| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | Intel |
| Chłodzenie w zestawie | nie |
| Seria | Intel Core i3 |
| Generacja procesora | 6 |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Typ gniazda procesora | Intel Socket 1151 |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | OEM |
| Model procesora | Intel Core i3-7100 |
| EAN (GTIN) | 5706998525376 |
| Kod producenta | CM8067703014612 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.90 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.90 GHz |
| Liczba wątków | 4 |
| Pamięć podręczna | 3.00 MB |
| Proces technologiczny | 14 nm |
| Współczynnik TDP | 51 W |
| Model zintegrowanej karty graficznej | Intel HD Graphics 630 |
| Maksymalny pobór mocy | 51 W |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: e9a61e26-d91c-4e6a-a7cc-33adefa17c58
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(429)
Procesory Gdańsk
 
(55)
Procesory Bydgoszcz
 
(46)
Procesory Lublin
 
(35)
Procesory Wałbrzych
 
(29)
Procesory Włocławek
 
(25)
Procesory Słupsk
 
(25)
Procesory Kielce
 
(24)
Procesory Rzeszów
 
(21)
Procesory Jaworzno
 
(19)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(17)
Procesory Sosnowiec
 
(17)
Procesory Olszewnica Stara
 
(17)
Procesory Opole
 
(17)
Procesory Radom
 
(14)
Procesory Lipowa
 
(14)
Procesory Tczew
 
(13)
Procesory Konin
 
(12)
Procesory Legionowo
 
(12)
Procesory Orzech
 
(11)
Procesory Bielsko-Biała
 
(11)
Procesory Gliwice
 
(11)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Goleniów
 
(11)
Procesory Chorzów
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Zamość
 
(10)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(9)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(9)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Będzin
 
(8)
Procesory Błonie
 
(8)
Procesory Jarosław
 
(8)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Legnica
 
(7)
Procesory Piaseczno
 
(7)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Procesory Wieleń
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Gniezno
 
(6)
Procesory Nowa Dęba
 
(6)
Procesory Śrem
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Drogoszewo
 
(6)
Procesory Elbląg
 
(6)
Procesory Pajęczno
 
(6)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Mikołów
 
(6)
Procesory Łęczyca
 
(6)
Procesory Przyborów
 
(6)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Olkusz
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Procesory Lubartów
 
(5)
Procesory Piła
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Procesory Dobra
 
(5)
Procesory Kalisz
 
(5)
Procesory Rydułtowy
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Procesory Rozwadza
 
(5)
Procesory Świnoujście
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Banino
 
(4)
Procesory Mysłowice
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Nowa Ruda
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Siedlce
 
(4)
Procesory Szczecinek
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Radzyń Podlaski
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Krosno
 
(4)
Procesory Zgierz
 
(4)
Procesory Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Procesory Przemyśl
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Dębica
 
(4)
Procesory Pabianice
 
(4)
Procesory Chocianów
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Jelenia Góra
 
(4)