| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Apple |
| Przekątna ekranu | 7.90 " |
| Model tabletu | iPad mini (2nd Gen) |
| Kod producenta | A1489 |
| Kolor | szary |
| Materiał | aluminium, metal, szkło |
| Szerokość | 134.70 mm |
| Wysokość | 200.00 mm |
| Głębokość | 7.50 mm |
| Waga | 341.00 g |
| Układ graficzny | PowerVR G6430 |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | brak |
| Nawigacja | A-GPS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, barometr, czujnik światła, kompas cyfrowy, magnetometr, żyroskop |
| Złącza | Lightning, mini jack 3,5 (audio) |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca |
| System operacyjny | iOS |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 1.20 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 5.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, HDR, nagrywanie wideo, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 720p (HD) |
| Akumulator | litowo-polimerowy |
| Pojemność akumulatora | 6470 mAh |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu (px) | 1536 x 2048 |
| Model procesora | Apple A7 |
| Częstotliwość procesora | 1.30 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| Slot karty pamięci | nie |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 0be82d8c-6c47-4ec1-98b9-fc356937e3be
Podobne wyszukiwania
Urządzenia Kamienna Góra
 
(443)
Urządzenia Warszawa
 
(431)
Urządzenia Kielce
 
(99)
Urządzenia Gdańsk
 
(75)
Urządzenia Gliwice
 
(69)
Urządzenia Góra Kalwaria
 
(58)
Urządzenia Szczecin
 
(53)
Urządzenia Rzeszów
 
(39)
Urządzenia Bydgoszcz
 
(33)
Urządzenia Lublin
 
(27)
Urządzenia Pyrzyce
 
(21)
Urządzenia Radom
 
(18)
Urządzenia Tarnów
 
(16)
Urządzenia Konin
 
(16)
Urządzenia Trzebnica
 
(14)
Urządzenia Piotrków Trybunalski
 
(14)
Urządzenia Sosnowiec
 
(14)
Urządzenia Biała Podlaska
 
(13)
Urządzenia Wałbrzych
 
(13)
Urządzenia Inowrocław
 
(13)
Urządzenia Słupsk
 
(12)
Urządzenia Chorzów
 
(12)
Urządzenia Ełk
 
(11)
Urządzenia Legnica
 
(11)
Urządzenia Siemianowice Śląskie
 
(11)
Urządzenia Ostrów Wielkopolski
 
(11)
Urządzenia Zamość
 
(10)
Urządzenia Sieradz
 
(10)
Urządzenia Otwock
 
(9)
Urządzenia Opole
 
(9)
Urządzenia Pabianice
 
(9)
Urządzenia Baranowo
 
(9)
Urządzenia Mikołów
 
(9)
Urządzenia Wągrowiec
 
(9)
Urządzenia Siedlce
 
(8)
Urządzenia Kalisz
 
(8)
Urządzenia Grójec
 
(8)
Urządzenia Jelenia Góra
 
(8)
Urządzenia Piaseczno
 
(8)
Urządzenia Leszno
 
(8)
Urządzenia Dunkowa
 
(8)
Urządzenia Tomaszów Mazowiecki
 
(8)
Urządzenia Pruszków
 
(8)
Urządzenia Elbląg
 
(8)
Urządzenia Bielawa
 
(7)
Urządzenia Jaworzno
 
(7)
Urządzenia Stargard
 
(7)
Urządzenia Kobyłka
 
(7)
Urządzenia Przemyśl
 
(7)
Urządzenia Zgorzelec
 
(7)
Urządzenia Włocławek
 
(7)
Urządzenia Chodzież
 
(6)
Urządzenia Tarnowskie Góry
 
(6)
Urządzenia Dębica
 
(6)
Urządzenia Tczew
 
(6)
Urządzenia Bolesławiec
 
(6)
Urządzenia Mysłowice
 
(6)
Urządzenia Łęczna
 
(5)
Urządzenia Szczecinek
 
(5)
Urządzenia Wodzisław Śląski
 
(5)
Urządzenia Zduńska Wola
 
(5)
Urządzenia Bielsko-Biała
 
(5)
Urządzenia Gniezno
 
(5)
Urządzenia Będzin
 
(5)
Urządzenia Puławy
 
(5)
Urządzenia Turek
 
(5)
Urządzenia Kutno
 
(5)
Urządzenia Dobra
 
(5)
Urządzenia Żywiec
 
(5)
Urządzenia Drwalew
 
(5)
Urządzenia Świdnica
 
(5)
Urządzenia Suwałki
 
(5)
Urządzenia Żory
 
(5)
Urządzenia Grodzisk Mazowiecki
 
(5)
Urządzenia Zgierz
 
(5)
Urządzenia Bochnia
 
(4)
Urządzenia Brwinów
 
(4)
Urządzenia Skierniewice
 
(4)
Urządzenia Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Urządzenia Piekary Śląskie
 
(4)
Urządzenia Zawiercie
 
(4)
Urządzenia Ozorków
 
(4)
Urządzenia Wieleń
 
(4)
Urządzenia Lisi Ogon
 
(4)
Urządzenia Krępsko
 
(4)
Urządzenia Olkusz
 
(4)
Urządzenia Mińsk Mazowiecki
 
(4)
Urządzenia Ośno Lubuskie
 
(4)
Urządzenia Jastrzębie-Zdrój
 
(4)
Urządzenia Trawniki
 
(4)
Urządzenia Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Urządzenia Legionowo
 
(4)
Urządzenia Pniewy
 
(4)
Urządzenia Reda
 
(4)
Urządzenia Wadowice
 
(4)
Urządzenia Gostyń
 
(4)