| Stan | Bardzo dobry |
| Liczba wątków | 4 |
| Producent | Intel |
| Model zintegrowanej karty graficznej | Grafika HD Intel 4600 |
| Architektura | 64-bit |
| Typ gniazda procesora | Intel Socket 1150 |
| Wersja opakowania | OEM |
| Chłodzenie w zestawie | nie |
| Kod producenta | Intel SR1QK |
| Współczynnik TDP | 84 W |
| Proces technologiczny | 22 nm |
| Seria | Intel Core i5 |
| Maksymalny pobór mocy | 84 W |
| Model procesora | Intel Core i5-4460 3,20GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Pamięć podręczna | 6.00 MB |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: b4014094-59b8-49ce-abe6-aa5c63df749a
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(404)
Procesory Gdańsk
 
(59)
Procesory Bydgoszcz
 
(41)
Procesory Lublin
 
(33)
Procesory Wałbrzych
 
(29)
Procesory Słupsk
 
(26)
Procesory Włocławek
 
(23)
Procesory Kielce
 
(20)
Procesory Rzeszów
 
(20)
Procesory Jaworzno
 
(19)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(18)
Procesory Sosnowiec
 
(17)
Procesory Radom
 
(16)
Procesory Opole
 
(16)
Procesory Łęczyca
 
(15)
Procesory Olszewnica Stara
 
(15)
Procesory Lipowa
 
(14)
Procesory Tczew
 
(14)
Procesory Konin
 
(13)
Procesory Bielsko-Biała
 
(12)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Goleniów
 
(11)
Procesory Legionowo
 
(11)
Procesory Orzech
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Gliwice
 
(10)
Procesory Chorzów
 
(10)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Błonie
 
(9)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(9)
Procesory Będzin
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Zamość
 
(8)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(8)
Procesory Piaseczno
 
(7)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Procesory Pajęczno
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Jarosław
 
(7)
Procesory Legnica
 
(7)
Procesory Gniezno
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Lubartów
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Olkusz
 
(6)
Procesory Drogoszewo
 
(6)
Procesory Kalisz
 
(6)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(6)
Procesory Elbląg
 
(6)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Przyborów
 
(5)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Procesory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Procesory Nowa Dęba
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Śrem
 
(5)
Procesory Dębica
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Rozwadza
 
(5)
Procesory Świnoujście
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Przemyśl
 
(5)
Procesory Szczecinek
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Rydułtowy
 
(5)
Procesory Piła
 
(5)
Procesory Mikołów
 
(5)
Procesory Dobra
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Procesory Nowa Ruda
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Mysłowice
 
(4)
Procesory Jelenia Góra
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Czechowice-Dziedzice
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Siedlce
 
(4)
Procesory Zgierz
 
(4)
Procesory Stargard
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Ożarów Mazowiecki
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Pabianice
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)
Procesory Nysa
 
(4)
Procesory Praszka
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)