| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Huawei |
| Model | Watch GT Runner |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj | smartwatch |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rodzaje aktywności | bieganie |
| Kolor koperty | czarny |
| Materiał paska | tworzywo sztuczne |
| Materiał koperty | tworzywo sztuczne |
| Kształt koperty | okrągła |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-jonowy |
| Komunikacja | NFC, Bluetooth |
| Nawigacja | tak |
| Czujniki | akcelerometr |
| System operacyjny | Android |
| Złącza | brak |
| Kompatybilność systemowa | Android, iOS |
| Lokalizator GPS | tak |
| Wodoszczelność | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| Transmisja danych | brak |
| Zawiera baterie | tak |
| Stan opakowania | otwarte |
| EAN (GTIN) | 6941487240210 |
| Kod producenta | 55028111 |
| Szerokość koperty | 46.00 mm |
| Wysokość koperty | 46.40 mm |
| Grubość koperty | 11.00 mm |
| Szerokość paska | 22.00 mm |
| Waga | 38.50 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.039 kg |
| Wbudowana pamięć | 4096 MB |
| Pojemność akumulatora | 451 mAh |
| Obwód nadgarstka | 140 mm, 210 mm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: b042a81f-b8da-4620-98b4-8229b5e24e50
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(973)
Smartwatche Lublin
 
(123)
Smartwatche Kielce
 
(78)
Smartwatche Gliwice
 
(63)
Smartwatche Opole
 
(60)
Smartwatche Sosnowiec
 
(46)
Smartwatche Elbląg
 
(39)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(29)
Smartwatche Piaseczno
 
(28)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(26)
Smartwatche Zgierz
 
(25)
Smartwatche Przemyśl
 
(24)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(21)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(21)
Smartwatche Stargard
 
(21)
Smartwatche Legionowo
 
(20)
Smartwatche Mysłowice
 
(17)
Smartwatche Wągrowiec
 
(16)
Smartwatche Mikołów
 
(16)
Smartwatche Puławy
 
(15)
Smartwatche Lubsko
 
(15)
Smartwatche Syców
 
(14)
Smartwatche Będzin
 
(14)
Smartwatche Krotoszyn
 
(14)
Smartwatche Szczecinek
 
(13)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Jarosław
 
(11)
Smartwatche Zamość
 
(11)
Smartwatche Komorniki
 
(11)
Smartwatche Dąbrówka
 
(10)
Smartwatche Myszków
 
(10)
Smartwatche Nowy Targ
 
(9)
Smartwatche Limanowa
 
(9)
Smartwatche Wadowice
 
(9)
Smartwatche Plewiska
 
(8)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Myślenice
 
(8)
Smartwatche Pakosław
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Sarzyna
 
(8)
Smartwatche Skierniewice
 
(8)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Chodzież
 
(7)
Smartwatche Hrubieszów
 
(7)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Rabowice
 
(6)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Żywiec
 
(6)
Smartwatche Kluczbork
 
(6)
Smartwatche Braniewo
 
(6)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Płońsk
 
(6)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Kłodzko
 
(5)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(5)
Smartwatche Głubczyce
 
(5)
Smartwatche Ropczyce
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Stary Sącz
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Zambrów
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Szadek
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Praszka
 
(4)
Smartwatche Poddębice
 
(4)
Smartwatche Gilowice
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)
Smartwatche Suchedniów
 
(4)
Smartwatche Brzozów
 
(4)
Smartwatche Daleszyce
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Bochnia
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Krzymów
 
(4)
Smartwatche Pasieka
 
(4)
Smartwatche Chorzelów
 
(4)
Smartwatche Przybysławice
 
(4)