| Stan | Bardzo dobry |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Slot karty pamięci | nie |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Częstotliwość procesora | 1.3 GHz |
| Model procesora | Apple A7 |
| Wysokość produktu | 200 mm |
| Waga | 331 g |
| Akumulator | litowo-polimerowy |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), Lightning |
| Kod producenta | ME276FD/A |
| Rozdzielczość ekranu (px) | 1536 x 2048 |
| Funkcje aparatu | nagrywanie wideo, wykrywanie twarzy, cyfrowa stabilizacja obrazu |
| System operacyjny | iOS |
| Czujniki | czujnik światła |
| Głębokość produktu | 7.5 mm |
| Przekątna ekranu | 7.9 " |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 1.2 Mpx |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.66 kg |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| Rodzaj wyświetlacza | Retina |
| Kolor | czarny |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 5 Mpx |
| Marka | Apple |
| Ekran dotykowy | tak |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 3a373deb-f143-4cb8-8ba5-228c4da44346
Podobne wyszukiwania
Urządzenia Kamienna Góra
 
(443)
Urządzenia Warszawa
 
(433)
Urządzenia Kielce
 
(99)
Urządzenia Gdańsk
 
(75)
Urządzenia Gliwice
 
(70)
Urządzenia Góra Kalwaria
 
(60)
Urządzenia Szczecin
 
(50)
Urządzenia Rzeszów
 
(42)
Urządzenia Bydgoszcz
 
(33)
Urządzenia Lublin
 
(26)
Urządzenia Pyrzyce
 
(21)
Urządzenia Konin
 
(17)
Urządzenia Radom
 
(17)
Urządzenia Tarnów
 
(15)
Urządzenia Sosnowiec
 
(14)
Urządzenia Trzebnica
 
(14)
Urządzenia Piotrków Trybunalski
 
(14)
Urządzenia Słupsk
 
(13)
Urządzenia Inowrocław
 
(13)
Urządzenia Wałbrzych
 
(13)
Urządzenia Biała Podlaska
 
(13)
Urządzenia Gorzów Wielkopolski
 
(11)
Urządzenia Ełk
 
(11)
Urządzenia Ostrów Wielkopolski
 
(11)
Urządzenia Legnica
 
(10)
Urządzenia Zamość
 
(10)
Urządzenia Sieradz
 
(10)
Urządzenia Chorzów
 
(10)
Urządzenia Opole
 
(10)
Urządzenia Otwock
 
(9)
Urządzenia Wągrowiec
 
(9)
Urządzenia Baranowo
 
(9)
Urządzenia Mikołów
 
(9)
Urządzenia Pabianice
 
(9)
Urządzenia Pruszków
 
(8)
Urządzenia Elbląg
 
(8)
Urządzenia Jelenia Góra
 
(8)
Urządzenia Siemianowice Śląskie
 
(8)
Urządzenia Leszno
 
(8)
Urządzenia Siedlce
 
(8)
Urządzenia Piaseczno
 
(8)
Urządzenia Kalisz
 
(8)
Urządzenia Tomaszów Mazowiecki
 
(8)
Urządzenia Dunkowa
 
(8)
Urządzenia Grójec
 
(8)
Urządzenia Jaworzno
 
(7)
Urządzenia Bielawa
 
(7)
Urządzenia Tarnowskie Góry
 
(7)
Urządzenia Zgorzelec
 
(7)
Urządzenia Kobyłka
 
(7)
Urządzenia Stargard
 
(7)
Urządzenia Przemyśl
 
(7)
Urządzenia Włocławek
 
(7)
Urządzenia Dębica
 
(6)
Urządzenia Mysłowice
 
(6)
Urządzenia Bolesławiec
 
(6)
Urządzenia Tczew
 
(6)
Urządzenia Chodzież
 
(6)
Urządzenia Grudziądz
 
(6)
Urządzenia Wodzisław Śląski
 
(5)
Urządzenia Łęczna
 
(5)
Urządzenia Zawiercie
 
(5)
Urządzenia Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Urządzenia Kutno
 
(5)
Urządzenia Dobra
 
(5)
Urządzenia Żywiec
 
(5)
Urządzenia Wieleń
 
(5)
Urządzenia Szczecinek
 
(5)
Urządzenia Zduńska Wola
 
(5)
Urządzenia Puławy
 
(5)
Urządzenia Świdnica
 
(5)
Urządzenia Suwałki
 
(5)
Urządzenia Będzin
 
(5)
Urządzenia Żory
 
(5)
Urządzenia Gniezno
 
(5)
Urządzenia Bielsko-Biała
 
(5)
Urządzenia Turek
 
(5)
Urządzenia Zgierz
 
(5)
Urządzenia Trawniki
 
(4)
Urządzenia Gostyń
 
(4)
Urządzenia Sanok
 
(4)
Urządzenia Legionowo
 
(4)
Urządzenia Krępsko
 
(4)
Urządzenia Olkusz
 
(4)
Urządzenia Drwalew
 
(4)
Urządzenia Jastrzębie-Zdrój
 
(4)
Urządzenia Lisi Ogon
 
(4)
Urządzenia Skierniewice
 
(4)
Urządzenia Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Urządzenia Pniewy
 
(4)
Urządzenia Reda
 
(4)
Urządzenia Brwinów
 
(4)
Urządzenia Ozorków
 
(4)
Urządzenia Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Urządzenia Bochnia
 
(4)
Urządzenia Wadowice
 
(4)