| Stan | Bardzo dobry |
| Rodzaj | inny |
| Wiek dziecka | 3 lata + |
| Seria | Interaktywna Lama |
| Płeć | chłopcy, dziewczynki, unisex |
| Marka | ZURU |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2.000 kg |
| Język | polski |
| Certyfikaty, opinie, atesty | CE |
| Materiał | plastik, tkanina |
| Wysokość produktu | 25.00 cm |
| Szerokość produktu | 29.00 cm |
| Głębokość produktu | 14.00 cm |
| Efekty | ruchowe, dźwiękowe |
| Kolor | wielokolorowy |
| Baterie | 4x AA |
| Informacje dot. bezpieczeństwa i zgodności produktu | Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy |
| Minimalny wiek dziecka | 2 |
| Zawiera baterie | nie |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 298b21f0-1ce6-42dc-a20c-74de2ea69786
Podobne wyszukiwania
Interaktywne Warszawa
 
(85)
Interaktywne Kraków
 
(43)
Interaktywne Wrocław
 
(24)
Interaktywne Lublin
 
(22)
Interaktywne Tarnów
 
(22)
Interaktywne Poznań
 
(21)
Interaktywne Gdańsk
 
(20)
Interaktywne Rzeszów
 
(15)
Interaktywne Łódź
 
(15)
Interaktywne Raszyn
 
(14)
Interaktywne Suwałki
 
(12)
Interaktywne Rzezawa
 
(11)
Interaktywne Zamość
 
(11)
Interaktywne Opole
 
(10)
Interaktywne Żory
 
(10)
Interaktywne Bielsko-Biała
 
(10)
Interaktywne Inowrocław
 
(10)
Interaktywne Bydgoszcz
 
(10)
Interaktywne Słupsk
 
(9)
Interaktywne Dębno
 
(9)
Interaktywne Chynów
 
(9)
Interaktywne Białystok
 
(9)
Interaktywne Ostrzeszów
 
(8)
Interaktywne Jastrzębie-Zdrój
 
(8)
Interaktywne Szczecin
 
(8)
Interaktywne Katowice
 
(8)
Interaktywne Bochnia
 
(7)
Interaktywne Piaseczno
 
(6)
Interaktywne Sękocin-Las
 
(6)
Interaktywne Krasne
 
(6)
Interaktywne Gdynia
 
(6)
Interaktywne Częstochowa
 
(5)
Interaktywne Koszalin
 
(5)
Interaktywne Rybnik
 
(5)
Interaktywne Pleszew
 
(5)
Interaktywne Dąbrowa Górnicza
 
(5)
Interaktywne Radom
 
(5)
Interaktywne Ksawerów
 
(5)
Interaktywne Świecie
 
(5)
Interaktywne Przemyśl
 
(4)
Interaktywne Płock
 
(4)
Interaktywne Sosnowiec
 
(4)
Interaktywne Elbląg
 
(4)
Interaktywne Stalowa Wola
 
(4)
Interaktywne Wadowice
 
(4)
Interaktywne Zielona Góra
 
(4)
Interaktywne Marki
 
(4)
Interaktywne Bystra
 
(4)
Interaktywne Wólka Kosowska
 
(4)
Interaktywne Mogilno
 
(4)
Interaktywne Leszno
 
(4)
Interaktywne Radomyśl nad Sanem
 
(4)
Interaktywne Lubiewo
 
(4)
Interaktywne Olsztyn
 
(4)
Interaktywne Brwinów
 
(4)
Interaktywne Legnica
 
(4)
Interaktywne Kożuchów
 
(4)
Interaktywne Skórzewo
 
(4)
Interaktywne Bytom
 
(4)