| Stan | Nowy |
| Marka | Apple |
| Przekątna ekranu | 10.90 " |
| Model tabletu | iPad Air (5th Gen) |
| Kod producenta | MM9C3FD/A |
| Kolor | szary |
| Materiał | aluminium |
| Szerokość | 178.50 mm |
| Wysokość | 247.60 mm |
| Głębokość | 6.10 mm |
| Waga | 461.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.900 kg |
| Układ graficzny | 8-rdzeniowa jednostka GPU |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | brak |
| Nawigacja | GPS |
| Czujniki | barometr, czujnik światła, czytnik linii papilarnych, żyroskop |
| Złącza | USB 3.1 typ C |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca, szybkie ładowanie |
| System operacyjny | iOS |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 12.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, HDR, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, optyczna stabilizacja obrazu, panorama, samowyzwalacz, wykrywanie twarzy, zdjęcia seryjne, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K, 720p (HD), 1080p (FullHD) |
| Akumulator | litowo-polimerowy |
| Pojemność akumulatora | 2860 mAh |
| Rodzaj wyświetlacza | Retina |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 264 ppi |
| Rozdzielczość ekranu (px) | 2360 x 1640 |
| Model procesora | M1 |
| Częstotliwość procesora | 3.20 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 1 TB |
O przedmiocie
Oferta: 083b4367-ff4b-4564-9938-275b2c378cf6
Podobne wyszukiwania
Urządzenia Kamienna Góra
 
(443)
Urządzenia Warszawa
 
(431)
Urządzenia Kielce
 
(97)
Urządzenia Gdańsk
 
(74)
Urządzenia Gliwice
 
(69)
Urządzenia Góra Kalwaria
 
(62)
Urządzenia Szczecin
 
(52)
Urządzenia Rzeszów
 
(42)
Urządzenia Bydgoszcz
 
(31)
Urządzenia Lublin
 
(26)
Urządzenia Pyrzyce
 
(21)
Urządzenia Radom
 
(19)
Urządzenia Konin
 
(16)
Urządzenia Tarnów
 
(16)
Urządzenia Trzebnica
 
(14)
Urządzenia Piotrków Trybunalski
 
(14)
Urządzenia Wałbrzych
 
(14)
Urządzenia Sosnowiec
 
(14)
Urządzenia Słupsk
 
(13)
Urządzenia Biała Podlaska
 
(13)
Urządzenia Inowrocław
 
(13)
Urządzenia Gorzów Wielkopolski
 
(11)
Urządzenia Ostrów Wielkopolski
 
(11)
Urządzenia Ełk
 
(11)
Urządzenia Zamość
 
(10)
Urządzenia Opole
 
(10)
Urządzenia Chorzów
 
(10)
Urządzenia Sieradz
 
(10)
Urządzenia Legnica
 
(10)
Urządzenia Pabianice
 
(9)
Urządzenia Baranowo
 
(9)
Urządzenia Otwock
 
(9)
Urządzenia Przemyśl
 
(9)
Urządzenia Mikołów
 
(9)
Urządzenia Siedlce
 
(8)
Urządzenia Piaseczno
 
(8)
Urządzenia Grójec
 
(8)
Urządzenia Wągrowiec
 
(8)
Urządzenia Kalisz
 
(8)
Urządzenia Dunkowa
 
(8)
Urządzenia Leszno
 
(8)
Urządzenia Siemianowice Śląskie
 
(8)
Urządzenia Elbląg
 
(8)
Urządzenia Tomaszów Mazowiecki
 
(8)
Urządzenia Pruszków
 
(7)
Urządzenia Kobyłka
 
(7)
Urządzenia Bielawa
 
(7)
Urządzenia Włocławek
 
(7)
Urządzenia Jelenia Góra
 
(7)
Urządzenia Zgorzelec
 
(7)
Urządzenia Tarnowskie Góry
 
(7)
Urządzenia Stargard
 
(7)
Urządzenia Jaworzno
 
(7)
Urządzenia Łęczna
 
(6)
Urządzenia Dębica
 
(6)
Urządzenia Bolesławiec
 
(6)
Urządzenia Tczew
 
(6)
Urządzenia Chodzież
 
(6)
Urządzenia Zawiercie
 
(6)
Urządzenia Zduńska Wola
 
(5)
Urządzenia Kutno
 
(5)
Urządzenia Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Urządzenia Dobra
 
(5)
Urządzenia Świdnica
 
(5)
Urządzenia Suwałki
 
(5)
Urządzenia Szczecinek
 
(5)
Urządzenia Żory
 
(5)
Urządzenia Bielsko-Biała
 
(5)
Urządzenia Wodzisław Śląski
 
(5)
Urządzenia Wieleń
 
(5)
Urządzenia Turek
 
(5)
Urządzenia Gniezno
 
(5)
Urządzenia Żywiec
 
(5)
Urządzenia Będzin
 
(5)
Urządzenia Puławy
 
(5)
Urządzenia Mysłowice
 
(5)
Urządzenia Legionowo
 
(4)
Urządzenia Zgierz
 
(4)
Urządzenia Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Urządzenia Wadowice
 
(4)
Urządzenia Brwinów
 
(4)
Urządzenia Reda
 
(4)
Urządzenia Drwalew
 
(4)
Urządzenia Skierniewice
 
(4)
Urządzenia Nysa
 
(4)
Urządzenia Sanok
 
(4)
Urządzenia Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Urządzenia Piastów
 
(4)
Urządzenia Ozorków
 
(4)
Urządzenia Pniewy
 
(4)
Urządzenia Bochnia
 
(4)
Urządzenia Lisi Ogon
 
(4)
Urządzenia Olkusz
 
(4)
Urządzenia Gostyń
 
(4)
Urządzenia Jastrzębie-Zdrój
 
(4)
Urządzenia Trawniki
 
(4)