| Stan | Bardzo dobry |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Stan opakowania | otwarte |
| Długość bransolety | 210 mm |
| Szerokość koperty | 48 mm |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj | analogowe |
| Styl | sportowy |
| Kolor koperty | czarny |
| Mechanizm | kwarcowy |
| Zawiera baterie | tak |
| Kolor dodatkowy | czarny |
| Kolor tarczy | czarny |
| Rodzaj paska | Bransoleta |
| Wodoszczelność | 200m = WR200 |
| Szerokość mocowania | 22 mm |
| Typ | naręczny |
| Materiał koperty | stal |
| Funkcje | Chronograf, Datownik, Stoper, Wodoszczelny |
| Model | 0076 |
| Szkiełko | mineralne |
| Kod producenta | 0076 |
| Cechy dodatkowe | brak |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.475 kg |
| Wysokość koperty | 17 mm |
| Materiał paska | stal |
| Kształt koperty | okrągła |
| Kolekcja/Seria | Pro Diver |
| Szerokość paska | 22 mm |
| Płeć | mężczyzna |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 85de6fa5-05c6-47c2-9ce6-e4090d12fba6
Podobne wyszukiwania
Męskie Warszawa
 
(1459)
Męskie Lublin
 
(214)
Męskie Jarosław
 
(185)
Męskie Milicz
 
(125)
Męskie Kielce
 
(92)
Męskie Starachowice
 
(90)
Męskie Brzozów
 
(89)
Męskie Opole
 
(66)
Męskie Ełk
 
(59)
Męskie Krotoszyce
 
(59)
Męskie Gliwice
 
(57)
Męskie Sosnowiec
 
(56)
Męskie Elbląg
 
(39)
Męskie Będzin
 
(34)
Męskie Suchożebry
 
(30)
Męskie Nowy Targ
 
(30)
Męskie Kuźnica Masłońska
 
(29)
Męskie Bolesławiec
 
(26)
Męskie Piaseczno
 
(26)
Męskie Tczew
 
(26)
Męskie Mikołów
 
(24)
Męskie Przemyśl
 
(22)
Męskie Kostrzyn nad Odrą
 
(21)
Męskie Siemianowice Śląskie
 
(21)
Męskie Puławy
 
(20)
Męskie Zamość
 
(19)
Męskie Ostrów Wielkopolski
 
(18)
Męskie Stara Łubianka
 
(18)
Męskie Jelenia Góra
 
(17)
Męskie Stargard
 
(16)
Męskie Zgierz
 
(16)
Męskie Mysłowice
 
(15)
Męskie Krotoszyn
 
(14)
Męskie Bochnia
 
(13)
Męskie Łuków
 
(12)
Męskie Skierniewice
 
(12)
Męskie Legionowo
 
(11)
Męskie Grodzisk Mazowiecki
 
(11)
Męskie Widuchowa
 
(10)
Męskie Poniatowa
 
(10)
Męskie Zelów
 
(10)
Męskie Sierpc
 
(9)
Męskie Myślenice
 
(9)
Męskie Kobyłka
 
(9)
Męskie Parczew
 
(9)
Męskie Hrubieszów
 
(9)
Męskie Osielsko
 
(8)
Męskie Brwinów
 
(8)
Męskie Zbąszynek
 
(8)
Męskie Koło
 
(7)
Męskie Lubsko
 
(7)
Męskie Niwiska
 
(7)
Męskie Rozprza
 
(7)
Męskie Łęczna
 
(7)
Męskie Dobczyce
 
(6)
Męskie Rychwałdek
 
(6)
Męskie Chrzanów Mały
 
(6)
Męskie Myszków
 
(6)
Męskie Stobrawa
 
(6)
Męskie Rydułtowy
 
(6)
Męskie Kluczbork
 
(6)
Męskie Łęczyca
 
(6)
Męskie Nowe Aleksandrowo
 
(6)
Męskie Wągrowiec
 
(6)
Męskie Kramarzówka
 
(6)
Męskie Szczucin
 
(5)
Męskie Skic
 
(5)
Męskie Brzeziny
 
(5)
Męskie Zambrów
 
(5)
Męskie Klęczany
 
(5)
Męskie Gryfice
 
(5)
Męskie Piątek
 
(5)
Męskie Strzelin
 
(5)
Męskie Chudów
 
(4)
Męskie Słupca
 
(4)
Męskie Mosaki-Rukle
 
(4)
Męskie Ropczyce
 
(4)
Męskie Żywiec
 
(4)
Męskie Gorzyce
 
(4)
Męskie Śrem
 
(4)
Męskie Siemiatycze
 
(4)
Męskie Ozimek
 
(4)
Męskie Ładzice
 
(4)
Męskie Grodków
 
(4)
Męskie Płońsk
 
(4)
Męskie Chełmno
 
(4)
Męskie Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Męskie Limanowa
 
(4)
Męskie Prochowice
 
(4)
Męskie Tułowice
 
(4)
Męskie Wadowice
 
(4)
Męskie Kłodzko
 
(4)
Męskie Parszów
 
(4)
Męskie Grodziec
 
(4)
Męskie Nieszawa
 
(4)
Męskie Ząbkowice Śląskie
 
(4)