| Stan | Bardzo dobry |
| Moc silnika | 250.00 W |
| Waga | 18.00 kg |
| Zawiera baterie | tak |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 23.000 kg |
| Zasięg | 35.00 km |
| Prędkość maksymalna | 20.00 km/h |
| Kod taryfy celnej | 87116090 |
| Kolor | czarny |
| Amortyzacja | przód i tył |
| Średnica kół (cale) | 8.50 " |
| EAN (GTIN) | 5903940080147 |
| Cechy dodatkowe | licznik, oświetlenie, pompowane koła, prędkościomierz, składana, stopka, tempomat, wodoodporność |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Liczba trybów jazdy | 3 |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Maksymalny kąt nachylenia terenu | 15 ° |
| Liczba kół | 2 |
| Marka | Techlife |
| Model | X5 |
| Kod producenta | X5 |
| Hamulec | elektroniczny |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 2a9c8f26-4598-4a4b-99e0-caee0f3da559
Podobne wyszukiwania
Hulajnogi elektryczne Warszawa
 
(210)
Hulajnogi elektryczne Wrocław
 
(90)
Hulajnogi elektryczne Kraków
 
(79)
Hulajnogi elektryczne Poznań
 
(56)
Hulajnogi elektryczne Łódź
 
(43)
Hulajnogi elektryczne Gdańsk
 
(38)
Hulajnogi elektryczne Białystok
 
(31)
Hulajnogi elektryczne Rzeszów
 
(22)
Hulajnogi elektryczne Lublin
 
(20)
Hulajnogi elektryczne Gdynia
 
(20)
Hulajnogi elektryczne Kielce
 
(19)
Hulajnogi elektryczne Szczecin
 
(19)
Hulajnogi elektryczne Pruszków
 
(17)
Hulajnogi elektryczne Bydgoszcz
 
(16)
Hulajnogi elektryczne Katowice
 
(15)
Hulajnogi elektryczne Świerczyniec
 
(15)
Hulajnogi elektryczne Toruń
 
(14)
Hulajnogi elektryczne Opole
 
(11)
Hulajnogi elektryczne Legnica
 
(10)
Hulajnogi elektryczne Zabrze
 
(9)
Hulajnogi elektryczne Gorzów Wielkopolski
 
(9)
Hulajnogi elektryczne Tczew
 
(9)
Hulajnogi elektryczne Inowrocław
 
(8)
Hulajnogi elektryczne Ruda Śląska
 
(8)
Hulajnogi elektryczne Płock
 
(8)
Hulajnogi elektryczne Sochaczew
 
(8)
Hulajnogi elektryczne Biała Podlaska
 
(8)
Hulajnogi elektryczne Rozogi
 
(7)
Hulajnogi elektryczne Skierniewice
 
(7)
Hulajnogi elektryczne Olsztyn
 
(7)
Hulajnogi elektryczne Sosnowiec
 
(7)
Hulajnogi elektryczne Siemianowice Śląskie
 
(7)
Hulajnogi elektryczne Radom
 
(7)
Hulajnogi elektryczne Gumniska
 
(7)
Hulajnogi elektryczne Kalisz
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Chorągwica
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Tarnów
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Dąbrowa Górnicza
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Zielona Góra
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Kołobrzeg
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Pabianice
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Koszalin
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Rybnik
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Leszno
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Łask
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Ełk
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Józefosław
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Zduńska Wola
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Piaseczno
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Byczyna
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Śrem
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Limanowa
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Piotrków Trybunalski
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Nysa
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Częstochowa
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Bielsko-Biała
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Żory
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Zgorzelec
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Gaj
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Urzędów
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Osiek
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Nowy Sącz
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Mysłowice
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Stargard
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Przemyśl
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Konin
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Zamość
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Łańcut
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Banino
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Świdnica
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Słupsk
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Lębork
 
(4)