| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Czujniki | akcelerometr, barometr, czujnik światła, pulsometr, żyroskop |
| Pojemność akumulatora | 445 mAh |
| Nawigacja | tak |
| System operacyjny | Android |
| Rodzaje aktywności | bieganie, chodzenie, fitness |
| Kolor koperty | czarny |
| Kształt koperty | okrągła |
| Złącza | brak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Kolor | czarny |
| Lokalizator GPS | tak |
| Rozmiar paska | L |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-polimerowy |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| Waga | 52.00 g |
| Materiał paska | guma |
| Kod producenta | 55025791 |
| Marka | Huawei |
| Wysokość koperty | 46.70 mm |
| Grubość koperty | 11.40 mm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.370 kg |
| Model | Watch GT 2 Pro |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | brak |
| Wodoszczelność | tak |
| Kompatybilność systemowa | Android, iOS |
| Szerokość koperty | 46.70 mm |
| Wbudowana pamięć | 4000 MB |
| Materiał koperty | metal szlachetny |
| Rozmiar koperty | 46 mm |
| Rodzaj | smartwatch |
| Szerokość paska | 22.00 mm |
| Długość paska / bransolety | 120.00 mm |
| Obwód nadgarstka | 140 mm, 210 mm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: f3204861-bbc5-407f-91cc-14088b500743
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(1011)
Smartwatche Lublin
 
(121)
Smartwatche Kielce
 
(77)
Smartwatche Gliwice
 
(70)
Smartwatche Opole
 
(55)
Smartwatche Sosnowiec
 
(47)
Smartwatche Elbląg
 
(41)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(28)
Smartwatche Piaseczno
 
(28)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(26)
Smartwatche Zgierz
 
(26)
Smartwatche Stargard
 
(24)
Smartwatche Przemyśl
 
(24)
Smartwatche Legionowo
 
(22)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(20)
Smartwatche Wągrowiec
 
(18)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Smartwatche Mikołów
 
(17)
Smartwatche Mysłowice
 
(17)
Smartwatche Będzin
 
(16)
Smartwatche Krotoszyn
 
(16)
Smartwatche Puławy
 
(16)
Smartwatche Syców
 
(14)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Szczecinek
 
(13)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Skierniewice
 
(12)
Smartwatche Jarosław
 
(12)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Dąbrówka
 
(11)
Smartwatche Komorniki
 
(11)
Smartwatche Zamość
 
(11)
Smartwatche Limanowa
 
(11)
Smartwatche Myszków
 
(10)
Smartwatche Brzozów
 
(10)
Smartwatche Wadowice
 
(9)
Smartwatche Myślenice
 
(9)
Smartwatche Pakosław
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Kluczbork
 
(8)
Smartwatche Nowy Targ
 
(8)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(7)
Smartwatche Koło
 
(7)
Smartwatche Płońsk
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Plewiska
 
(7)
Smartwatche Śrem
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Żywiec
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Braniewo
 
(6)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Grodków
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Krzymów
 
(5)
Smartwatche Hrubieszów
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Głubczyce
 
(5)
Smartwatche Bochnia
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Kłodzko
 
(5)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Szadek
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Paczków
 
(4)
Smartwatche Rabowice
 
(4)
Smartwatche Chorzelów
 
(4)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Smartwatche Przybysławice
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Daleszyce
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)