Urządzenia Olszyny
 
(4)