| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Xiaomi |
| Liczba kół | 2 |
| Cechy dodatkowe | oświetlenie, licznik |
| Kolor | czarny |
| Amortyzacja | pełna |
| Hamulec | elektroniczny, tarczowy |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Model | Xiaomi mi 1S Hulajnoga Elektryczna |
| Kod producenta | 750749213949 |
| Waga | 15.00 kg |
| Średnica kół (cale) | 26.00 " |
| Moc silnika | 250.00 W |
| Maksymalny kąt nachylenia terenu | 8 ° |
| Zasięg | 30.00 km |
| Prędkość maksymalna | 25.00 km/h |
| Liczba trybów jazdy | 3 |
| Maksymalna waga użytkownika | 100 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 12.500 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: baef5da3-fe64-4bc9-9648-33e64eda595a
Podobne wyszukiwania
Hulajnogi elektryczne Warszawa
 
(197)
Hulajnogi elektryczne Wrocław
 
(91)
Hulajnogi elektryczne Kraków
 
(76)
Hulajnogi elektryczne Poznań
 
(51)
Hulajnogi elektryczne Łódź
 
(40)
Hulajnogi elektryczne Gdańsk
 
(38)
Hulajnogi elektryczne Białystok
 
(32)
Hulajnogi elektryczne Lublin
 
(21)
Hulajnogi elektryczne Rzeszów
 
(21)
Hulajnogi elektryczne Gdynia
 
(20)
Hulajnogi elektryczne Kielce
 
(19)
Hulajnogi elektryczne Szczecin
 
(19)
Hulajnogi elektryczne Pruszków
 
(16)
Hulajnogi elektryczne Bydgoszcz
 
(15)
Hulajnogi elektryczne Świerczyniec
 
(15)
Hulajnogi elektryczne Toruń
 
(15)
Hulajnogi elektryczne Katowice
 
(15)
Hulajnogi elektryczne Opole
 
(13)
Hulajnogi elektryczne Gorzów Wielkopolski
 
(10)
Hulajnogi elektryczne Tczew
 
(10)
Hulajnogi elektryczne Legnica
 
(9)
Hulajnogi elektryczne Zabrze
 
(9)
Hulajnogi elektryczne Biała Podlaska
 
(8)
Hulajnogi elektryczne Płock
 
(8)
Hulajnogi elektryczne Olsztyn
 
(8)
Hulajnogi elektryczne Ruda Śląska
 
(8)
Hulajnogi elektryczne Sosnowiec
 
(8)
Hulajnogi elektryczne Rozogi
 
(7)
Hulajnogi elektryczne Sochaczew
 
(7)
Hulajnogi elektryczne Kalisz
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Chorągwica
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Inowrocław
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Dąbrowa Górnicza
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Siemianowice Śląskie
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Częstochowa
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Kołobrzeg
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Koszalin
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Piotrków Trybunalski
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Siedlce
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Bielsko-Biała
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Rybnik
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Gliwice
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Leszno
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Skierniewice
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Pabianice
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Byczyna
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Konin
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Włocławek
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Nysa
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Radom
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Zielona Góra
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Gumniska
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Zduńska Wola
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Piaseczno
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Limanowa
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Józefosław
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Radomsko
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Łask
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Mysłowice
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Osiek
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Stargard
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Oświęcim
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Zamość
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Przemyśl
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Ełk
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Banino
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Wieliczka
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Gaj
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Urzędów
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Nowy Sącz
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Świdnica
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Śrem
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Lębork
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Słupsk
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Żory
 
(4)