| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Przekątna ekranu | 9.7 " |
| Głębokość | 6.1 mm |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca |
| Szerokość | 169.5 mm |
| Waga | 437 g |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Rodzaj wyświetlacza | Retina |
| Częstotliwość procesora | 1.5 GHz |
| Wysokość | 240 mm |
| Rozdzielczość ekranu (px) | 2048 x 2732 |
| System operacyjny | iOS |
| Marka | 4Apple |
| Wersja systemu operacyjnego | iOS (inne) |
| Czujniki | kompas |
| Model procesora | Apple A8X |
| Ładowarka w komplecie | nie |
| Ekran dotykowy | tak |
| Kolor | srebrny |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 720 Mpx |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Funkcje aparatu | autofocus |
| Liczba rdzeni procesora | 3 |
| Złącza | Lightning |
| Pojemność akumulatora | 7340 mAh |
| Materiał | metal |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Model tabletu | iPad Air |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 1080 Mpx |
| Akumulator | litowo-polimerowy |
| Nawigacja | A-GPS |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 4638af10-0d8f-4202-9dc0-e37cd64fe73c
Podobne wyszukiwania
Urządzenia Kamienna Góra
 
(433)
Urządzenia Warszawa
 
(427)
Urządzenia Kielce
 
(92)
Urządzenia Góra Kalwaria
 
(87)
Urządzenia Gdańsk
 
(74)
Urządzenia Gliwice
 
(70)
Urządzenia Szczecin
 
(46)
Urządzenia Rzeszów
 
(42)
Urządzenia Bydgoszcz
 
(34)
Urządzenia Lublin
 
(26)
Urządzenia Pyrzyce
 
(21)
Urządzenia Radom
 
(19)
Urządzenia Trzebnica
 
(17)
Urządzenia Zamość
 
(15)
Urządzenia Wałbrzych
 
(15)
Urządzenia Biała Podlaska
 
(14)
Urządzenia Jaworzno
 
(14)
Urządzenia Ostrów Wielkopolski
 
(13)
Urządzenia Sosnowiec
 
(13)
Urządzenia Pruszków
 
(12)
Urządzenia Chorzów
 
(12)
Urządzenia Piotrków Trybunalski
 
(12)
Urządzenia Słupsk
 
(11)
Urządzenia Elbląg
 
(11)
Urządzenia Legnica
 
(11)
Urządzenia Konin
 
(11)
Urządzenia Sieradz
 
(10)
Urządzenia Opole
 
(10)
Urządzenia Ełk
 
(10)
Urządzenia Tomaszów Mazowiecki
 
(9)
Urządzenia Zgorzelec
 
(9)
Urządzenia Stargard
 
(9)
Urządzenia Mikołów
 
(9)
Urządzenia Pabianice
 
(8)
Urządzenia Otwock
 
(8)
Urządzenia Wągrowiec
 
(8)
Urządzenia Kobyłka
 
(8)
Urządzenia Wschowa
 
(8)
Urządzenia Puławy
 
(8)
Urządzenia Grójec
 
(7)
Urządzenia Przemyśl
 
(7)
Urządzenia Bogdaniec
 
(7)
Urządzenia Siemianowice Śląskie
 
(7)
Urządzenia Bielawa
 
(7)
Urządzenia Zgierz
 
(6)
Urządzenia Lipno
 
(6)
Urządzenia Tarnowskie Góry
 
(6)
Urządzenia Jelenia Góra
 
(6)
Urządzenia Mińsk Mazowiecki
 
(6)
Urządzenia Dębica
 
(6)
Urządzenia Tczew
 
(6)
Urządzenia Leszno
 
(6)
Urządzenia Piaseczno
 
(6)
Urządzenia Bolesławiec
 
(6)
Urządzenia Kalisz
 
(6)
Urządzenia Włocławek
 
(6)
Urządzenia Będzin
 
(5)
Urządzenia Łęczna
 
(5)
Urządzenia Szczecinek
 
(5)
Urządzenia Wieleń
 
(5)
Urządzenia Wodzisław Śląski
 
(5)
Urządzenia Olkusz
 
(5)
Urządzenia Chełm
 
(5)
Urządzenia Bielsko-Biała
 
(5)
Urządzenia Gniezno
 
(5)
Urządzenia Ozorków
 
(5)
Urządzenia Mysłowice
 
(5)
Urządzenia Turek
 
(5)
Urządzenia Dobra
 
(5)
Urządzenia Żywiec
 
(5)
Urządzenia Żory
 
(5)
Urządzenia Banino
 
(4)
Urządzenia Brwinów
 
(4)
Urządzenia Pniewy
 
(4)
Urządzenia Kutno
 
(4)
Urządzenia Środa Wielkopolska
 
(4)
Urządzenia Skierniewice
 
(4)
Urządzenia Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Urządzenia Wadowice
 
(4)
Urządzenia Piastów
 
(4)
Urządzenia Baranowo
 
(4)
Urządzenia Brzeg
 
(4)
Urządzenia Krosno
 
(4)
Urządzenia Suwałki
 
(4)
Urządzenia Gubin
 
(4)
Urządzenia Wołomin
 
(4)
Urządzenia Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Urządzenia Siedlce
 
(4)
Urządzenia Zduńska Wola
 
(4)
Urządzenia Reda
 
(4)
Urządzenia Jastrzębie-Zdrój
 
(4)
Urządzenia Trawniki
 
(4)
Urządzenia Zawiercie
 
(4)
Urządzenia Chodzież
 
(4)
Urządzenia Legionowo
 
(4)
Urządzenia Gostyń
 
(4)