| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | Intel |
| Chłodzenie w zestawie | tak |
| Seria | Intel Celeron |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Typ gniazda procesora | Intel Socket 1151 |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | BOX |
| Certyfikaty zgodności | WEEE, CE |
| Model procesora | G3930 |
| Kod producenta | BX80677G3930 |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.90 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 2.90 GHz |
| Liczba wątków | 2 |
| Pamięć podręczna | 2.00 MB |
| Proces technologiczny | 14 nm |
| Współczynnik TDP | 51 W |
| Model zintegrowanej karty graficznej | Intel HD Graphics 610 |
| Maksymalny pobór mocy | 1 W |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 43677845-5bc0-4b72-a26d-17ffce43c661
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(396)
Procesory Gdańsk
 
(56)
Procesory Bydgoszcz
 
(45)
Procesory Lublin
 
(34)
Procesory Wałbrzych
 
(29)
Procesory Słupsk
 
(25)
Procesory Włocławek
 
(23)
Procesory Kielce
 
(22)
Procesory Rzeszów
 
(22)
Procesory Jaworzno
 
(21)
Procesory Sosnowiec
 
(17)
Procesory Olszewnica Stara
 
(16)
Procesory Radom
 
(16)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(16)
Procesory Tczew
 
(14)
Procesory Legionowo
 
(13)
Procesory Opole
 
(13)
Procesory Konin
 
(12)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Gliwice
 
(11)
Procesory Zamość
 
(10)
Procesory Goleniów
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Orzech
 
(10)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(10)
Procesory Bielsko-Biała
 
(10)
Procesory Drogoszewo
 
(10)
Procesory Będzin
 
(9)
Procesory Piaseczno
 
(9)
Procesory Jarosław
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Procesory Dębica
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Pabianice
 
(7)
Procesory Elbląg
 
(7)
Procesory Wieleń
 
(7)
Procesory Łęczyca
 
(7)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(6)
Procesory Nowa Dęba
 
(6)
Procesory Zgierz
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Rydułtowy
 
(6)
Procesory Legnica
 
(6)
Procesory Świnoujście
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Piła
 
(6)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Mikołów
 
(6)
Procesory Przyborów
 
(6)
Procesory Piekary Śląskie
 
(5)
Procesory Olkusz
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Lubartów
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Jelenia Góra
 
(5)
Procesory Racibórz
 
(5)
Procesory Pajęczno
 
(5)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Pruszków
 
(5)
Procesory Rozwadza
 
(5)
Procesory Śrem
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Lędziny
 
(4)
Procesory Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Procesory Szczecinek
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Żary
 
(4)
Procesory Dębe Wielkie
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Błonie
 
(4)
Procesory Stargard
 
(4)
Procesory Siedlce
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Przemyśl
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Praszka
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)
Procesory Szpęgawa
 
(4)
Procesory Dobra
 
(4)
Procesory Nowa Ruda
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Tarnowiec
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Płońsk
 
(4)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)