| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | Intel |
| Chłodzenie w zestawie | nie |
| Seria | Intel Core i7 |
| Generacja procesora | 9 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ gniazda procesora | Intel Socket 1151 |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | OEM |
| Model procesora | i7-9700K |
| EAN (GTIN) | 6933605581305 |
| Kod producenta | CM8068403874215 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.60 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.90 GHz |
| Liczba wątków | 8 |
| Pamięć podręczna | 12.00 MB |
| Proces technologiczny | 14 nm |
| Współczynnik TDP | 95 W |
| Model zintegrowanej karty graficznej | Intel UHD Graphics 630 |
| Cechy dodatkowe | Obsługa XMP |
| Maksymalny pobór mocy | 95 W |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.100 kg |
| Kod taryfy celnej | 84715000 |
O przedmiocie
Oferta: 4432bb5f-3fdd-41f4-a88b-3173d82b3130
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(380)
Procesory Gdańsk
 
(56)
Procesory Bydgoszcz
 
(45)
Procesory Lublin
 
(32)
Procesory Wałbrzych
 
(29)
Procesory Rzeszów
 
(26)
Procesory Włocławek
 
(26)
Procesory Słupsk
 
(25)
Procesory Kielce
 
(23)
Procesory Jaworzno
 
(21)
Procesory Sosnowiec
 
(16)
Procesory Radom
 
(15)
Procesory Olszewnica Stara
 
(15)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(14)
Procesory Lipowa
 
(14)
Procesory Legionowo
 
(13)
Procesory Tczew
 
(13)
Procesory Opole
 
(13)
Procesory Konin
 
(13)
Procesory Orzech
 
(11)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Drogoszewo
 
(11)
Procesory Legnica
 
(11)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Zamość
 
(10)
Procesory Gliwice
 
(10)
Procesory Piekary Śląskie
 
(10)
Procesory Bielsko-Biała
 
(10)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(10)
Procesory Chorzów
 
(9)
Procesory Będzin
 
(9)
Procesory Jarosław
 
(9)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Kalisz
 
(8)
Procesory Elbląg
 
(8)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Goleniów
 
(8)
Procesory Piaseczno
 
(8)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(8)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Łęczyca
 
(7)
Procesory Mikołów
 
(7)
Procesory Dębica
 
(7)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(7)
Procesory Gniezno
 
(7)
Procesory Wieleń
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Rydułtowy
 
(6)
Procesory Nowa Dęba
 
(6)
Procesory Zgierz
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Lędziny
 
(6)
Procesory Przyborów
 
(6)
Procesory Świnoujście
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Ożarów Mazowiecki
 
(5)
Procesory Jelenia Góra
 
(5)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(5)
Procesory Szczecinek
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Pajęczno
 
(5)
Procesory Olkusz
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Śrem
 
(5)
Procesory Rozwadza
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Lubartów
 
(5)
Procesory Piła
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Dobra
 
(4)
Procesory Pabianice
 
(4)
Procesory Praszka
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Mierzyn
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Przemyśl
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Błonie
 
(4)
Procesory Sieradz
 
(4)
Procesory Płońsk
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Dębe Wielkie
 
(4)
Procesory Żary
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Procesory Racibórz
 
(4)