| Stan | Bardzo dobry |
| Opony | pełne |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Moc silnika | 500 W |
| Liczba trybów jazdy | 3 |
| Kolor | czarny |
| Prędkość maksymalna | 45 km/h |
| Waga | 20 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 30 kg |
| Zasięg | 40 km |
| Średnica kół (cale) | 10 " |
| Zawiera baterie | tak |
| Amortyzacja | przód i tył |
| Liczba kół | 2 |
| Marka | BOGIST |
| Cechy dodatkowe | siedzisko, składana |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Hamulec | tarczowy mechaniczny |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: f59dfa35-368d-43a5-8318-a54ad34569d9
Podobne wyszukiwania
Hulajnogi elektryczne Warszawa
 
(202)
Hulajnogi elektryczne Wrocław
 
(90)
Hulajnogi elektryczne Kraków
 
(79)
Hulajnogi elektryczne Poznań
 
(57)
Hulajnogi elektryczne Łódź
 
(42)
Hulajnogi elektryczne Gdańsk
 
(36)
Hulajnogi elektryczne Białystok
 
(31)
Hulajnogi elektryczne Rzeszów
 
(22)
Hulajnogi elektryczne Gdynia
 
(20)
Hulajnogi elektryczne Lublin
 
(20)
Hulajnogi elektryczne Szczecin
 
(19)
Hulajnogi elektryczne Kielce
 
(18)
Hulajnogi elektryczne Pruszków
 
(16)
Hulajnogi elektryczne Bydgoszcz
 
(15)
Hulajnogi elektryczne Świerczyniec
 
(15)
Hulajnogi elektryczne Katowice
 
(14)
Hulajnogi elektryczne Toruń
 
(14)
Hulajnogi elektryczne Opole
 
(11)
Hulajnogi elektryczne Gorzów Wielkopolski
 
(10)
Hulajnogi elektryczne Legnica
 
(10)
Hulajnogi elektryczne Zabrze
 
(9)
Hulajnogi elektryczne Tczew
 
(9)
Hulajnogi elektryczne Sochaczew
 
(8)
Hulajnogi elektryczne Inowrocław
 
(8)
Hulajnogi elektryczne Olsztyn
 
(8)
Hulajnogi elektryczne Ruda Śląska
 
(8)
Hulajnogi elektryczne Płock
 
(8)
Hulajnogi elektryczne Biała Podlaska
 
(8)
Hulajnogi elektryczne Rozogi
 
(7)
Hulajnogi elektryczne Radom
 
(7)
Hulajnogi elektryczne Skierniewice
 
(7)
Hulajnogi elektryczne Sosnowiec
 
(7)
Hulajnogi elektryczne Chorągwica
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Leszno
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Siedlce
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Zielona Góra
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Kołobrzeg
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Dąbrowa Górnicza
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Kalisz
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Tarnów
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Gumniska
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Bielsko-Biała
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Siemianowice Śląskie
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Koszalin
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Piotrków Trybunalski
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Rybnik
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Piaseczno
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Byczyna
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Nysa
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Śrem
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Józefosław
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Łask
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Częstochowa
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Pabianice
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Zduńska Wola
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Limanowa
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Łańcut
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Nowy Sącz
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Urzędów
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Pogwizdów
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Banino
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Jastrzębie-Zdrój
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Zamość
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Stargard
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Radomsko
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Aleksandrów Łódzki
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Słupsk
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Ełk
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Mysłowice
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Świdnica
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Lębork
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Żory
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Zgorzelec
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Osiek
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Gaj
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Przemyśl
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Konin
 
(4)