| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Huawei |
| Model | Watch GT 3 Pro Classic |
| Kolor | szary |
| Rodzaj | smartwatch |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rodzaje aktywności | bieganie, chodzenie, siłownia, pływanie, wiosłowanie, fitness, surfing, wspinaczka, narciarstwo, tenis, joga, jazda na rowerze, golf |
| Kolor koperty | szary |
| Materiał paska | inny metal |
| Materiał koperty | stop tytanu |
| Rozmiar paska | M/L |
| Kształt koperty | okrągła |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-jonowy |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Nawigacja | tak |
| Czujniki | krokomierz, kompas, pulsometr, żyroskop |
| System operacyjny | inny |
| Złącza | brak |
| Kompatybilność systemowa | Android, iOS |
| Lokalizator GPS | brak informacji |
| Wodoszczelność | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| Transmisja danych | brak |
| Zawiera baterie | tak |
| Rozmiar koperty | 46 mm |
| EAN (GTIN) | 6941487248391 |
| Kod producenta | 55028467 |
| Szerokość koperty | 46.00 mm |
| Wysokość koperty | 46.00 mm |
| Grubość koperty | 11.00 mm |
| Długość paska / bransolety | 0.01 mm |
| Szerokość paska | 22.00 mm |
| Waga | 54.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.326 kg |
| Wbudowana pamięć | 2000 MB |
| Pojemność akumulatora | 530 mAh |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 569e2210-4b3e-4985-8e29-53c8f6489ec1
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(954)
Smartwatche Lublin
 
(117)
Smartwatche Kielce
 
(72)
Smartwatche Gliwice
 
(70)
Smartwatche Opole
 
(53)
Smartwatche Sosnowiec
 
(43)
Smartwatche Elbląg
 
(43)
Smartwatche Piaseczno
 
(30)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(27)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(27)
Smartwatche Przemyśl
 
(27)
Smartwatche Zgierz
 
(24)
Smartwatche Stargard
 
(22)
Smartwatche Legionowo
 
(21)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(19)
Smartwatche Mikołów
 
(18)
Smartwatche Mysłowice
 
(18)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(17)
Smartwatche Puławy
 
(16)
Smartwatche Krotoszyn
 
(16)
Smartwatche Wągrowiec
 
(15)
Smartwatche Będzin
 
(15)
Smartwatche Syców
 
(14)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Ełk
 
(13)
Smartwatche Skierniewice
 
(12)
Smartwatche Myślenice
 
(12)
Smartwatche Szczecinek
 
(11)
Smartwatche Dąbrówka
 
(11)
Smartwatche Zamość
 
(11)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Limanowa
 
(10)
Smartwatche Wadowice
 
(10)
Smartwatche Myszków
 
(10)
Smartwatche Jarosław
 
(10)
Smartwatche Komorniki
 
(10)
Smartwatche Pakosław
 
(9)
Smartwatche Hrubieszów
 
(9)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Plewiska
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Kluczbork
 
(8)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Smartwatche Nowy Targ
 
(7)
Smartwatche Żywiec
 
(7)
Smartwatche Braniewo
 
(7)
Smartwatche Płońsk
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Śrem
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Kłodzko
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Brzozów
 
(6)
Smartwatche Szadek
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Głubczyce
 
(5)
Smartwatche Bochnia
 
(5)
Smartwatche Łuków
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Siemiatycze
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Krzymów
 
(4)
Smartwatche Rabowice
 
(4)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Smartwatche Chorzelów
 
(4)
Smartwatche Przybysławice
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Łosice
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Krasnystaw
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)