| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Huawei |
| Model | Watch GT 6 46mm |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj | smartwatch |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rodzaje aktywności | bieganie, chodzenie, siłownia, jazda na rowerze, fitness |
| Kolor koperty | szary |
| Materiał paska | guma |
| Materiał koperty | stal |
| Kształt koperty | okrągła |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-polimerowy |
| Komunikacja | NFC, Bluetooth, Wi-Fi |
| Nawigacja | tak |
| Czujniki | czujnik światła, krokomierz, kompas, czujnik temperatury, akcelerometr, wysokościomierz, żyroskop, barometr |
| System operacyjny | Android |
| Złącza | brak |
| Kompatybilność systemowa | Android, iOS |
| Lokalizator GPS | tak |
| Wodoszczelność | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| Transmisja danych | brak |
| Zawiera baterie | tak |
| Rozmiar koperty | 46 mm |
| EAN (GTIN) | 6942103168154 |
| Kod taryfy celnej | 85176200 |
| Kod producenta | Atum-B19F |
| Szerokość koperty | 46.00 mm |
| Wysokość koperty | 46.00 mm |
| Grubość koperty | 10.95 mm |
| Szerokość paska | 22.00 mm |
| Waga | 51.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.310 kg |
| Wbudowana pamięć | 128 MB |
| Pojemność akumulatora | 867 mAh |
| Obwód nadgarstka | 140 mm, 210 mm |
O przedmiocie
Oferta: 83777af0-0c25-4766-b8e1-2b0872c02010
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(963)
Smartwatche Lublin
 
(121)
Smartwatche Kielce
 
(74)
Smartwatche Gliwice
 
(67)
Smartwatche Opole
 
(55)
Smartwatche Elbląg
 
(43)
Smartwatche Sosnowiec
 
(43)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(29)
Smartwatche Piaseczno
 
(29)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(28)
Smartwatche Zgierz
 
(24)
Smartwatche Przemyśl
 
(23)
Smartwatche Stargard
 
(23)
Smartwatche Legionowo
 
(21)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(20)
Smartwatche Tczew
 
(20)
Smartwatche Puławy
 
(18)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Smartwatche Mysłowice
 
(17)
Smartwatche Mikołów
 
(17)
Smartwatche Krotoszyn
 
(15)
Smartwatche Wągrowiec
 
(15)
Smartwatche Będzin
 
(15)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Zamość
 
(14)
Smartwatche Ełk
 
(13)
Smartwatche Syców
 
(13)
Smartwatche Skierniewice
 
(12)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Dąbrówka
 
(11)
Smartwatche Szczecinek
 
(11)
Smartwatche Komorniki
 
(11)
Smartwatche Limanowa
 
(10)
Smartwatche Jarosław
 
(10)
Smartwatche Myślenice
 
(10)
Smartwatche Pakosław
 
(9)
Smartwatche Wadowice
 
(9)
Smartwatche Myszków
 
(9)
Smartwatche Kluczbork
 
(8)
Smartwatche Hrubieszów
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Brzozów
 
(8)
Smartwatche Zabierzów
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Parczew
 
(7)
Smartwatche Nowy Targ
 
(7)
Smartwatche Żywiec
 
(7)
Smartwatche Braniewo
 
(7)
Smartwatche Płońsk
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Kłodzko
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(6)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Głubczyce
 
(6)
Smartwatche Strzelin
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Plewiska
 
(6)
Smartwatche Rydułtowy
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Kobyłka
 
(6)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Śrem
 
(5)
Smartwatche Szadek
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(5)
Smartwatche Grodków
 
(5)
Smartwatche Bochnia
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Smartwatche Rabowice
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Krzymów
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Łosice
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)