| Stan | Bardzo dobry |
| Wodoszczelność | tak |
| System operacyjny | Android |
| Wbudowana pamięć | 4 MB |
| Przekątna ekranu | 1.32 " |
| Złącza | brak |
| Kompatybilność systemowa | Android, iOS |
| Waga | 35.00 g |
| Długość paska / bransolety | 190.00 mm |
| Rodzaj | smartwatch |
| Nawigacja | tak |
| Kolor | biały |
| Marka | Huawei |
| Wysokość koperty | 42.30 mm |
| Lokalizator GPS | tak |
| Kształt koperty | okrągła |
| Obwód nadgarstka | 140 mm, 220 mm |
| Czujniki | akcelerometr, barometr, czujnik światła, żyroskop |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Szerokość koperty | 42.30 mm |
| Pojemność akumulatora | 292 mAh |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Pamięć RAM | 32 MB |
| Kolor koperty | złoty |
| Materiał koperty | stal |
| Grubość koperty | 10.20 mm |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-polimerowy |
| Transmisja danych | brak |
| Szerokość paska | 20.00 mm |
| Materiał paska | skóra naturalna |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Oferta: 5c64f5c0-d7b8-4461-9e1d-aa1609fac298
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(958)
Smartwatche Lublin
 
(124)
Smartwatche Kielce
 
(76)
Smartwatche Gliwice
 
(69)
Smartwatche Opole
 
(52)
Smartwatche Sosnowiec
 
(44)
Smartwatche Elbląg
 
(43)
Smartwatche Piaseczno
 
(29)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(29)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(29)
Smartwatche Stargard
 
(24)
Smartwatche Puławy
 
(24)
Smartwatche Zgierz
 
(24)
Smartwatche Przemyśl
 
(23)
Smartwatche Legionowo
 
(23)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(19)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(19)
Smartwatche Mysłowice
 
(17)
Smartwatche Mikołów
 
(15)
Smartwatche Wągrowiec
 
(15)
Smartwatche Będzin
 
(15)
Smartwatche Krotoszyn
 
(14)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Zamość
 
(13)
Smartwatche Syców
 
(13)
Smartwatche Dąbrówka
 
(13)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Komorniki
 
(11)
Smartwatche Skierniewice
 
(11)
Smartwatche Szczecinek
 
(11)
Smartwatche Myślenice
 
(10)
Smartwatche Limanowa
 
(10)
Smartwatche Wadowice
 
(9)
Smartwatche Jarosław
 
(9)
Smartwatche Nowy Targ
 
(9)
Smartwatche Myszków
 
(9)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Hrubieszów
 
(8)
Smartwatche Zabierzów
 
(8)
Smartwatche Kluczbork
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Parczew
 
(7)
Smartwatche Śrem
 
(7)
Smartwatche Brzozów
 
(7)
Smartwatche Głubczyce
 
(7)
Smartwatche Pakosław
 
(7)
Smartwatche Żywiec
 
(7)
Smartwatche Kobyłka
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Bochnia
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Strzelin
 
(6)
Smartwatche Kłodzko
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Płońsk
 
(6)
Smartwatche Plewiska
 
(6)
Smartwatche Rydułtowy
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Szadek
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Rabowice
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(5)
Smartwatche Grodków
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Smartwatche Krzymów
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Braniewo
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Olszyny
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Celestynów
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)