| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Huawei |
| Model | Watch Fit 2 Active |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj | smartwatch |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rodzaje aktywności | bieganie, fitness |
| Kolor koperty | czarny |
| Materiał paska | tworzywo sztuczne |
| Materiał koperty | aluminium |
| Kształt koperty | prostokątna |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-jonowy |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Nawigacja | tak |
| Czujniki | krokomierz, pulsometr, akcelerometr, żyroskop |
| System operacyjny | Android |
| Złącza | brak |
| Kompatybilność systemowa | Android, iOS |
| Lokalizator GPS | tak |
| Wodoszczelność | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Transmisja danych | brak |
| Szerokość paska | 20 |
| Kod producenta | 55028894 |
| Szerokość koperty | 33.50 mm |
| Wysokość koperty | 46.00 mm |
| Grubość koperty | 10.80 mm |
| Szerokość paska | 20.00 mm |
| Waga | 226.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.300 kg |
| Wbudowana pamięć | 32 MB |
| Pojemność akumulatora | 20000 mAh |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Oferta: a64a552e-1756-4593-861a-1d090c010fdd
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(960)
Smartwatche Lublin
 
(121)
Smartwatche Kielce
 
(74)
Smartwatche Gliwice
 
(67)
Smartwatche Opole
 
(55)
Smartwatche Elbląg
 
(43)
Smartwatche Sosnowiec
 
(43)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(29)
Smartwatche Piaseczno
 
(29)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(28)
Smartwatche Zgierz
 
(24)
Smartwatche Przemyśl
 
(23)
Smartwatche Stargard
 
(23)
Smartwatche Legionowo
 
(21)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(20)
Smartwatche Tczew
 
(20)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Smartwatche Puławy
 
(17)
Smartwatche Mikołów
 
(17)
Smartwatche Mysłowice
 
(17)
Smartwatche Krotoszyn
 
(15)
Smartwatche Wągrowiec
 
(15)
Smartwatche Będzin
 
(15)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Zamość
 
(14)
Smartwatche Syców
 
(13)
Smartwatche Ełk
 
(13)
Smartwatche Skierniewice
 
(12)
Smartwatche Szczecinek
 
(11)
Smartwatche Komorniki
 
(11)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Dąbrówka
 
(11)
Smartwatche Jarosław
 
(10)
Smartwatche Limanowa
 
(10)
Smartwatche Myślenice
 
(10)
Smartwatche Pakosław
 
(9)
Smartwatche Wadowice
 
(9)
Smartwatche Myszków
 
(9)
Smartwatche Kluczbork
 
(8)
Smartwatche Hrubieszów
 
(8)
Smartwatche Zabierzów
 
(8)
Smartwatche Brzozów
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Parczew
 
(7)
Smartwatche Nowy Targ
 
(7)
Smartwatche Żywiec
 
(7)
Smartwatche Braniewo
 
(7)
Smartwatche Płońsk
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Głubczyce
 
(6)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(6)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Smartwatche Kłodzko
 
(6)
Smartwatche Kobyłka
 
(6)
Smartwatche Plewiska
 
(6)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Szadek
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Rydułtowy
 
(6)
Smartwatche Strzelin
 
(6)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Śrem
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Grodków
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Krzymów
 
(4)
Smartwatche Rabowice
 
(4)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Bochnia
 
(4)
Smartwatche Łosice
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)