| Stan | Bardzo dobry |
| Grubość koperty | 12.90 mm |
| Rodzaje aktywności | bieganie, chodzenie, jazda na rowerze, pływanie, siłownia |
| Marka | Huawei |
| Wbudowana pamięć | 32 MB |
| Transmisja danych | brak |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Szerokość koperty | 48.00 mm |
| Wysokość koperty | 48.80 mm |
| Pojemność akumulatora | 780 mAh |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-jonowy |
| Materiał koperty | metal szlachetny |
| Rodzaj | smartwatch |
| Czujniki | akcelerometr, barometr, żyroskop |
| Wodoszczelność | tak |
| Model | Watch 4 Pro Classic |
| System operacyjny | Android |
| Kod producenta | Medes-L19W |
| Kompatybilność systemowa | Android, iOS |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| Szerokość paska | 22.00 mm |
| Kolor koperty | niebieski |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Waga | 65.00 g |
| Złącza | brak |
| Obwód nadgarstka | 140 mm, 210 mm |
| Lokalizator GPS | tak |
| Ekran dotykowy | tak |
| Długość paska / bransolety | 1.00 mm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.350 kg |
| Kształt koperty | okrągła |
| Kolor | niebieski |
| Materiał paska | metal szlachetny |
| Nawigacja | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 2d4b93d9-714f-4057-8bd8-1a1cafc5b89c
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(957)
Smartwatche Lublin
 
(118)
Smartwatche Kielce
 
(73)
Smartwatche Gliwice
 
(68)
Smartwatche Opole
 
(53)
Smartwatche Elbląg
 
(42)
Smartwatche Sosnowiec
 
(42)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(28)
Smartwatche Piaseczno
 
(28)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(27)
Smartwatche Zgierz
 
(24)
Smartwatche Przemyśl
 
(24)
Smartwatche Stargard
 
(22)
Smartwatche Legionowo
 
(20)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(19)
Smartwatche Mysłowice
 
(18)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(17)
Smartwatche Mikołów
 
(17)
Smartwatche Krotoszyn
 
(16)
Smartwatche Będzin
 
(15)
Smartwatche Wągrowiec
 
(15)
Smartwatche Puławy
 
(15)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Skierniewice
 
(13)
Smartwatche Syców
 
(13)
Smartwatche Ełk
 
(13)
Smartwatche Komorniki
 
(12)
Smartwatche Dąbrówka
 
(11)
Smartwatche Szczecinek
 
(11)
Smartwatche Zamość
 
(11)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Myślenice
 
(10)
Smartwatche Limanowa
 
(10)
Smartwatche Wadowice
 
(10)
Smartwatche Jarosław
 
(10)
Smartwatche Myszków
 
(9)
Smartwatche Pakosław
 
(9)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(8)
Smartwatche Parczew
 
(7)
Smartwatche Plewiska
 
(7)
Smartwatche Nowy Targ
 
(7)
Smartwatche Żywiec
 
(7)
Smartwatche Kluczbork
 
(7)
Smartwatche Braniewo
 
(7)
Smartwatche Płońsk
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Kłodzko
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Brzozów
 
(6)
Smartwatche Hrubieszów
 
(6)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Szadek
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Łuków
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Śrem
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Głubczyce
 
(5)
Smartwatche Grodków
 
(5)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Krzymów
 
(4)
Smartwatche Rabowice
 
(4)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Smartwatche Przybysławice
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Bochnia
 
(4)
Smartwatche Łosice
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Krasnystaw
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)